SS—'Ik sleutelde aan mijn brommers, aan auto's. Ik ben een echte sa media
(be)denken zonder grenzen
CO
overiceüMBI
buitenland
024-3650570 doe-Het-zélver. Joris Putman van Green Dream District p%Q
Zaterdag 31 januari 2009
07:00 Lachen om home
video's 08:00 Tommy te
leshopping 09:00 Da
vid Maasbach 09:55
De Tuinruimers 10:55
De grote beurt 11:30
SBS 6 Sport: IJshockey
12:05 Puma Intersport
kids soccer 12:35 SBS
6 Sport: Spaans voet
bal - Bar^a TV 13:10 Te-
letrends 14:10 Show
nieuws 14:30 SBS 6
Sport: De Alternatie
ve Elfstedentocht Weis-
sensee 200915:30 De
20 beste vakantiebe
stemmingen van de
wereld 16:30 Neder
land kampeert! 17:00
Droomhuis in de zon
07:00 Teleshop 7: Best
of shopping 09:30 Truck
&Tractorpulling10:00
RTL Snowmagazine
10:25 Nederland bouwt
11:00 Business class
12:15 In de vuurlinie
13:10 Howard the duck
15:20 Airport 1977
17:30Truck&Tractor
Pulling Indoor IJsselhal-
len Zwolle
07:00 Teleshop 8: Tel
sell 09:00 Klassiek op 8
09:01 From Rome to St.
Petersburg 09:30 Clas
sical light 10:30 Mu
sic to worship 11:00
Gala! 12:00 Teleshop 8:
Tel sell 16:55 RTL Voet
bal: Eredivisie vrouwen
17:10The Ellen show
17:40 Van etter tot engel
07:00 Twins 07:55 Passi
on for fashion 08:55 Ex
treme home makeover
09:50 TekTVShop 10:50
Astro TV 12:50 Het Blok
III 13:50 SamenWonen
14:25 Restaurant ma
keover 14:50 Fashion
Week late night report
15:15 Smaken verschil
len 17:45 Topstylist-
Home edition
VERONICA
09:00JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer The replacements,
A kind of magic, Total
drama island, Famous 5,
Totally Spies, Kim Possi
ble, Fillmore, Pokémon
Diamond and Pearl!, Re-
cess, Disney's The le
gend of Tarzan, The sui
te life of Zack and Cody,
Beugelbekkie, Total
ly Spies
o
18:00 De grote verhui
zing, realityserie
T8:00 Gek op wielen,
autoprogramma
18:30 RTL Transport
wereld, transport
magazine
18:35 Crash test mom- 18:45 Gordon Ramsay: 18:00 Sneak, filmupdate
my, wedstrijd Hell's Kitchen 18:10 The Fresh Prince
of Bel-Air, come-
dyserie
18:40 Austin Powers:
The spy who
shagged me
19:00 De 25 meest gê
nante tv-mo-
menten aller tij
den, overzicht
19:00 RTL Autowereld,
autoprogramma
19:30 Mr. Bean, come
dyserie
Friday night
lights, dramaserie
19:40 Extreme home
makeover
20:30 Wegmisbrui- 20:00 Stom, stommer, 20:30 Pepper Dennis, 20:30 Ghost whisperer, 20:30 NClS, detectivèse-
kersl, verkeerspro- stomst!, reality- komische dramase- dramaserie rie
gramma programma rie
20:30 Raw deal, actiefilm
21:30 Das je goed
recht, consumen
tenprogramma
21:25 Ghost whisperer, 21:25 Numb3rs,mis-
dramaserie
daadserie
22:30 Hart van Neder
22:30 Traffic cops, do-
22:20 Killing me softly,
22:25 Supernatural, 22:15 Waar is De Mol?,
land - Late editie
cusoap
thriller
horrorserie reisprogramma
22:45 Piets weerbericht
22:55 Reportage: De
kleinste body
builder ter we
reld
23:55 Autopsie: Verha
23:05 Afkicken of weg
23:20 Cold case, detecti- 23:05 Jim Speelmans:
len van de dood,
wezen!, serie do
veserie Komiek zonder
serie documentai
cumentaires
meer, cabaretregi
res
stratie (h)
01:00 Happy Hour
00:00
Business class (h) 00:10
Halifax
00:20
Fashion Week
00:05
The Shield
01:15
Teleshop 7
02:00
Teleshop 8
late night report
01:05
Nachtprogram
01:16
Nachtlounge
02:01
KamasutraTV
00:35
Cold case
mering
03:00
Sneks
05:30
Car tracks
01:30
Nachtprogram
02:35
Nachtprogram
05:30
Car tracks
04:00
mering
Hart van Nederl.
mering
oo
O
to
JO
to
to
to
w
O
O
ma, is de cirkel weer rond", zegt
hij. „Ik ben nu ook programmama
ker met de dingen die ik zelf het
liefste doe."
