w Familieberichtei Hlensenlinq.nl Ron deBruyne liïhlïifwimn I'Een uitvaart 1 mag mooi zijlij opzegaienst Henk Jobse Klazina Dekker-Kleinepier Lies de Bruijne-Zuijdweg Anna Rozalia van Driessche-Collet 1 Maartje Elise Vermue Emma van den Eeckhout- Hoornaert Henk Fenijn Com merina Willemi na Coopman-Potter OVERTOOM-GROEN Wisse 30 I Zaterdag 31 januari 2009 kijk ook op overleden op 20 december 2008 Voor de vele blijken van medeleven, in de vorm van kaarten en lieve woorden, willen wij u hartelijke bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Mevr. R. Jobse:van Oorschot Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, januari 2009 Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn Pa Ook namens zijn moeder, broers, zus en mijn verdere familie onze dank. Henk Fenijn Jr. Breskens, januari 2009 Geroerd en dankbaar zijn wij voor de vele kaarten en andere blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma De overweldigende warme belangstelling was en is voor ons een grote steun. Mede langs deze weg willen wij een ieder hiervoor van harte bedanken. J. Dekker Ina, Rien en kinderen Sint Laurens, januari 2009 Hierbij willen wij u danken voor uw warme belang stelling tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame mama en oma Uw aanwezigheid en andere blijken van steun hebben ons enorm goed gedaan. Het zal ons zeker helpen bij het verwerken van dit grote verlies. Wij zullen haar ontzettend missen, maar met een glimlach denken aan wie ze was. Mees en Meta Aniek Marlies en Bart Tom Loes en Erik Marnix en Lotte Klundert, januari 2009 Zoveel kaarten, zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van onze man, vader, zoon en broer Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Linda, Merel, Eva en familie Vlissingen, 31 januari 2009 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van onze ma en oma willen wij u oprecht dankzeggen. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Een speciaal woord van dank aan de verzorgsters van Zorgsaam, De Wilg en het Blaauwe Hofke 136 welke haar zowel thuis als in de Blaauwe Hoeve liefdevol hebben verzorgd. Kinderen en kleinkinderen In moeilijke tijden blijkt hoezeer een vriendelijk woord, een blijk van medeleven en een beetje hulp veel waard kan zijn. Dit alles hebben wij ondervonden na het overlijden van mijn lieve zorgzame moeder, en mijn lieve dochter ina Hiervoor onze hartelijke dank. Daphne Coopman W. Potter-Nieuwdorp Middelburg, januari 2009 w. 1 1 februari 2006 1 februari 2009 3 x alle seizoenen van het jaar, zonder jou Zonder jouw liefde, Zonder jouw hartverwarmende glimlach. Zonder jouw gegiechel Zonder jouw schitterende kleuren Zonder Maar geen dag, geen uur, geen moment uit onze gedachten. Voor eeuwig in ons hart. Dag lieve Prutsemuts, we missen je! Papa, Mama Sjoerd Sanne Jolijn en Job F' UITVAARTZORG Schouwen Duiveland 0111-402000 DAG EN NACHT BEREIKBAAR Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Vu Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl De ontelbare kaartjes, telefoontjes en grote opkomst bij de uitvaart na het overlijden van onze onver getelijke moeder hebben ons veel steun en troost gegeven en helpen ons in optimisme vooruit te kijken. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Naniens de familie Frank en Christel van den Eeckhout-Mattelé Koewacht, januari 2009 Dillenburglaan 63, Goes. 0113-216815 www.uitvaart.vg - - bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl (t IDensenlinq.nl 1 v '-OZZïi ÉS ■IliiiiSI nmfNgp ..1 Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit banden geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenliriq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 92