zwangerschap in Vuurzee
:"imedia@wegener.ni ..Nu komt de serie als een soort toetje opeens weer |Y|(QCllcl
024-3650570 vol in mijn leven." jochum ten Haaf pzc
Zaterdag 31 januari 2009
07:00 JAC 07:05 JAG
08:00 Little house on
the prairie 09:00 De Le
vende Steen Gemeen
te 10:00 Tommy tele
shopping 13:10 ABBA:
The movie 15:05 How to
live longer 16:05 De gra
te verbouwing 17:00 De
Tuinruimers
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 09:00
Tek TV 09:50 Car tracks
10:05 Best of shopping
12:00 Tek TV 13:00 Car
tracks 13:15 White wol
ves III: Cry of the white
wolf 15:00 De sterk
ste man 2008 16:00
Truck Tractor pulling
16:30 RTL Snowmaga-
zine 17:00 Gek op wie
len 17:30 RTL Transport
wereld
07:00 Teleshop 8: Tel 07:00 The O.C 07:55
sell 17:05 The taste of Merge 08:55 Topsty-
life 17:35 The Ellen show list - Home edition
09:55 Safari 10:00 TekT-
VShop 11:00 Astro TV
13:05 McLeod's daugh
ters 14:10 Fashion Week
late night report 14:30
Peking Express Zuid-
Amerika 16:00 The
Wild Thornberrys mo
vie 17:40 The Cheetah
Girls 2
VERONICA
09:05 A kind of magic
09:50 Totally Spies 10:35
The replacements 11:25
Timon en Pumbaa 12:10
Fillmore 12:50 Recess
13:30 Phineas&Ferb
14:15 Kim Possible 15:00
Totally spies 15:45 Fa
mous 5 16:25Total dra
ma island 16:50 The sui
te life of Zack and Cody
17:10 Hannah Montana
ELEVISIE
18:00 Verbouwen
verkopen, bouw
programma
18:00 Sport, levensge
vaarlijk!, reality-
programma
18:05 Wat je eet ben je
zelf
18:00 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
19:00 Lachen om home 19:00 De politie op je
video's, amuse- hielen!, serie re-
mentsprogramma portages
19:05 LAX, dramaserie
19:40 Close to home,
dramaserie
19:00 RIB Rally: The Ca
ribbean edition,
rally
19:30 Oplichters ont
maskerd, serie re
portages
20:00 Wie ben ik?, spel
show
20:00 Stom, stommer,
stomst!, reality-
program ma
20:30 Patton, oorlogs
film
20:00 Tsunami, the af- 20:30 The closer, dra-
termath, miniserie maserie
20:10 Blown away, ac
tiethriller
21:30 Lachend het jaar
in, amusements
programma
21:50 Aspe, politieserie 21:25 Cold case, detecti
veserie
22:50 The caveman's 22:25 Criminal intent, 22:35 Fire down below,
valentine, filmdra- dramaserie actiefilm
ma
23:00
Hart van Neder
23:45 Traffic cops, do-
23:15 Criminal intent,
land - Late editie
cusoap
dramaserie
23:10
Piets weerbericht
23:15
Shownieuws -
Late editie
23:40
Saints and sol
diers
01:25 Happy Hour
00:20
Teleshop 7
00:50
Teleshop 8
00:20
Fashion Week
00:35
Oplichters ont
00:21
Nachtlounge
00:51
Sneak prevfew
late night report
maskerd (h)
03:00
Sneks
02:00
KamasutraTV
00:35
The lost boys
01:10
Nachtprogram
05:30
Car tracks
05:30
Car tracks
02:15
Nachtprogram
mering
mering
02:10
Poker after dark
04:00
Hart van Nederl.
oo
o
KJ
O
O
O
KJ
O
O
KJ
KJ
KJ
U)
O
O
Hij moest er een stuk bij het Natio
naal Toneel voor laten schieten,
maar heeft daar geen seconde spijt
van.
Tijdens de zeven maanden duren
de opnamen beleefde Ten Haaf
een 'toptijd'. „Ik vond het echt erg
als ik een week geen opnamen
had. Soms ging ik ook dan toch
even langs op de set."
Inmiddels is al een jaar verstreken.
Om programmeringsredenen lag
de thrillerserie, waarin ook Victo
ria Koblenko haar intrede doet,
lang op de plank.
Ten Haaf treurt er niet om.