Volgens Putman is het belangrijk
dat jongeren van 12 tot 19, de be
langrijkste doelgroep van het pro
gramma, nadenken over duur
zaamheid. „Deze jonge deelne
mers en hun kinderen krijgen te
maken met klimaatveranderingen,
met vervuiling. Ze kunnen met
Green Dream District een vette
prijs winnen, maar belangrijker is
dat ze aan het denken worden ge
zet, in alle vrijheid. Het idee hoeft
niet uitvoerbaar te zijn, zodat ze
niet beperkt worden in hun creati
viteit. En een echt goed idee is al
tijd in praktijk te brengen."
Green Dream District, National Geograp
hic Channel 19.30 uur
Joris Putman komt met eco-uitvindersprogramma Green Dream District bij
National Geographic. Levi van Kempen en Joris Putman. foto GPD
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Trugkieke. Herh
18:10 In het theater. Herh
18:28 Wie nu? Herh
18:37 De kunstkeet. Herh
19:00 Herhalingen
België 1
09:00 Braambos. 10:00
Eucharistieviering. 11:00 De
zevende dag. 13:00 Het jour
naal. 13:30 Het weer. 13:35
Half uur natuur. 14:05 Les pa-
rapluies de Cherbourg. 15:35
Vrolijk Vlaanderen. 16:05 De
rode loper. 16:25 National
Geographic special. 17:15
Vlaanderen vakantieland. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode
loper. 18:30 Gentse waterzooi.
19:00 Het journaal - Sportwee
kend. 19:50 Het weer. 19:55
Dierendokters Australië. 20:25
De pappenheimers. 21:20 De
smaak van de Keyser. 22:25
De bende van Wim. 23:00 Het
journaal laat. 23:15 Studio
100:00 Het weer. 00:05 De
zevende dag.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Wizzy en
Woppy. 07:15 Nouky zijn
vrienden. 07:25 Kabaal in de
stal. 07:35 Mickey Mouse club
huis. 08:00 Samson en Gert.
08:25 Sprookjesboom. 08:30
Smos. 08:45 Lazytown. 09:10
Abrakodabra. 09:29 CANVAS.
09:30 Sporza. 17:59 KETNET.
18:00 Amika. 18:45 Bedweters.
19:00 Disney's Lilo Stitch.
19:20 De week van Karrewiet.
19:30 Animalia. 19:59 CAN
VAS. 20:00 Het journaal. 20:10
Panorama. 21:00 Lux. 21:55
Takva. 23:35 Braambos.
RTBF1
07:15 Doorlopende herhaling.
09:00 Une brique dans Ie
ventre. 09:30 En quête de sens
- La pensée et les hommes.
10:05 Basket 1.10:20 Studio
1 -Samedi. 11:30 Mise au
point. 12:50 Weerbericht.
13:00 Nieuws. 13:15 Le 7ème
jour. 13:35 Weerbericht.
13:45 Escapade gourrhande.
14:15 Jardins et loisirs. 14:40
Tatie Danielle. 16:30 Planète
terre. 17:30 Life is wild. 18:15
Questions d'argent. 18:20 Con
tacts. 18:30 Week-end sportif.
19:26 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:05 Weerbericht.
20:10 Le jardin extraordinaire.
20:50 Père et maire: La passion
de Marie-France. 22:30 The
Office. 23:00 Studio 1 - Diman-
che. 23:30 Week-end sportif.
00:05 Le 12 minutes. 00:20
Une brique dans le ventre.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 10:55 Eucha
ristieviering. 11:55 Cest pas
sorcier. 12:20 Explo.doc. 13:15
Ca bouge. 13:30 Plus fort
que le silence. 15:00 Nicole
et Martha. 16:35 Tru calling:
Compte a rebours. 17:25,
17:50,18:20,18:45,19:15
Plus belle la vie. 19:45 WK
Rally. 20:10 Le grand résumé.
20:25,21:30 Justice a Vegas.
22:30 Le 12 minutes. 22:43
Weerbericht. 22:45 Quai des
beiges. 00:15 Reflets sud.
