Familieberichten klikookop (H lllenseniinq.nl Marinus Jacobus Vermue Theodora van Stee-van Leerzem Truus de Ruijter-van Damme Jacobus Sol Margriet van Kruyssen Arnoud Pieter Walhout Josephine Pauline Victorine Boerbooms Adriana Cornelia Werri Jacob van Stee Jaap Clazina Maria Trouw August Praet Jacobus Gerardus Ouwendijk 24 I Vrijdag 30 januari 2009 Groot is cle leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare man, onze vader en opa echtgenoot van in de leeftijd van 89 jaar. A:C. Vermue-Werri llinus en Joke Vermue-Vermue Jeanine en Gerard Richard t Mirjam Esther 29 januari 2009 Banjaardstraat 68 4456 BR Lewedorp Op zondag 1 februari is er van 19.00 tot 19.30 urn- gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 2 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna de begrafenis in besloten familiekring zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in het Verenigingsgebouw 'De Zandlööper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp, gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Allévo voor de liefdevolle verzorging. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na 97 jaar stond het motortje stil. Min of meer tevreden, is ingeslapen weduwe van Rotterdam, 23-4-1911 Goes, 25-1-2009 Wemeldinge: R. van Stee Ch. van Stee-Stroethoff Waarland: R. van Stee E. van Stee-Hendriks Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar zorgcentrum 'Randhof voor de zeer liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Slootgaardweg 25 1738 DC Waarland De crematie vond plaats in besloten kring. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van mevrouw Mevrouw De Ruijter was een zeer gewaardeerde vrijwilligster van De Molenhof, Wij wensen haar man, kinderen en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bewoners, medewerkers, vrijwilligers en directie Zorgcentrum De Molenhof Zaamslag, 29 januari 2009 Als je geeft, ontvang je Als je verliest, krijg je vergeving Als je sterft, wordje geboren. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa weduwnaar van in de leeftijd van 87 jaar. Oostburg: Jan en Ria Sol-Houtepen Michel en Annemarie Nico Knokke-IJeist: Willi en Nelly Sol-Roels Chiel en Lin Carolien en Jacques, Alix Sluis: Koos en Johan Vermeulen-Sol Erwin en Colinda, Joey, Shannon Ingrid en Mario, Evy, Sven Oostburg: Clazien en Peter Minnaert-Sol Stephan Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verzorgingshuis "Rozenoord"voor de goede zorgen. Sluis, 28 januari 2009 Correspondentieadres: Uranus 4 4501 GT Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op maandag 2 februari om 13.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wie in ons hart voortleeft, Vergeten we nooit. In de vrede van de Heer, is op 96-jarige leeftijd van ons heengegaan, Mevrouw Weduwe van de heer Dit melden u: 4t Gustaaf (t) van Kruyssen - Agnes Wuytack, Maria (t) de Loos Marc van Kruyssen Delen in het verlies, haar neven en nichten, achterneven en achternichten De familie's: van Kruyssen, Verberckmoes, Praet en van Laere Hulst, 28 januari 2009 Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Margriet tijdens de plechtige uitvaart liturgie, die zal opgedragen worden in de parochie kerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op zaterdag 31 januari 2009 om 10.30 uur, waarna wij haar te rusten leggen op het r.-k. kerkhof aldaar. Samenkomst en gelegenheid tot groeten, achter in de kerk vanaf 10.10 uur. Margriet ligt opgebaard in rouwcentrum 'WaenT gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen haar een laatste groet te brengen, zullen door ons ont vangen worden op vrijdag 30 januari 2009 van 19.00 uur tot 19.30 uur. Corr. adres: Kouterstraat 81 bus 2,9130 Kieldrecht (B) Tragel 75,9130 Kieldrecht (B) Blijf met ons aan haar denken. Uitvaartverz. J. Waem, Nieuw-Namen, 0114-345 695 Vrees geen der dingen, die gij lijden zult.... Zijt. getrouw tot den dood, en Ik zal u geven de kroon des levens. Openbaring 210 Bedroefd om het gemis, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft mogen betekenen, maken wij u bekend dat door de Heere tot Zich is genomen, onze innig geliefde en zorgzame man, (schoon)vader en opa Geboren op 8 augustus 1934 te Sint Annaland, overleden te Goes op 29 januari 2009. Ook tijdens zijn ziekte heeft hij ons nog vijfjaar lang, vertrouwend op zijn hemelse Vader, met zijn liefde en gebed mogen omringen. Haamstede: L. Walhout-Groenleer Goes: Marleen en Carlos Leonard, Robert en Miriam Johan (in dierbare herinnering) Kerkwerve: Coert en Paola Emmelie en Nico, Mariëlle, Rozanne, Carine en Jean-Paul Burgh-IJaamstede: Marian en Dirk Bart, Lydia, Julianne en Jonathan Mobin enMahnaz Jasmine 's-Gravenpolder: Arnoud en Cobie Nieuwerkerk a/d IJssel: Annelies en Hans Auke, René en Rob 29 januari 2009 Noordstraat 14,4328 AL Haamstede Gelegenheid tot condoleren aan huis op zaterdag 31 januari 2009 van 15.00 tot 18.00 uur en na de begra fenis in de zaal van de kerk. De rouwdienst zal plaatsvinden op D.V. dinsdag 3 februari 2009 om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente aan de Ankerweg 10 te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats "Vredehof' te Haamstede, omstreeks 14.45 uur. Geen bloemen In verband met bovenstaande familieomstandigheden is ons bedrijf dinsdag 3 februari gesloten. Walhout Wonen, Zierikzee ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bezige handen en een sterke wil vielen na een bewogen leven stil niemand weet precies wat je hebt geleden niemand weet wat je hebt doorstaan Na een moeilijke periode hebben wij afscheid genomen van mijn zorgzame echtgenote en onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van A 26 juli 1926 f 24 januari 2009 Oostburg: J.G. Ouwendijk Goes: Margot Vroegop-Ouwendijk Ernst Vroegop Amsterdam: Anneclaire en Marius Rotterdam: Ralph Clinge: Annique Ouwendijk Burchtstraat 18 4501 BJ Oostburg De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden op 29 januari in het crematorium te Terneuzen. Een speciaal woord van dank aan de artsen en verplegend en verzorgend personeel van De Stelle, afdeling Boterbloem voor de liefdevolle verzorging gedurende de afgelopen maanden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56