„Het was al een beetje uit mijn sys
teem, en nu komt de serie als een
soort toetje opeens weer vol in
mijn leven."
Vuurzee, Nederland 1, 21.30 uur
Jochum ten Haaf en Wannie de Wijn in Vuurzee.
foto CPD
OVERICE
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland de week
18:27 De wedstrijd. Herh
18:39 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 TV Brussel. 09:30
Sporza: Australian Open.
11:25 Sporza: WK veldrijden.
12:45 De vrije markt. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Villa politica. 14:05
Clips. 14:15 Sporza: WK
veldrijden. 16:00 Clips. 16:15
Sue Thomas: F.B. Eye. 17:00
Are you being served? 17:30
Buren. 17:55 Kijk uit! 18:00
Het journaal. 18:10 Vlaanderen
vakantieland. 19:00 Het jour
naal. 19:30 Het weer. 19:35
Man bijt hond. 20:05 Joker- en
lottotrekking. 20:10 Dieren in
'nesten. 20:40 F.C. De Kampi
oenen. 21:20 Het ABC van de
VRT. 21:45 Criminal justice.
22:46 Winstverdeling joker en
lotto. 22:47 KENO-uitslagen.
22:48 Euro millions-uitslagen.
22:50 Het journaal laat. 23:05
Studio 123:55 Het weer.
00:00 The eagle.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Wizzy en
Woppy. 07:15 Nouky zijn
vrienden. 07:25 Kabaal in de
stal. 07:35 Mickey Mouse
clubhuis. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Sprookjesboom.
08:30 Smos. 08:45 Lazytown.
09:10 Mega Mindy. 09:35
Abrakodabra. 09:50 Oggy en
de kakkerlakken. 10:00 Dis
ney's The replacements. 10:25
De 5.10:50 Bedweters. 11:10
Disney's Lilo Stitch. 11:35
De Smurfen. 13:29 CANVAS.
13:30 Lux. 14:25 De keien van
de Wetstraat. 15:29 KETNET.
15:30 Samson en Gert. 15:55
Lazytown. 16:20 Disney's The
replacements. 16:45 Zo is
er maar één: De cup. 17:05
George van de jungle. 17:20
Zo is er maar één: De cup.
17:40 Mega Mindy. 18:05
Miss in de modder. 18:15 De
week van karrewiet. 18:25
Miss in de modder. 18:35 Op
schok. 19:10 Zo is er maar
één: De cup. 19:30 Animalia.
19:59 CANVAS. 20:00 Het
journaal. 20:10 Vranckx. 20:40
Midsomer murders. 22:15 Varg
VeunrSleeping beauty. 23:50
Belle de jour.
RTBF1
07:15 Doorlopende herhaling.
08:45 Jardins et loisirs. 09:05
Les meilleurs partent les
premiers. 10:00 En quête de
sens - II était une foi. 10:30
Opinions - Mr Mag. 11:05
Escapade gourmande. 11:30
Affaires a suivre. 11:55 Dr
Quinn, femme médécin.
12:48 Air de familie. 12:50
Euromillions - uitslagen. 12:51
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:30
Weerbericht. 13:35Télétou-
risme hebdo. 14:05 La clef des
champs. 14:35,15:20 Cold
squad: Brigade spéciale. 16:10
Columbo: Jeuxd'ombres.
17:50 Monk. 18:39 Questions
d'argent. 18:40 Mr. Bean.
19:15 Contacts. 19:25 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:05
Joker- en lottotrekking. 20:15
Weerbericht. 20:20 Une brique
dans Ie ventre. 20:50 Effroy-
ables jardins. 22:29 Joker- en
lottotrekking. 22:30 Questions
d'argent. 22:35 Basket 122:50
Studio 1 - Samedi. 00:00 Le 12
minutes. 00:15 Nieuws.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 11:35
C'est pas sorcier. 12:00 Tout
court. 12:35 Ca bouge. 12:45
Screen. 13:20 D6bels. 14:15
Matière grise. 15:00 Plus fort
que le silence. 16:30 Battlestar
Galactica. 17:20,18:05 Dead
zone. 18:55 Smallville. 19:42
Explo.doc: Nomades land,
Kirghizstan. 20:40,21:25 FBI:
portés disparus. 22:10 Matière
grise express. 22:23 KENO.