BBC 1
07:00 Breakfast. 08:40 Match
of the day. 10:00 The Andrew
Marr show. 11:00 The big
questions. 12:00 Countryfile.
13:00 The politics show. 14:00
'Allo 'allo. 14:30 EastEnders.
16:25 Diagnosis murder.
17:10 Wild about your garden.
17:55 Songs of praise. 18:30
Nieuws en weerbericht. 18:50
Regionaal nieuws en weer
bericht. 19:00 The secret life
of elephants. 20:00 Antiques
roadshow. 21:00 Lark Rise to
Candleford. 22:00 Charles Dar
win and the tree of life. 23:00
Nieuws en weerbericht. 23:20
Match of the day 2.00:00
Super Bowl Live.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Doodle
do making moments. 07:40
Big cook little cook. 08:00
Prank patrol pocketsize. 08:05
Animalia. 08:30 The sorcerer's
apprentice. 09:30 Tennis:
Australian Open. 12:30 Some
thing for the weekend. 14:00
Extreme dreams: The ultimate
challenge. 14:30 Film 2009
with Jonathan Ross. 15:00
Escape to the country. 16:00
They came to Cordura. 18:00
Ski Sunday. 18:30 Orang-utan
diary. 19:00 James May's big
ideas. 20:00 Amazon. 21:00
The best of Top gear. 22:00
Explore. 23:00 High altitude.
23:30 The hitchhiker's guide to
the galaxy.
Duitsland 1
07:05 Sesamstrafêe. 07:30
Mama ist unmöglich. 07:55 Die
Sendung mit der Maus. 08:25
Tagesschau. 08:29 Sportschau
live. 08:30 Schansspringen.
09:45 Tagesschau. 09:50 Skiën.
11:00 Noordse combinatie.
12:00 Tagesschau. 12:03 Pres-
seclub. 12:44 Sportschau live.
12:45 Langlaufen. 13:10 Skiën.
14:10 Noordse combinatie.
14:50 Tagesschau. 14:55 Lang
laufen. 15:40 WK Schaatsen.
16:30 ARD-Ratgeber: Bauen
Wohnen. 17:00 Tagesschau.
17:03 W wie Wissen. 17:30
Gott und die Welt: Der
Baron und seine Kirche. 18:00
Sportschau. 18:30 Bericht aus
Berlin. 18:49 Ein Platz an der
Sonne. 18:50 Lindenstrafêe.
19:20 Weltspiegel. 20:00
Tagesschau. 20:15 Tatort:
Kassensturz. 21:45 Anne Will.
22:45 Tagesthemen. 22:58 Das
Wetter im Ersten. 23:00 ttt
- titel thesen temperamente.
23:30 Druckfrisch. 00:00
Tagesschau. 00:05 Sportschau
live: American football.
Duitsland 2
07:00 Das Zauberkarussell.
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
H20 - Plötzlich Meerjungfrau.
08:35 Total Genial. 09:00
heute. 09:02 sonntags. 09:30
Protestantse kerkdienst.
10:15 Nesthocker - Familie zu
verschenken. 11:00 Kult am
Sonntag - Lovesongs. 12:45
heute. 12:47 blickpunkt. 13:15
ZDF.umwelt. 13:50 Grizzly
Mountain. 15:20 heute. 15:25
Mickey Blue Eyes - Mafioso wi
der Willen. 17:00 heute. 17:10
ZDF SPORTreportage. 18:00
ML Mona Lisa. 18:30 ZDF.
reportage. 19:00 heute. 19:10
Berlin direkt. 19:30 Terra X.
20:15 Meine wunderbare Fami-
Jie: Hochzeitsvorbereitungen.
"21:45 heute-journal. 22:00
Lewis: Die Schlüssel zum Mord.
23:35 ZDF-History. 00:20
heute. 00:25 nachtstudio.
Discovery
07:50 Oil strike! 08:45 Over-
haulin': Wake up call. 09:40
How it's made: Giant valves.
10:05 How it's made: Heated
skate blades. 10:35 Survivor-
man: Canyonlands. 11:30 Fight
quest: Hong Kong. 12:25 Ray
Mears' bushcraft: Jungle camp.
13:20 Deadliest catch: The final
hour. 14:15 Prototype this:
Mind-cojjtrolled car. 15:10
Chbp shop: Car fireworks.
16:05,16:35 Wheeler dealers:
Mercedes Cosworth. 17:05
Brainiac. 18:00 How it's made:
Induction cooktops. 18:30
How it's made: Baseball gloves.
