VEELZIJDIG JURIST nanen QitJobTrack.nl FFICE CENTRE DE tOQQD Bedrijfsjuridisch Adviseur lv| Verkoop en Ontvangst Goederen Medewerker (m/v) Vulploegmedewerkers en of postsorteerders (m/v) 40 uur p/w llï www.dehoop-terneuzen.nl Onderwijsassistent afdeling tuinbouw m/v ZDolwerP^ 52 I Zaterdag 31 januari 2009 Office Centre is een cash-and-carry groothandel voor kantoorbenodigdheden. Wij zijn een jong en snelgroeiend bedrijf. Op dit moment telt Office Centre 47 vestigingen, verspreid over het hele land. Ons assortiment bestaat uit computers, printers, telecommunicatie, software, kantoormeubelen en kantoorsupplies. Alle producten zijn op voorraad. Onze klanten behoren tot het midden- en kleinbedrijf. Office Centre is een werkmaatschappij van Staples. Ine, met 27 miljard omzet en circa 90.000 werknemers, de grootste onderneming in de wereld op het gebied van superstores voor kantoor. Meer informatie over Office Centre en Staples kunt u vinden op onze website. Kijk ook op The Office Superstore Ben jij een échte verkoper en sta je altijd klaar voor de klant? Dat is precies wat we nodig hebben in onze vestiging in Middelburg uren per week in overleg; minimaal 20 uur In deze functie ben je werkzaam voor verschillende afdelingen, waaronder Computer Software &Telecom apparatuur, supplies (kantoorbenodigdheden) enTNT Je draagt zorg voor de verkoop van onze artikelen en adviseert klanten op uitstekende wijze.Tevens zorg je voor een optimale vakverzorging, de juiste presentatie van onze artikelen en houd je de voorraden in de gaten. Kennis van computers en software is een pré! Daarnaast zul je ook werken op de afdeling ontvangst goederen. Je neemt bestelde goederen in ontvangst, pakt ze uit en controleert of zendingen compleet zijn en boekt ze in ons systeem. Je bent verantwoordelijk voor de gehele fysieke en administratieve "afhandeling van de goederenstroom. Voor deze functie is ervaring in magazijnwerk niet vereist. In overleg en op basis van jouw beschikbaarheid kunnen de hoeveelheid uren per week worden vastgesteld. We verwachten van jou wel enige flexibiliteit in verband met wisselde werktijden. Voor deze functie vragen wij MBO werk- en denkniveau Verkoopervaring, ervaring in de retail is een vereiste Klantvriendelijke en servicegerichte instelling •Verantwoordelijkheidsgevoel «Resultaatgericht* Flexibele instelling met betrekking tot de werktijden voor 5 tot 14 uur per week Zitje nog op school, maar wil je graag wat bijverdienen? Wij hebben een leuke baan als vulploegmedewerker en of postsorteerder! Als vulploegmedewerker kom je in overleg 2 uur per dag de winkel vullen en spiegelen. Verder ben je bereid om klanten netjes te woord te staan en alle voorkomende werkzaamheden te doen. Werk je als postsorteerder, dan sorteer je voor openingstijd van de winkel, vanaf 06.15 uur, de post en je bent klaar voordat school weer begint! Van maandag tot en met zaterdag, ook een aantal ochtenden in de week is mogelijk. De uren zijn altijd in overleg en op basis van beschikbaarheid. Omdat je vroeg begint krijg je hiervoor een extra toeslag op je salaris. We verwachten van jou dat je flexibel bent, goed kunt samenwerken en van aanpakken houdt. Wij bieden Een uitdagende en afwisselende baan in een informeel, modern en snel groeiend bedrijf. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een winstdelingsregeling en aandelenplan. Goede ontwikkelingsmogelijkheden! De minimale leeftijd voor de functies is 16 jaar. Geïnteresseerd? Vul een sollicitatieformulier in op www.officecentre.nl of stuur een e-mail waarin je kenbaar maakt geïnteresseerd te zijn en o.v.v. vacature Middelburg, naar vacature@officecentre.nl. Per post is ook mogelijk: Fagotweg 6, 4337 RC Middelburg. Voor vragen over de functies kun je bellen met Niek van Dijk (Vestigingsmanager) telefoon 0118 - 674733. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het familiebedrijf De Hoop Terneuzen, opgericht in 1911is een concern met meer dan 40 dochterbedrijven en deelnemingen, welke voornamelijk zijn gevestigd in Nederland en België. Momenteel zijn er ca. 1200 mede werkers in dienst. Het hoofdkantoor is gevestigd in Terneuzen. Het concern is toeleverancier in de bouw. Op het hoofdkantoor van De Hoop Terneuzen fungeert het directiesecretariaat als spil tussen de deelnemingen en de Raad van Bestuur. De afdeling is het aanspreekpunt voor de deelnemingen met vraagstukken van (bedrijfs-) econo mische en juridische aard. Tevens is de afdeling verantwoordelijk voor het onderhouden, stimuleren en coördineren van de contacten tussen de deelne mingen en de Holding. Ter versterking en ondersteuning van het huidige team zijn we op zoek naar een: Functie-inhoud De Bedrijfsjuridisch Adviseur draagt zorg voor een effectieve advisering en begeleiding ten aanzien van bedrijfs-juridische aangelegenheden biijnen De Hoop Terneuzen, de dochterbedrijven en/of deelnemingen teneinde een optimale uitvoering van het bedrijfsbeleid te waarborgen met een maximale rechtszekerheid en een goed evenwicht tussen juridische, commerciële, finan ciële en/of andere algemene bedrijfsbelangen. Naast deze specialistische taken is de Bedrijfsjuridisch Adviseur ook verantwoordelijk voor algemene werkzaam heden van het directiesecretariaat. Sollicitatieprocedure Voor meer informatie over deze vacature verwijzen wij u naar onze website: www.dehoop-terneuzen.nl TERNEUZEN Stichting Respont biedt passend onderwijs aan leerlin gen die orthopedagogische en/of orthodidactische hulp nodig hebben. In drie regio's in Zeeland: De Bevelanden/Tholen, Walcheren en Zeeuws- Vlaanderen, brengen 4 speciale scholen voor basisonderwijs, 3 scholen voor praktijkonderwijs en 1 school voor SO/VSO ZMOK- REC Cluster 4, dat in de praktijk. Meer informatie: www.respont.nl Het Bolwerk Teresastraat 2a 4336 LM Middelburg Tel: 0118 627697 Fax: 0118 641926 school@probolwerk.nl www.probolwerk.nl Het Bolwerk is één van de scholen van stichting Respont. Het Bolwerk is een school voor praktijkonderwijs, bestemd voor leerlingen van 12 tot 18 jaar, die op een aangepaste manier onderwijs nodig hebben. Het onderwijs aan Het Bolwerk wil leerlingen voorbereiden op verantwoord en zelfstandig deelnemen aan de (werk)maatschappij. Wij zoeken zo spoedig mogelijk een (werktijdfactor 0,9 (4,5 dag) Leerlingen in het praktijkonderwijs hebben naast theorie veel praktijklessen. De afdeling tuinbouw is daar een onderdeel van. De onderwijsassistent is samen met de vakdocent de spil van de afdeling. Wat vragen wij: een betrokken collega met MBO niveau 4 onderwijsassistent; een krachtige persoonlijkheid die plezier heeft in het werken met jongeren; een zorgzame samenwerker met begrip voor de doelgroep; Iemand met rijbewijs BE; Bij voorkeur "groene vingers". Wat bieden wij: een collegiaal team, goede teamsfeer; een school in ontwikkeling; een onderwijsbaan vooral in de buitenlucht; arbeidsvoorwaarden conform CAO-voortgezet onderwijs; salarisschaal 5 (max. 2170/maand bruto); doorgroei en opleiding tot technisch onderwijsassistent (schaal 6) mogelijk bij gebleken geschiktheid. Reacties vóór 14 februari 2009 naar Praktijkschool Het Bolwerk, Teresastraat 2a, 4336 LM Middelburg. Nadere informatie:T. Schild (directeur) of P. van der Maas (docent tuinbouw), tel.: 01 18 627697. Via de administratie van de school is een uitgebreide functie beschrijving opvraagbaar. Geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80