Familieberichten (J) IHensenlinq.nl Tijn Jubileum Colofon Familieberichten Geburyn P.D. Joosse en C. Joosse-Pieterse 40 jaar Josef en Tilly! Adri en Wil Geschiere-Cijvat CJy^jf JyÜBfj Elisabeth Bakker-Mol Francois Bakker Adriaan Siereveld Corrie Johannes de Pree Nel de Pree - Harinck Opa we missen je Johannes de Pree Nel de Pree - Harinck Johannes de Pree Nel de Pree-Harinck 24 I Zaterdag 31 januari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsfnedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Fax I 088 - 013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Nature's Wonder Op 26 januari 2009 om 21.05 uur is onze zoon en broertje Geboren! Cindy, Yuri en Bo de Nooijer Ritthemsestraat 58 4388 JS Oost-Souburg 1949 2009 Op 4 februari 2009 hopen onze ouders, grootouders en overgrootouders hun 60-jarig huwelijk te vieren. Ieder die onze ouders wil feliciteren is van harte welkom op de receptie woensdag 4 februari 2009 van 15.30 -17.30 uur in Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Eendracht 1 4417 CA Hansweert Een blik Een woord Een stille wenk Elkaar zo kennen Is een geschenk Van Harte Gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwelijksjubileum!! Matty, Ivana Walter, Joyce Stephan, Fleur Dennis ledereen hartelijk bedankt voor de overweldigènde belangstelling bij ons Gouden Huwelijksfeest. Biggekerke, januari 2009 Veilig in Jezus Armen Veilig aan Jezus Hart Na een moeizame levens avond is nog plotseling door God thuis gehaald onze lieve gchoonzus en tante Sinds 24 augustus 2001 weduwe van Yerseke Krabbendijke 15 maart 1927 27 januari 2009 J. Bakker in herinnering C.E. Poleij-Bakkerin herinnering H.C.A. Poleij in herinnering L.de Putter-Bakker J.P. de Putter in herinnering W. Bakker C.L. Bakker-de-koeijer A. Bakker .I.E.Bakker-de Leeuw Neven en nichten Op Zijn tijd heeft de Heere, na een ernstige ziekte, uit ons midden weggenomen onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe Cornelia Jacoba Ivens-de Bruine eerder weduwe van in de leeftijd van 70 jaar. Krabbendijke: Ria en Peter de Hamer-Siereveld Andrea en Harmen Johan en Janita Mariëlle Sander Rilland: Ad en Heieen Siereveld-Moerland Pascal en Dagmar Rilland: Corine en Ben Averens-Siereveld Amber Koen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'Ter Weel' en 'Nieulande' voor de goede verzorging. Krabbendijke, 29 januari 2009 Correspondentieadres: Oostweg 79 4413 BS Krabbendijke Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum 'Nieulande', alwaar op D.V. maandag 2 februari van 19.30 tot'20.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op D.V. dinsdag 3 februari om 11.00 uur in één van de zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats- vulden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde zaal. Geen bloemen. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te zenden verzoeken wij u deze advertentie al zodanig te beschouwen. Heden is onze lieve zus en tante overleden. Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Huib en Jo en kinderen Koos en Henk en kinderen Tonny enWim en kinderen Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis dat plotseling is overleden, onze lieve, zorgzame vader, grootvader en mijn overgrootvader weduwnaar van in de leeftijd van 81 jaar. Yerseke: FrancienDuinkerke - de Pree Kees Duinkerke Saskia en Robin, Amber Sylvia en Ivo Krabbendijke: Addy de Leeuw - de Pree Huib de Leeuw Natasja en Jurian Nanda en Mike Goes: Ina van der Venne - de Pree Alfons van der Venne Chantal en André Benny en Renée Ashwin Yerseke: Frans de Pree Colinda de Pree - Fraanje Jamilla en Remco Joey 29 januari 2009. Dahlialaan 65,4401 GZ Yerseke. Onze vader, grootvader en mijn overgrootvader is thuis, waar u afscheid van hem kunt nemen op zaterdag 31 januari van 14.00 tot 16.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 3 februari om 10.00 uur in Kerkelijk Centrum 'De Haven' Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal om 11.00 urn' de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in 'De Haven'. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Niet de Opel Astra van opa die voor de deur staat. Niet meer om de krant. Geen sigaretjes meer komen roken bij u. Niet meer mee naar het duivenlokaal. Geen kacheltje meer stoken bij opaatje. Nooit de lach meer zien als we gek deden. Geen borreltje meer na de koffie. Rust zacht, liefs Jamilla en Joey Heden is plotseling overleden onze zwager, broer en oom weduwnaar van 's-Gravenpolder: C.J. de Pree - Mol 's-Gravenpolder: F.C. de Pree G.T. de Pree - de Nood 's-Heer Arendskerke: F.O.Weijer Neven en nichten Plotseling is overleden, onze zwager en oom weduwnaar van Annie en Joos Frans Janneke en Piet Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 86