medewerk(st)er Banen O JobTrack.nl Beauté StichtingWelzijnMiddelburg Waterschap Kantonnier - tractorchauffeur machinist m/v Méér dan mooi Fulltime bedrijfsleider m/v 38 I Zaterdag 31 januari 2009 Kijk ook op STICHTING PALLADIUM De welzijnsorganisaties Stichting Palladium Vlissingen en Stichting Welzijn Middelburg zijn actief zijn op het gebied van leefbaarheid, sociaal cultureel jongeren-, ouderen- en vrijwilligerswerk. Wegens uitbreiding van werkzaamheden komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie van: (28 uur per week, verdeeld in 12 uur Vlissingen en 16 uur Middelburg) Nieuwsgierig? Vereer een van onze websites met een bezoekje en klik op vacatures! www.stichtinaDalladium.nl of www.welziinmiddelbura.nl Als je voldoet aan de functie- en profieleisen, stuur ons dan een cv en een brief met je motivatie vóór 14 februari 2009. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Waterschap Zeeuwse Eilanden Vacaturenummer 200821 02 Zeeuws-Vlaanderen Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, waarvan het hoofdkantoor in Terneuzen is gevestigd, heeft een beheersgebied van ruim 73.000 hectare en een inwonertal van 1 07.000. Het waterschap heeft als taak de zorg voor de waterkering, het waterpeil, de kwaliteit van het oppervlaktewater en de wegen in het buitengebied. De ambtelijke organisatie is onderverdeeld in drie sectoren en een stafafdeling te weten: Waterbeheer, Waterkeringen Wegen, Middelen en de stafafdeling PIOC. De secretaris is het hoofd van de ambtelijke organisatie. De dienst telt circa 1 85 medewerk(st)ers. In 201 1 fuseren de Zeeuwse waterschappen tot één Zeeuws waterschap. Ondanks de fusie zijn de waterschappen regelmatig op zoek naar nieuwe colle ga's. Er zijn namelijk veel mensen die de komende tijd met pensioen gaan. En met de vele werkzaamheden die op ons afkomen, hebben we nieuwe collega's nodig om het werk goed uit te blijven voeren. De kantoren in Middelburg en Terneuzen blijven, ook na de fusie allebei open. Het is daarom nog niet duidelijk wat in 201 1 jouw standplaats wordt. Binnen de sector waterkeringen en wegen is op de afdeling beheer en onderhoud, een vacature opengesteld voor de functie van (met het accent op tractorwerkzaamheden) De Functie Onderhoud van civiel- en cultuurtechnische werken. Verrichten van onderhoudswerkzaamheden en schadeherstellingen Toezicht houden op werkzaamheden door derden, evenals op de naleving van vergunning- en ontheffingvoorwaarden en overige regelgeving Bediening van in eigen beheer opererende tractoren en uitvoeren van eerstelijns onderhoud en reparaties aan het materieel. Informeren van ingelanden over de diverse uitvoerings-, onderhouds- en beheerwerkzaamheden Overige voorkomende werkzaamheden Nieuwsgierig? Meer informatie over de functie, arbeidsvoorwaarden en hoe u kunt solliciteren, vindt u op onze website www.wszv.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Terneuzen, 31 januari 2009 Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Bezoekadres: Kennedylaan 1, Terneuzen. Telefoon (0115) 641 000 - Fax (0115) 641 200 E-mail info@wszv.nl Internet www.wszv.nl De gemeente Goedereede koestert een aantal van de mooiste plekjes van Nederland. De uitgestrekte stranden van Ouddorp, het prachtige oude centrum van Goedereede, de haven van Stellendam en de mooie natuur van de Kwade Hoek: dit zijn de trekpleisters voor vele tienduizenden recreanten die jaarlijks de gemeente Goedereede bezoeken. 