22:25 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:44 Lotto- en
jokeruitslagen. 22:45 Dirty
pretty things.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00 Satur
day kitchen. 12:30 Masterchef.
13:00 Nieuws en weerbericht.
13:10 Football focus. 14:00
Tennis: Australian Open. 15:00
Atletiek. 17:30 Final score.
18:25 Nieuws en weerbericht.
18:40 Regionaal nieuws en
weerbericht. 18:45 Total
wipeout. 19:40 Eurovision:
Your country needs you. 20:50
The National Lottery: In it to
win it. 21:40 Casualty. 22:30
The old guys. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:20 Match of
the day.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Doodle
do making moments. 07:40 Big
cook little cook. 08:00 Batfink.
08:10 Animalia. 08:30 Morti
fied. 08:55 Prank patrol poc-
ketsize. 09:00 Skunk fu. 09:15
Sportsround. 09:30 Richard
Hammond's blast lab. 10:00
Who wants to be a superhero?
10:55 Bernard. 11:00 Basil's
swap shop. 12:00 Roar. 12:59
Switch. 13:00 Malcolm in the
middle. 13:20 Proper messy.
13:25 The almost perfect guide
to life. 13:55 Myths. 14:00
Sound. 14:30Trexx Flipside.
15:00 Decision at sundown.
16:15,17:10 The world at
war. 18:00 The diary of Anne
Frank. 19:30 Dad's army. 20:00
Victorian farm. 21:00 A history
of Scotland. 22:00 Nelson
Mandela - His 90th year. 23:00
Ql XL. 23:45 Life lyrics.
Duitsland 1
07:10,07:20 Die Schule
der kleinen Vampire. 07:30
Willi wills yvissen. 07:55 Wissen
macht Ah! 08:20 neuneinhalb.
08:30 Die Pfefferkörner. 08:55
Tagesschau. 09:02 Sportschau
live. 09:03 Schansspringen.
10:45 Tagesschau. 10:50 Skiën.
12:15 Noordse combinatie.
13:00 Skiën. 14:15 Tagesschau.
14:20 Snowboarden. 14:35
Noordse combinatie. 15:20
Langlaufen. 15:50 WK Schaat
sen. 16f30 Europamagazin.
17:00 Tagesschau. 17:03 ARD-
Ratgeber: Geld. 17:30 Brisant.
17:47 Das Wetter im Ersten.
17:50 Tagesschau. 18:00
Sportschau. 19:55 Ziehungder
Lottozahlen. 20:00 Tagesschau.
20:15 Stürme in Afrika. 21:45
Tagesthemen. 22:03 Das Wet
ter im Ersten. 22:05 Das Wort
zum So.nntag. 22:10Topas.
00:10 Tagesschau. 00:20
Psycho.
Duitsland 2
07:1!> Tabaluga tivi. 08:00 Bibi
Blocksberg. 08:25 12 oder 3.
08:50 logo! - Nachrichten rund
urn die Welt. 09:00 pur+. 09:25
Yakari. 09:50 Flipper Lopaka.
10:35 Löwenzahn. 11:00 heu-
te. 11:05 Die Kiichenschlacht
- der Wochenrückblick. 13:00
heute. 13:05 ZDFwochen-jour-
nal. 14:00 Stubbe - Von Fall zu
Fall: Stubbes Erbschaft. 15:15
Nürnberger Schnauzen. 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:45 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland. 18:30
Leuteheute. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25 Da
kommt Kalle. 20:15 Willkom-
men bei Carmen Nebel.
22:45 heute-journal. 22:58
Weerbericht. 23:00 das aktu-
elle sportstudio. 00:15 heute.
00:20 Metro - Verhandeln ist
reine Nervensache.
Discovery
07:50 Impossible city. 08:45
Brainiac. 09:40 Deadliest catch:
Catch as catch can. 10:35 Ra
ging nature: Landslides. 11:30
Most deadly: Tornadoes. 12:25
Ultimate survival: Panama.
13:20 Anthony Bourdain: No
reservations - Argentina. 14:15,
14:40 Time warp. 15:10 Over-
haulin': Wake up call. 16:05,
16:35 Fifth gear. 17:05 Dirty
jobs: Dirty chip maker. 18:00
London Ink: Meet Louis Malloy.
19:00 Mythbusters: Coffin
punch. 20:00 Prototype this:
Mind-controlled car. 21:00,
21:30 Fifth gear. 22:00 Chop
shop: Car fireworks. 23:00 Last
man standing. 00:00 Surviving
Alaska.
