synto* pil QjobTrack.nl Dat is mijn zaak! Servicecoördinator klimaattechniek Servicemonteurs/-technici klimaattechniek SI Stichting Welzijn West Zeeuwsch-Vlaanderen Kijk ook op Zaterdag 31 januari 20091 37 experts on the inside Synto is een allround installatiebedrijf met circa 70 personeelsleden en een jaaromzet van ruim 9 miljoen euro; ons werkgebied is Zeeland en West-Brabant. Synto is actief binnen de woning- en utiliteitsbouw met advisering, ontwerp en realisatie, alsmede inspectie en onderhoud, van gebouwgebonden technische installaties op het vlak van: Klimaattechniek (CV/LB) Elektrotechniek Beveiligingstechniek Sanitair/GaWaLo Meet- regeltechniek In 2007 en 2008 behoorde Synto tot de snelst groeiende bedrijven van Nederland en werden wij door het Financiële Dagblad tweemaal op rij genomineerd voor de prestigieuze FD Gazellen Awards. Op basis van deze groei zijn wij voor onze afdeling technisch beheer service op zoek naar... Je bent verantwoordelijk voor de planning en aansturing van een groep van circa 1 5 servicemonteurs klimaattechniek. De te plannen werkzaamheden omvatten zowel periodiek preventief onderhoud alsmede het oplossen van storingen en uitvoeren van reparatie werkzaamheden. Ook werkvoorbereiding behoort tot je takenpakket, zoals bijvoorbeeld het bestellen en administreren van de servicematerialen/-onder- delen. Tevens draag je zorg voor rapportage aan de klant en adviseer je met betrek king tot reparatie(kosten) en/of vervangingsinvesteringen. Functie-eisen: Je beschikt over MBO+ werk-/denkniveau en hebt ervaring in de installatietechniek. Je bent sociaal en bezit goede communicatieve eigenschappen; je staat als 'aanvoerder' tussen je team. Daarnaast is commerciële vaardigheid/talent zeker gewenst. Je verricht zelfstandig servicewerkzaamheden uit aan klimaattechnische installaties zoals c.v., luchtbehandeling, ventilatie en airconditioning. De werkzaamheden betreffen zowel het onderhoud alsook het oplossen van storingen. Verder behoort het rapporteren van de uitgevoerde werkzaamheden en signaleren van noodzakelijke vervangingen en/of reparaties tot je taak. De functie is dus zeer breed en gevarieerd en je krijgt natuurlijk de beschikking over een bedrijfsauto. Functie-eisen: Een technische ppleiding niveau 3, bij voorkeur onderhouds- of servicemonteur installatietechniek (OMI/SEMi/SEMv). Een zekere affiniteit met elektrotechniek en in het bijzonder meet- regeltechniek is een vereiste. Aanvullende opleidingen op het vlak van koeltechniek (STEK) en stookinstallaties (SCIOS) zijn een pré. Is je interesse voor één van beide functies gewekt? Neem dan contact met ons op! Stuur je sollicitatie met cv bij voorkeur per email naar werving@synto.nl, per post mag natuurlijk ook. Voor uitgebreide bedrijfsinformatie verwijzen wij naar onze internetsite www.synto.nl; voor specifieke vragen kunt u zich wenden tot onze algemeen directeur, de heer ing. M.A. (Marco) Verbeek. Synto, postbus 19, 4460 AA Goes, tel. 0113 23 16 30, fax 01 1 3 23 24 68. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DE VEERHOEVE CAMPING BLOKHUTTEN STACARAVANS - BUNGALOWS GROEP.S ACCOMMODATIES Camping de Veerhoeve is een gezellige gezinscamping aan het Veerse Meer. Service en kwaliteit staan bij ons hoog in het vaandel. De camping beschikt over ruime kampeer- en stacaravanplaatsen, verhuur van bungalows, stacaravans, blokhutten en groepsaccommodaties. Camping de Veerhoeve ligt in het hart van Zeeland en biedt daardoor volop recreatiemogelijkheden in de omgeving. Camping De Veerhoeve zoekt zonnige medewerkers voor de horeca Voor seizoen 2009; vanaf april tot eind oktober, in de weekends en schoolvakanties. Je werkt afwisselend in de snackbar en achter de bar. van 10.00-18.00 uur of vanaf 18.00 uur. Wij zoeken mensen vanaf 18 jaar die van aanpakken weten! Tevens zoeken wij nog een medewerker voor de schoonmaak van onze accommodaties, voor de maanden mei t/m augustus, op maandag en vrijdag. Interesse? Reageer dan snel via email: info@deveerhoeve.nl of bel 0113-581155. Camping De Veerhoeve Veerweg 48 4471 NC Wolphaartsdijk www.deveerhoeve.nl Kloosterboer is een van de toonaangevende logistieke dienstverleners in Nederland voor koel- en vriesproducten. Het pakket aan geleverde diensten omvat opslag, overslag, stuwadoring, blending, forwarding, douaneformaliteiten, pro ductverzekering, ICT-oplossingen en bargetransport. Onze klanten zijn grote gerenommeerde bedrijven in de food- sector, die vaak wereldwijd opereren. Kloosterboer heeft vestigingen in IJmuiden, Rotterdam, Vlissingen, Eist, Alesund (Noorwegen) en de Faröer eilanden, heeft 2.000.000 m3 (350.000 ton) opslagcapaciteit en circa 390 medewerkers in dienst. De productrange omvat onder meer vis, vlees, fruit, vruchtensappen, vruchtensapconcentraten, boter, melk poeder, kaas en diepvriesfrites. Kloosterboer is volop in ontwikkeling. Op dit moment worden in Frankrijk en Alaska voor grote multinationals nieu we vrieshuizen gebouwd, terwijl in Nederland een strategische alliantie tot stand is gekomen in de opslag en afhan deling van vers fruit in de Rotterdamse haven met Seabrex. VOOR ONZE ORGANISATIE ZIJN WE OP ZOEK NAAR (m/v) COMMERCIEEL PRODUCTIE MANAGER KAM-MANAGER MANAGER FRUIT (standplaats Vlissingen/Rotterdam) (standplaats Vlissingen) (standplaats Vlissingen) De commercieel manager is mede verantwoordelijk voor de ontwikke ling en uitvoering van het commer cieel beleid voor de productgroep fruit (tarieven, marktonderzoek en - ontwikkeling en verkoop). De com mercieel manager neemt deel aan de besluitvorming over het strategisch beleid en is verantwoordelijk voor de uitvoering van de daaruit voortvloei ende doelstellingen. De commercieel manager houdt zich intensief bezig met het verwerven van nieuwe ladingpakketten en omvangrijke klanten (large accounts) en het ver kopen van de diensten die Kloosterboer aanbiedt. De commer cieel manager brengt klanten in kaart in binnen- en buitenland. Daarbij wordt gekeken naar de groot te van de klant, (toekomstige) poten tie, levensvatbaarheid, contractsduur, tariefstelling en uitstraling. DE FUNCTIE-EISEN Wij zoeken iemand die - een relevante opleiding op acade misch of hbo-niveau heeft, aange vuld met commerciële ervaring op het gebied van de logistieke dienst verlening, bij voorkeur in de food- sector; - zich mondeling en schriftelijk uit stekend kan uitdrukken op alle niveaus en een goede beheersing heeft van de Engelse en Spaanse taal; - ervaring heeft met het op basis van partnership (logistieke) diensten te verkopen in complexe en langduri ge salestrajecten; - een netwerker is en op manage ment- en directieniveau zaken doet en door overtuiging en doorzet tingsvermogen doelstellingen weet te realiseren; -flexibel, dienstverlenend, vastbe raden, integer en stressbestendig is; - daarnaast ondernemend (neemt initiatief) en klantgericht is en in staat is zelfstandig de markt te bewerken en consequent is in het nakomen van gemaakte afspraken. WIJ BIEDEN Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden (met onder meer 29 vakantiedagen, spaarloonregeling, pensioen voorziening, studieregeling, uitgebreid cafetariasysteem en een doorlopend pc-privé project) zijn bij Kloosterboer prima in orde. DE SOLLICITATIE De schriftelijke sollicitatie voorzien van een C.V. kun je binnen 10 dagen sturen naar Kloosterboer, Postbus 66, 4380 AB Vlissingen, t.a.v. de afdeling personeelszaken of stuur een e-mail naar pz@kloosterboer.nl. Voor nadere informatie over deze functie kun je contact opnemen met John Dane, tel. 0118-486213 of bezoek onze website: www.kloosterboer.nl De productiemanager is eindverant woordelijk voor de producties (blen den van verschillende soorten vruch tensappen) welke vanuit drums en bins in tankauto's worden afgele verd. In een drieploegendienst wor den o.a. direct meewerkende voor mannen aangestuurd en indirect ca. 50 productiemedewerkers. Het verbe teren van het productieproces, het efficiënt inzetten van machines en medewerkers, het optimaliseren van de planning, het creëren van een juis te arbeidsmentaliteit en cultuur en de naleving van alle (food) kwaliteits systemen zoals HACCP, BRC, SKAL, ISO, zijn kerntaken. De manager is lid van het MT en rapporteert aan de algemeen directeur. DE FUNCTIE-EISEN Wij zoeken iemand die - een relevante opleiding op acade misch of hbo-niveau heeft; -ervaring heeft in een productie omgeving, liefst in de foodsector; - bewezen managementkwaliteiten heeft op het gebied van verander- processen; - een streber is die maximaal resul taat wil behalen; - technisch, innovatief, en oplossend denkvermogen heeft; - de medewerker centraal plaatst in het productieproces; - goed kan delegeren. Je bent primair verantwoordelijk voor het onderhouden, handhaven en ver beteren van de diverse kwaliteitsbor- gingssystemen zoals ISO, HACCP, BRC, SKAL, 360 Quality enz. voor de Kloosterboer groep, waarbij het accent op Vlissingen ligt. Je maakt voorstellen en adviseert de directie omtrent de continue verbete ring van de kwaliteit en het kwali teitssysteem. Je zorgt voor bewust wording van de diverse kwaliteits-, arbo- en veiligheidsregels en -proce dures bij het personeel en draagt zorg voor training van de medewer kers daarin. Daarnaast behoren arbozaken zoals het opzetten van een (A)RI&E, en het aanvragen en begeleiden van de diverse milieuvergunningen tot het takenpakket. DE FUNCTIE-EISEN Wij zoeken iemand die - een relevante opleiding op acade misch of hbo-niveau heeft; - ervaring heeft met het opzetten, implementeren en onderhouden van diverse zorgsystemen; - beschikt over werkervaring in een productie-omgeving, bij voorkeur in de foodsector; - communicatief vaardig, nauwkeu rig, zelfstandig en assertief is. i iüflfS De Stichting Welzijn West Zeeuwsch-Vlaanderen is een regionale instelling voor welzijn, kunstzinnige vorming en samenlevingsopbouw in West Zeeuws-Vlaanderen. De stichting ontwikkelt, begeleidt en ondersteunt projecten en activiteiten op het gebied van Jeugd- en Jongerenwerk, Welzijnswerk voor Ouderen, Kunstzinnige Vorming en Samenlevingsopbouw. In verband met het vertrek van de huidige directeur roept de Stichting Welzijn West Zeeuwsch-Vlaanderen sollicitanten op voor de functie van airecieur (m/v) - functiekarakteristiek D2 voor 36 uur per week. Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met de heer Jo Stanneveld (huidige directeur), telefoon: 0117-455349 of website www.welziinencultuur.nl. s.v.p. geen advertentieacquisitie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 63