jmilieberichten Maria Eugenia Naessens DiiiJklMuMifté Piet Kornelis Alice Lammens-de Rijcke Johannes van der Sluis Gerard Cornells Meeuwsen Jo de Nooijer Louis van Parijs Johanna Janssens-Blommaert Jan van Schaik (H (Ilensenlinq.nl S antina van de Velde-Lourens Martina Leuntje Wests trate-van der Hage Maatje de Witte-Rijk Marinus Koole Rien Janny Vahlenkamp-Landman 28 I Zaterdag 31 januari 2009 Op donderdag 29 januari hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, grootmoeder en overgroot moeder 'S Marja Hulst Goes 5 april 1913 29 januari 2009 Frans de Kort Ria de Kort-Maljers kleinkinderen achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar Nellie voor alle steun die ze ons en Marja altijd heeft gegeven. Correspondentieadres: J.Klaaysenstraat32 4461 VL Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 3 februari van 12,30 tot 13.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. 9 r. I DANKBETUIGING Wij willen u graag bedanken voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Wij zijn getroost door de vele kaarten, bloemen en uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid. Ineke Kornelis-de Rijke Kinderen en kleinkinderen Breskens, januari 2009 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Kinderen en kleinkinderen Zuiddorpe, januari 2008 DANKBETUIGING Wij zijn heel dankbaar voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame va der en opa Het heeft ons diep getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen, een plek in het hart heeft. Dat bleek uit uw medeleven in de vorm van kaarten, bezoeken en telefoontjes. Ook heeft het ons bijzonder geraakt en getroost dat er door zo velen voor hem en ons is gebeden. Dat is voor ons tot grote steun geweest. Het is voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken en daarom willen we dat graag op deze wijze doen. M.P. van der Sluis-Boot Kinderen en kleinkinderen Kerkwervej anuari 2009 Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve, zeer zorgzame vader en opa betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. Inzonderheid willen we onze dank uitspreken aan dokter Risseeuw en dokter de Kan voor de goede medische zorg en begeleiding. N.C.H. Meeuwsen-Nelisse Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, januari 2009 Het doét ons goed zoveel kaarten, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve, onvergetelijke Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. de familie Januari 2009 DANKBETUIGING AUe steun, kaarten en brieven hebben ons goed gedaan. Voor ons blijft Demi in onze gedachten bestaan. Bedankt. Sander en Wilma de Nooijer-Dingemanse Arnemuiden, januari 2009 DANKBETUIGING Bedankt voor de grote belangstelling en het mede leven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, ons vader en opa Denyse De Causemaecker kinderen en kleinkinderen 4529 GK, Eede DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn vrouw, onze ma en oma Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. G. Janssens Kinderen en kleinkinderen Hulst, januari 2008 IN PLAATS VAN KAARTJES Daar het voor mij onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve, altijd zorgzame man zeg ik u hiervoor op deze wijze hartelijk dank. E. van Schaik-Siereveld Arnemuiden, januari 2009 kijk ook op Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze innig geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Zaamslag, januari 2009 kinderen, klein en achterkleinkinderen Als familie hebben wij onze lieve moeder, oma en over grootmoeder op 22 december jl. herdacht en begraven. Velen reageerden met een brief of een kaart. Wij zijn u daarvoor heel erg dankbaar. Familie Weststrate 's-Heer Arendskerke, januari 2009 Gaarne willen wij u langs deze weg bedanken voor de vele kaartjes, telefoontjes en uw aanwezigheid bij het afscheid van onze lieve zorgzame ma, oma en oma-molen Wij hebben uw medeleven bijzonder op prijs gesteld. Marieke en Fred Tilly en Jack ldein- en achterkleinkinderen Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij, in ai Ie eeuwigheid ben jij. Hiermee betuigen wij onze welgemeende dank voor uw hartelijke blijken van deelneming en medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn dierbare man, onze lieve vader en mijn trotse opa Zoveel liefde, steun, kaarten en mooie woorden zijn voor ons een enorme troost in deze moeilijke tijd. Wij kunnen terugkijken op een mooi en waardig afscheid. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat Rien bij velen erg geliefd was. C.A. Koole-Nelisse Kinderen en kleindochter Januari 2009 Weegbreepad 82,4461 ML Soes A 21 maart 1947 122 december 2008 Het warme medeleven tijdens haar ziek zijn en de grote belangstelling bij haar afscheidsdienst hebben ons gewezen op de genegenheid die Janny naar velen uitstraalde. De vele reacties, de liefdevolle woorden en de getoonde betrokkenheid zijn voor ons allen een bron van warmte en kracht om het grote verlies van Janny een plaats te geven. Berend, Erwin Dionne, Kevin, Daphne, Kaylee Arthur Saskia, Timo, Sam, Max Kapelle, januari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 90