National Geographic
07:00 Business Poland Busi
ness Russia. 07:30 Teleshop
ping. 08:00 Turning point: Dr.
Jeremiah. 08:30 Joseph Prince
Ministries. 09:00 Answers with
Bayless Conley. 09:30 Tele-
shopping. 11:30 Business Po
land Business Russia. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Let's get inventin':
Fish tank belt. 12:30 The snake
wranglers: From meerkatsto
mambas. 13:00 Michaela's wild
challenge. 13:30 Remarkable
vets. 14:00 Animal patrol:
Double trouble gators. 15:00
Megastructures: Building green
Beijing. 16:00 Megastructu
res: Man-made sun. 17:00
Megastructures: Smart tunnel.
18:00 Megastructures: Atom
smasher. 19:00 Megastructu
res: Earthquake glasshouse.
20:00 Megastructures:
North Sea wall. 21:00 Perfect
weapon: Slings and arrows.
22:00 Fight masters: Special
forces. 23:00 Samurai sword.
00:00 Megastructures: South
Pole station.
TMF
10:00 Clipkennis. 13:00 Top
25.15:00 Clipkennis. 16:30
Best of Reaction. 17:30 Clip-
kennis. 18:00 TMF Superchart.
20:00 TMF inde mix. 21:00
Zaternacht. 23:00 TMF in de
mix. 00:00 Midnight.
MTV
09:45 Hollywood buzz. 10:10,
10:40 The Hills. 11:05 Made.
12:00 Room raiders weekend-
break. 18:10,18:40 The Hills.
19:05 My super sweet 16.
19:30 Exiled. 20:00 Brooke
knows best. 20:25 Hogan
knows best. 20:50 Made.
21:45 Totally Calum: The best
is yet to come. 22:10 From G's
to gents. 23:05 The real world:
Hollywood. 00:00 MTV Music
hours.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00 7 Jours
sur la planète. 08:25 Les grands
expforateurs: Amerigo Ves
pucci. 08:45 Canadees nieuws.
09:10 TV5Monde l'info. 09:15
TiVi 5.10:40TiVi 5-C'est pas
sdrcier. 11:05 Coeurocéan.
11:30 Paroles de clips. 11:45
Acoustic. 12:00 TV5Monde
I'info. 12:15 A bon entendeur.
12:45 Le code Chastenay.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
Thalassa. 15:30 La vie en vert.
16:00 Nieuws. 16:30 Dans la
nature avec Stéphane Peyron:
Yellowstone, un pare national
en hiver. 17:30 Questions pour
un champion. 18:00 Nieuws.
18:25 Profession voyageur:
Yémen, les tribus de Djebel
Haraz. 19:00 Arte reportage.
19:45 Geopolitis. 20:00
Zwitsers nieuws. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Le charlatan.
22:50 Histoires de chateaux.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:25 Vérités assas-
sinés.
Eurosport
08:30 Autosport: Rally. 09:00
Eurogoals weekend. 09:15
Eurogoals one to one. 09:30
Tennis: Australian Open. 11:30
Langlaufen. 13:00 Skiën. 14:30
Noordse combinatie. 15:30
Skiën. 17:00 Biatlon. 18:00
Schansspringen. 19:30 Tennis:
Australian Open. 21:00,21:30
Biatlon. 22:30 Vechtsport:
Fight club. 00:00 Autosport:
Rally.
CNN
07:00 CNN today. 07:45
CNN Marketplace Middle
East. 08:00 CNN today. 08:30
World sport. 09:00 Vital signs.
09:30 The screening room.
10:00 World report. 10:30
Weather FX. 11:00 Larry King.
12:30 World sport. 13:30 i
Report for CNN. 14:00 News
special. 14:30 World's untold
stories. 15:00 Political Mann.
15:30 The daily show with
Jon Stewart: Global edition.
16:00 Your world today. 16:30
TalkAsia. 17:00 Inside Africa.
17:30 World sport. 18:00
News special. 18:30 World's
untold stories. 19:00 Weather
FX. 19:30 Vital signs. 20:00
The screening room. 20:30
International correspondents.
21:00 Political Mann. 21:30
The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 22:30
World sport. 00:00 leder heel
uur CNNI World News, tenzij
anders vermeld.