HOVENIER Verzorgende extramurale zorg Q JobTrack.nl P. van Vuuren hoveniersbedrijf magazijn, onderhoud montage De Stichting Ouderenzorg Kapelle We zoeken jou Schipper f OAZ Medewerker particuliere aangiftepraktijk (20-40 uur) Belastingadviseur 40 I Zaterdag 31 januari 2009 Kijk ook op Hoveniersbedrijf P. van Vuuren zoekt een Voor inlichtingen zie www.Dvanvuuren.nl Of bel naar 0115 432349. Dertig jaar geleden werd de onderneming gevestigd op Industrieterrein 1 '>4 rnestein Technisch Handelsbureau Ver maat BV werkt in een jong, modern pand. Het magazijn en de bijbehorende kantoorruimte verdrievoudigde nagenoeg op de locatie aan de Arnesteinweg 18. Een uitgebreid assortiment betekent dat de klant alles bij Vermaat BV kan verkrijgen. Het magazijn biedt plaats aan zo'n 22.000 artikelen. Hierdoor is er voor iedereen altijd wel het gewenste artikel op voorraad of na bestelling binnen een dag be schikbaar. De goed geoutilleerde werk plaats maakt het mogelijk dat we snel werken aan reparaties en certificeringen. Wij zoeken een enthousiaste medewerker m/v voor: De combinatie magazijnmedewerker en onderhoudsmonteur laat zien dat het om een veelzijdige functie gaat. Dit wordt nog eens benadrukt doordat je zowel in het bedrijf werkt als op locatie bij klanten. Wat wij verwachten: Een technische opleiding op LTS/M BO niveau, productkennis en aantoonbare werkervaring heb je onder meer nodig voor een adequaat beheer van het magazijn. De magazijnfunctie vraagt ook om kennis van Word/Excel. Je ondersteunende werkzaamheden bij voorkomende reparaties, intern en op locatie, vragen om praktijkervaring. Je opleiding is aangevuld met NEN 3140 en VCA. In het bezit van rijbewijs BE. Goede contactuele eigenschappen. Wat wij bieden: Een afwisselde functie met een salaris overeenkomstig de CAO voor Technische Groothandel. Durf jij de uitdaging aan? Kom dan ons team versterken!! Stuur je sollicitatiebrief, voorzien van c.v. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan de directie van Technisch Handelsbureau Vermaat BV, Postbus 8052, 4330 EB Middelburg. Meer weten? Neem dan telefonisch contact op met de heer P.O.R. Wauters, telefoonnummer 0118-613192 of bezoek onze website www.vermaathandelsbureau.nl. Wie zijn wij? Schipper/OAZ is met 280 mede werkers en 8 vestigingen één van de meeet toonaangevende accountants- en advieskantoren in Zuidwest-Nederland. Op ons kantoor in Terneuzen werken 45 medewerkers. G» Ben jij op zoek naar een leuke, uitdagende baan in Terneuzen? E> Werkje graag samen met klanten en collega's? E> Pas jij in een dynamische organisatie met een informele bedrijfscultuur? En heb je de ambitie om je te blijven ontwikkelen? Wij zoeken nieuwe collega's voor de volgende functies: In deze functie stel je belastingaangiften op en verricht je alle daaraan gerelateerde werkzaam heden. Een combinatiefunctie met het verzorgen van financiële administraties is mogelijk. Je beschikt over een afgeronde MBO-opleiding en bijv. het praktijkdiploma belastingrecht. In deze functie verzorg je belastingadviezen en signaleer/onderzoekje mogelijkheden tot advies. Je bent verantwoordelijk voor de correcte uitvoe ring van het gehele adviestraject en je begeleidt hierin medewerkers belastingadvies. Je beschikt over een afgeronde opleiding FB of universitaire studie Fiscaal Recht/ Fiscale Economie. Voor inhoudelijke vragen over deze functies kun je terecht bij Edwin Moens op telefoonnummer 0115 - 6415 55. Je sollicitatie (met cv) ontvangen we graag binnen twee weken en kun je sturen naar Schipper, t.a.v. afdeling PZ, Postbus 8,4460 AA Goes of per e-mail aan: apeeters@schipperoaz.nl De Stichting Ouderenzorg Kapelle streeft als Kapelse organisatie naar naadloos aanééngesloten diensten van wonen, welzijn en zorg. Wij bieden met onze bekwame en betrokken medewerkers een bijdrage aan de leefbaarheid van onze gemeente. Centraal in ons handelen staat het persoonlijk contact en het respect voor 'n eigen levenieder z'n meug. Bij de Stichting Ouderenzorg Kapelle zijn ruim 280 medewerkers en vrijwilligers actief in de zorg- en dienstverlening. Voor het bij haar in exploitatie zijnde Zorgcentrum "Cederhof" te Kapelle (een modern zorgcentrum waar zowel verzorgingshuiszorg, verpleeghuiszorg als thuiszorg wordt geboden) zoeken wij vanwege de sterk toenemende vraag naar thuiszorg van Cederhof contact met sollicitanten voor de functie's van Het betreft aanstellingen voor 20 - 24 uur per week waarbij de werkzaamheden in een wisselend rooster gedurende dag- en avonddiensten worden verricht. Het functiedoel kan omschreven worden als; Het verlenen van zorg en dienstverlening aan de thuiszorg cliënten van zorgcentrum Cederhof. Beschikt u voor de vacature over het diploma kwalificatieniveau 3, dan bent u voor ons mogelijk de geschiktste kandidaat. Salaris en rechtspositie conform de CAO VVT, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Deelname aan het Pensioenfonds PGGM. Een taak- en functie beschrijving wordt u op verzoek toegezonden. Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij mw. Bianca van den Berge, teamleidster extramurale zorg en dienstverlening Zorgcentrum "Cederhof", telefonisch bereikbaar onder nr. 0113-342710. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 17 februari 2009 Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv, zien wij graag vóór 10 februari tegemoet en kunt u richten aan Zorgcentrum "Cederhof", Cederlaan 9, 4421 BZ Kapelle. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. jr Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet óp prijs gesteld. www.ondernemendoejesamen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66