19:00 American chopper.
20:00 Mythbusters: Hinden
burg mystery. 21:00 Time
warp: Will it blend. 21:30 Time
warp: Dry ice bomb. 22:00
Ultimate survival: Panama.
23:00 Future weapons: Smart
destroyers. 00:00 Last man
standing.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
08:00 Joyce Meyer. 08:30
Answers with Bayless Conley.
09:00 Creflo Dollar. 09:30
Brian Houston HillsongTV.
10:00 Teleshopping. 10:30 Ed
Young. 11:00 Leading the way.
.11:30 David Hathaway. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Megastructures:
The ultimate rollercoaster.
13:00 Green dream district.
13:30 Heads up: Do UFOs
really exist? 14:00 Dog town:
Hurricane hound. 15:00 Car
rier: All hands. 16:00 Ancient
megastructures: Chartres
cathedral. 17:00 Earth investi
gated: Landslides investigated.
18:00 Built for the kill: Forest.
19:00 I didn't know that. 19:30
Green dream district. 20:00
Master of disaster: Death
trap. 21:00 Mega-structures:
Atom smasher. 22:00 Killing
Hitler. 23:00 Inside: Global
underworld. 00:00 Inside: The
body trade.
TMF
10:00,10:30 Hollywood
Buzz. 11:00 Best of Reaction.
12:00 Clipkennis. 13:00 TMF
Superchart. 15:00 Top 25.
17:00 Clipkennis. 19:00 Best of
Reaction. 20:00 De videotheek.
21:00 Clipkennis. 22:001 OX.
23:00 TMF Classics.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 Boxed. 10:101 hate
2008110:40 Diary of Fall Out
Boy. 11:05 From G's to gents.
12:00 Room raiders weekend-
break. 18:10 America's next
best dance crew. 19:05 My
super sweet 16.19:30 Exiled.
20:00,20:25 The Hills. 20:50
Totally Calum: The best is yet
to come. 21:20 America's next
best dance crew. 22:10 Busted.
22:40 Fist of zen. 23:05 Viva
la Bam. 23:30 Scarred. 00:00
After hours.
TV 5
07:45 Le dessous des cartes.
08:00 Découverte. 08:25 Les
grands explorateurs: Magellan.
08:45 Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde I'info. 09:15 TiVi
5.11:05 Coeur océan. 11:30
Paroles de clips. 11:45 La vie
en vert. 12:00 TV5Monde
I'info. 12:15 Silence qa pousse.
12:35 Rugby: La magie du
tournoi. 13:30 Belgisch nieuws.
13:50 Geopolitis. 14:00 30 mil
lions d'amis. 14:30 Vivement
dimanche. 16:00 Nieuws.
16:30 Acoustic. 17:00 Kiosque:
18:00TV5Monde I'info. 18:10
Internationales. 19:00 360°
- GEO: Chasse aux sorcières
en Tanzanie. 20:00 Zwitsers
nieuws. 20:30 Frans nieuws.
21:00 48 Heures par jour.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:25 Made in Italy.
00:15 L'étoile du berger.
Eurosport
08:30 Schansspringen. 09:30
Tennis: Australian Open.
12:30,13:00 Langlaufen.
14:00 Noordse combinatie.
15:00 Veldrijden. 16:00 Tennis:
Australian Open. 18:00 Schans
springen. 19:00 Biatlon. 19:45
Wintersports weekend magazi
ne. 20:15 Boksen. 22:00,22:30
Biatlon. 23:15 Autosport: Rally.
23:45 Schansspringen.
CNN
07:00 News special. 07:30
World's untold stories. 08:00
CNN today. 08:30 World
sport. 09:00 CNN today. 09:15
CNN Marketplace Middle
East. 09:30 Vital signs. 10:00
The campaign trail. 10:30 The
daily show with Jon Stewart:
Global edition. 11:00 Larry
King. 12:30 World sport. 13:30
World report. 14:00 Fareed
Zakaria GPS. 15:00 Inside
Africa. 15:30 Vital signs. 16:00
Your world today. 16:30 News
special. 17:00 Late edition.
19:00 World sport. 19:30 The
screening room. 20:00 i Report
for CNN. 20:30 World's untold
stories. 21:00 Fareed Zakaria
GPS. 22:00 World news. 22:30
World sport. 00:00 leder heel
uur CNNI World News, tenzij
anders vermeld.