'Meer dan mooi' is een slogan die de gemeente Goedereede echter niet voor niets hanteert! Naast het behouden van het mooie cultuurhistorisch erfgoed speelt de gemeente Goedereede ook in op nieuwe ontwikkelingen. Ruim 90 betrokken medewerkers zijn bij de gemeente werkzaam om hier hun steentje aan bij te dragen, help je mee? Het werk: Je bent als bestuurssecretaresse verantwoordelijk voor het optimaal ondersteunen van de burgemeester, de drie wethouders, de gemeente secretaris en de raadsgriffier van de gemeente Goedereede. Het bestuurs- secretariaat valt onder de Staf afdeling Bestuurs- en Management Ondersteuning. Je bent verantwoor delijk voor het agendabeheer, de post- en e-mailbehandeling van het gemeentebestuur en het voorbereiden van de agenda van collegevergade ringen. Je maakt afspraken en je verzamelt benodigde informatie. Je filtert post, mail en telefoon en handelt waar mogelijk zaken zelfstan dig af. Je ondersteunt de raadsgriffier bij de voorbereiding en uitvoering van raads- en commissievergaderingen. Je zult tevens samenwerken met de medewerker communicatie. De eisen: Je bent als bestuurssecretaresse dienstverlenend en klantgericht. Je bent bovendien in staat vanuit deze ondersteunende rol zowel de interne als externe klant optimaal van dienst te zijn. Je bent representatief en je gaat integer om met diverse infor matie. Je beschikt minimaal over een Havo opleiding aangevuld met een afgeronde secretaresse-opleiding (Schoevers). Je hebt minimaal drie jaar werkervaring opgedaan als secre taresse. Naast deze ervaring beschik je over politiek-bestuurlijk inlevings vermogen. Jouw beheersing van het Nederlands in woord en geschrift is uitstekend. Je bent een professional in het omgaan met het MS Office pakket. Ervaring met elektronisch agendabeheer is een pre. De beloning: Bij de gemeente Goedereede kennen we duidelijke verantwoordelijkheden, een plezierige, open werksfeer en flexibele werktijden. Het salaris is afhankelijk van opleiding en werk ervaring en bedraagt maximaal 2.672,00 (schaal 7), gebaseerd op een 36-urige werkweek. Solliciteren? Meer informatie? Stuur je sollicitatiebrief met uitge breide cv voor zaterdag 14 februari a.s. naar het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, postadres: postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Mailen kan ook: gemeentehuis@goedereede.nl. Wil je eerst meer informatie over de functie? Neem dan even contact op met Gert van Nieuwaal, beleidsmedewerker P&O (0187) 497785. Algemene infor matie over Goedereede vind je ook op internet: www.goedereede.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld DA drogisterij en luxe parfumerie KIK Is een zelfstandig filiaal bedrijf met 7 vestigingen in Zeeland en Zuid-Holland. Al onze winkels zijn aangesloten bij DA. Voor onze vestiging in Middelburg zijn wij op zoek naar: Bij DA Kik is de bedrijfsleider verantwoordelijk voor de resultaten van het eigen filiaal. Je neemt initiatieven voor de optimale realisatie van omzet, personeelsbezetting, winkelpresentatie en uitstekende persoonlijke service voor onze klanten. Je zorgt ervoor dat je medewerkers goed opgeleid en geïnformeerd zijn. Als bedrijfsleider ben je voor je klanten het gezicht van de winkel. Profiel: je bent een gemotiveerde, representatieve, klantvriendelijke en een flexibele team speler met een commerciële instelling. Je hebt een aantal jaren leidinggevende ervaring in de detailhandel, bij voorkeur in de parfumerie-drogisterij branche, je bent in het bezit van het vakdiploma Drogist of vakopleiding Parfumerie of bent bereid deze te behalen. Interesse? Schrijf dan een brief met CV en foto naar: DA drogisterij en luxe parfumerie KIK t.a.v. Ilse Kik Ring 15 4328 AE Burgh-Haamstede

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64