HERDER ENEXIS Banen O JobTrack. We zijn benieuwd naar je techniek Uitvoerders E en G Helmond en Best Monteur Elektra Helmond en Oss Werkvoorbereider Aansluitingen Noord-Brabant Projectleider Infra Breda en Tilburg Pabo daagt je uit! Supply Chain Manager m/v 1 2 I Zaterdag 31 januari 2009 Kijk ook op HERDER B. V. is een bedrijf dat zich met circa 85 medewerkers toelegt op de ontwikkeling, productie en verkoop van hydraulisch* mechanische machines op het gebied van sloot-en bermonderhoud. Deze machines worden voornamelijk geleverd aan overheidsinstellingenwaterschappen en loonwerkers. De organisatie is internationaal marktleider in haar branche en is IS09001 gecertificeerd. Voor onze afdeling bedrijfsbureau zijn wij op zoek naar een: Werkvoorbereider planner Functieomschrijving: Binnen een team van 4 personen ben je zelfstandig werkzaam met als hoofdtaken het plannen en uitgeven van productieorders. Je start zelfstandig orders op in ons ERP systeem. Hierbij zoek je naar de meest optimale methode, voor zowel het werk in de productie als in het ERP systeem. Je controleert en verwerkt terugkomende productieorders uit de fabriek. Je bereidt tekeningen voor computergestuurde snijmachines voor Functie-eisen: Je hebt een afgeronde MBO of HBO opleiding richting werktuigbouwkunde en maximaal 2 jaar relevante werkervaring. Tevens heb je ervaring met ERP-systemen en als je een opleiding werkvoorbereiding hebt is dat een pré. A an vullende eisen Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Je hebt een flexibele opstelling en je bent iemand die initiatief toont en enthousiast is. Verder ben je bereid om eventuele benodigde cursussen te volgen. Wij bieden: Een uitdagende functie in een middelgrote organisatie met ruimte voor eigen inbreng en initiatief. De werkomstandigheden zijn binnen ons bedrijf prettig en naast goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij je de mogelijkheid om o.a. binnen ons bedrijf door te groeien. Stuur je sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen aan: HERDER B. V, t.a.v. de heer M. Vinke, Postbus 8010, 4330 EA Middelburg of é-mail naar: m.vinke@herder.nlInternet: www.herder.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Enexis is de nieuwe naam van Essent Netwerk. En bij Enexis weten we van aanpakken. Wij beheren het energienetwerk in Noord-, Oost-, en Zuid- Nederland. Zo zorgen we ervoor dat de energie (gas en/of stroom) van de energieleveranciers netjes bij de klant terechtkomt. In totaal zorgen we voor de aansluiting van ongeveer 2,5 miljoen huishoudens, bedrijven en overheden. Daarnaast werken we voortdurend aan een steeds beter, slimmer en efficiënter netwerk, dat klaar is voor de toekomst. Het energie netwerk van Enexis behoort dan ook tot het beste van Nederland. Samen met projectleiders voer je projecten volgens planning en kwaliteitsafspraken uit. Je stuurt aannemers en monteurs aan, verzorgt de administratie van mutaties, reservering van materialen, kwaliteits- en veiligheidscontroles en schakelplannen (laag- en middenspanning). Je voert montage- en onderhoudswerkzaamheden uit aan distributie netten, installaties en stations. Je ondersteunt bij controles en revisies in distributiestations en installaties, verricht schakelhandelingen en voert las-, soldeer- en fitwerk uit. Je bent technisch verantwoordelijk voor de voorbereiding van projecten aan de distributienetwerken voor gas en elektriciteit. Je stuurt monteurs en (externe) aannemers aan en maakt nacalculaties op uitgevoerde orders. Je bent verantwoordelijk voor de uitvoering van projecten. En houdt budget, techniek, procedures en kwaliteit scherp in de gaten. Je geeft operationeel leiding aan de medewerkers van het projectteam en houdt managementinspecties, toolboxmeetings en werkbesprekingen. Pabo is een succesvol erotisch homeshoppinabedrijf, onderdeel van het internationale Beate Uhse-concern. Miljoenen tevreden klanten in meerdere Europese landen bestellen via onze verschillende catalogi en per internet. We leggen de lat voor ons zelf hoog, we streven naar een nóg meer servicegerichte organisatie. Daarom zijn wij op zoek naar een nieuwe collega die uitgedaagd wil worden! Voor ons hoofdkantoor in Walsoorden, zijn we op zoek naar een (38 uur per week) Je bent verantwoordelijk voor het Supply Chain-proces binnen Pabo en het bereiken van i concrete doelen op dit gebied. Dit betekent in overleg met de afdelingen Merchandise, -Logistiek en Centrale Inkoop een optimale afstemming creëren tussen interne schakels en externe leveranciers. Daarnaast geef je leiding aan de afdeling Merchandise Services. Deze afdeling verzorgt de administratieve opvolging van het inkoopgerelateerde proces: de correspondentie met leveranciers, het controleren, verifieren en muteren van Functie inhoud: - Strategisch opzetten en continue verbeferen van de Supply Chain-processen, met name op het gebied van procurement en de connectie naar de Sales Chain. - Monitoren van de voorraadniveaus, en van zowel kwantiteit als kwaliteit van de inkooporders. - Conceptueel ontwikkelen en verbeteren van IT-tools. - Opzetten van een structurele samenwerking tussen verschillende afdelingen om te komen tot eenduidige afspraken op het gebied van leveringsvoorwaarden. - Stimuleren van kennisuitwisseling met betrekking tot Supply Chain tussen de betrokken afdelingen. - Leidinggeven aan 11 medewerkers van de afdeling Merchandise Services. van de geschikte kandidaat Ervaring in een complexe Supply Chain-omgeving Bekend met (internationale) logistieke structuren en processen Gedreven teamplayer met sterk analytisch vermogen In staat makkelijk te schakelen tussen concept en praktijk Besluit-en slagvaardig, resultaatgericht Ervaring met het optimaliseren van IT-tools WO/HBO werk- en denkniveau meer informatie over deze vacature kun je terecht bij Dirk-Jan Schipper, manager Merchandise Services tel. 0114-687857. Kijk voor meer informatie op www.pabo.nl -Pabo biedt een veelzijdige functie in een dynamische werkomgeving. Pabo is een jong bedrijf waar een goede werksfeer belangrijk is. We bieden een bij de functie passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd in bovenstaande vacature, stuur dan je sollicitatie voor 14 februari 2009 naar Pabo B.V. t.a.v. Susan Raas, Personeelszaken, Postbus 274,4560 AG te Hulst of mail naar personeelszaken@pabo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34