Familieberichten kijk-.top m fnensen'riq.nl Georges Pyfferoen Marie Ras-Robijn Marinus Schouwenaar Augustinus Juliaan Vaal Marien Vermue Johannes den Boer Johannes den Boer Marien Vermue Pieternella Janna van den Heuvel-Linders Cornelis de Nooijer Andrea Vandeursen Elisabeth Snoek Guust Neeltje Tanis Nicolaas van den Heuvel Cor 26 I Zaterdag 31 januari 2009 ALGEMENE KENNISGEVING Moe gewerkt, moe gestreden Nu is er een eind gekomen aan je strijd. Langs deze weg stellen wij u ervan in kennis, dat na een langdurige ziekte is overleden, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Sinds 11 juli 2005 weduwnaar van Geboren te Eede op 2 mei 1924 Overleden te Oostburg op 24 januari 2009 Eric en Frieda Pyfferoen-IIilderson Bob en Patricia Etienne en Rosette Pyfferoen-De Sutter Georgette en Adri de Kok-Pyfferoen Dimitri en Bernadette, Femke Desirée en Dennis, Charlotte .Ria en Geert Maenhout-Pyfferoen Evi en Sylvester, Mathis Fanny en Bram Marga en Henk Almekinders-Pyfferoen Mathijs Celine 24 januari 2009 correspondentieadres: Smidsweg 16 4505 AS Zuidzande Met dank aan het verplegend personeel van verpleeghuis de Stelle afdeling Boterbloem. De crematieplechtigheid heeft op vrijdag 30 januari 2009 plaatsgevonden in "Crematorium Brugge" te Brugge. DANKBETUIGING Voor al uw blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van onze lieve ma, oma en mijn dochter zijn wij u allen zeer dankbaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Oma Robijn-Kareis Oostburg, januari 2008 Bedroefd, doch dankbaar voor al het goede wat wij van hem ontvingen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa sinds 12 november 2005 weduwnaar van A 28 maart 1916 130 januari 2009 Yerseke: Corrie en Kees Paauwe-Schouwenaar Rietje en Rien Marloes Stefan Rini Julian Jeremy Yerseke: Piet en Lovetta Schouwenaar-Beijor Wemeldinge: Jopie en Jan Dekkers-Schouwënaar Claudia en Frenk Stef Twan Miranda en Bennie Goes, verpleeghuis 'Ter Valcke' Correspondentieadres: VVilhelminastraat 14 4424 BC Wemeldinge Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 3 februa ri om 9.50 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 10.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in bovengenoemde aula. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van liet crematorium. Wij zijn de medewerkers van 'Ter Valcke', aj'd. T. V. 2.1 dankbaar voor de liefdevolle verzorging. ALGEMENE KENNISGEVING Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud is plotseling van ons heengegaan onze broer, schoon- broer en oom A Bosehkapelle 9 december 1924 Terneuzen 25 januari 2009 Familie Vaal Correspondentieadres: Julianastraat 15,4581 AN Vogelwaarde Naar de wens van Guust heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd zijn wij dat uit onze familiekring is weg genomen mijn broer, zwager en oom Bergen op Zoom: Nelly Rijk-Vermue Ko Rijk t Axel: SaraParee-Werrit Paul Paree t 's-Heerenhoek: JanWerrit Leu Werri-van 't Westeinde 's-Heerenhoek: Jane Vermue-Werri Ko Vermue Neven en nichten Wij wensen Kee, Rinus, Joke en kleinkinderen veel sterkte toe. wij hebben een Voorspraak bij den Vader, Jezus Christus, den Rechtvaardige; 1 Johannes 2lb Na een moeizame levensavond heeft de Heere van mijn zijde weggenomen mijn geliefde man Zierikzee, 30 mei 1927 Goes, 29 januari 2009 N. den Boer-Tanis Rodedorp 24 4301 HV Zierikzee Dinsdag 3 februari is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal bij de Christelijke Gereformeerde kerk aan de Zeven- getijstraat 11 te Zierikzee. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. aansluitend, om 13.30 uur, in genoemde kerk worden gehouden. De begrafenis zal daarna, omstreeks 14.30 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Geen bloemen De HEERE nam van onze zijde weg onze zeer geliefde broer, zwager en oom. echtgenoot van Uit aller naam: Familie den Boer Zierikzee, 29 januari 2009 Op 29 januari is overleden ons erelid Bestuur en leden L.B.V. De mensen van voorbij, ze blijven met ons leven. De mensen van voorbij, ze zijn met ons verweven. In liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen, in bloemengeuren, in een lied, dat opklinkt uit verdriet. Dankbaar voor de goede herinneringen aan haar leven geven wij u kennis dat, na een moeilijke laatste levensfase, zacht en kalm is overleden onze tante en nicht sinds 1981 weduwe van A 9 maart 1913 129 januari 2009 Jeanne en Karei Rijkuiter-Lansbergen Wil en Piet Meerman-Meerdink en verdere familie Haamstede, Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: Christinastraat 15 4328 CA Haamstede De herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 3 februari om 11.00 uur in de aula op begraafplaats "Vredehof"Oude Lagezoom 6 te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op "Vredehof". Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de aula. Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze neef en achterneef Oostkapelle, 2 oktober 1940 t Vlissingen, 28 januari 2009 Uit aller naam: Cathrien Meulmeester-de Nooijer Correspondentieadres: C.W. Meulmeester-de Nooijer Vredehoflaan 282 4382 CJ Vlissingen Cor is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. U kunt hier op dinsdag 3 februari van 9.30 tot 10.00 uur afscheid nemen. De samenkomst voorafgaande aan zijn crematie zal aansluitend om 11.00 uur plaatshebben in cremato rium Middelburg aan de Oude Westelijke Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van hefcrematorium. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. }-$« tliA— t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 88