J nik °p dlensenlinq.nl Familieberichten DHr. K.M. Jansen Kees Jansen Kornelis Mattheus Jansen Wilhelmina Cornelia van 't Veer Krijn van Hoeve Albert van der Made Albert van der Made Albert Leonard van der Made - Albert - Roos Lijbaart Cornelia Jacoba van Houdt-Lindhout Trees Marquinie-van Avermaete Albert van der Made Albert van der Made Trees Marquinie-van Avermaete 22 I Vrijdag 30 januari 2009 Verwacht, maar toch nog onverwachts is van ons heen gegaan na het dragen van een slopende ziekte Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke tijden. Personeel Jansen Tholen B.V. Geschreven in Gods hand. Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Kees en Alie van 't Veer-van de Berge Gerard en Matty van 't Veer-van der Male Adrie en Katie Ravenstein-van 't Veer Huib van 't Veer (in herinnering) Neeltje van 'tVeer-Bloem Anton en Ineke van 't Veer-van Zweden Peter en Miep van 't Veer-Verbeem Neven en nichten O Vader, dat uw liefd' ons blijk'; O Zoon, maak ons uw beeld gelijk; O Geest, zend uwe troost ons neer; drieënig God, Uzij aid'eer. Na ruim een jaar dapper een ongelijke strijd te hebben gevoerd, is moegestreden van ons heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Nu heeft hij rust gevonden. A 29 juli 1938 t 28 januari 2009 W. C. Jansen-van 't Veer Siem en Gerda Kees en Erika Wim en Karin Kleinkinderen 4321 TB Kerkwerve Brasweg 3 Mijn man en onze vader is opgebaard in de aula van de Algemene Begraafplaats te Tholen, Prins Bern- hardstraat. Gelegenheid tot afscheidnemen zaterdag 31 januari van 14.00 tot 14.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden, maandag -2 februari om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk (Ichtuskerk), Doelweg 7 te Tholen, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Tholen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren in Gemeenschapcentrum Meulvliet, Zoekweg 8 te Tholen. PAUWVLIET Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vader, schoonvader, onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 60 jaar. Harm en Mariska Liesbeth en Kees Willy en Krijn t neven en nichten 28 januari 2009 Axelsestraat 122 4543 RN Zaamslag Overeenkomstig de wens van de,overledene, zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd hebben wij vernomen dat onze zeer gewaardeerde collega is overleden. We zullen zijn inzet, vrolijkheid en vakmanschap erg missen. Namens Allro-Plast carrosserieën b.v. wensen wij zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Peter, Edwin, Rinus, Ernst-Jan, Jorrit, Andre, Jan-Paul, Jaimy, Niels en Jan Albert bedankt voor alles. Na een ziekte die hij niet kon overwinnen is van ons heengegaan, onze neef Wij wensen zijn familie veel sterkte. Bas en Ina Lou en Ineke Albert en Yvonne Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het te vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb je ons veel geluk en liefde gegeven. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een dappere strijd en een geduldig gedragen lijden, is overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 40 jaar. Gerard van der Made Nelly van der Made-Grim Leonard Johan en Angenie Mattijs, Jasper René en Sarina Sabine Heinkenszand, 28 januari 2009 Correspondentieadres: Zangvogelstraat 59 4451 CD Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 2 februari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de dienst is er van 13.00 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid van Albert te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van Echtgenote van onze secretaris Wij wensen Sjaak, de kinderen en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Bestuur, commissies, leden en vrijwilligers voetbalvereniging HSV Hoek Bestuur Stichting Promotie HSV Hoek Supportersclub De Purperen Hei Met verdriet geven wij kennis dat na een leven van moeite en zorg van ons is weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Op de leeftijd van 75 jaar. St.Maartensdijk N. Polderman-Lindhout H. Polderman f Krabbendijke M. Lindhout J.J. Lindhout-Wisse Goes J.P. Witte-Lindhout L.J. Witte Middelburg J. Lindhout L.L. Lindhout-de Regt Tremelo E.D. Klaar-Lindhout T.R.H. Klaar Neven en nichten 28januari 2009 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Echtgenote van Rob Marquinie, lid van de Raad van Toezicht Stichting Ouderenzorg Kanaalzone. Wij wensen Rob, Noud en .Anneke, overige familieleden en vrienden veel sterkte toe. Raad van Toezicht en Raad van Bestuur Stichting Ouderenzorg Kanaalzone Raad van Toezicht Stichting de Zoutvliet Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van ons gewaardeerd lid van onze vereniging. Wij wensen verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur EHBO-vereniging Heinkenszand SBN Daortmagroep Lokalen bouwen, het sjouwen met touwen, het maken van vuur, steeds wasje er bij tot bijna jouw laatste uur. Bij allerlei activiteiten werd jij meegeteld, niemand had eraan gedacht dat jij door een ziekte zou worden geveld. Onze grote vrijwilliger is overleden. Je zal altijd in onze herinnering blijven. Wij wensen familie en nabestaanden veel sterkte toe. Bestuur Leiding Leden en vrijwilligers Schout bij Nacht Doormangroep Heinkenszand O Geschokt vernamen wij het overlijdensbericht van Echtgenote van onze vriend Rob Marquinie Wij kennen haar als een actieve, warme en sociale vrouw. Wij wensen Rob, Naut, Anneke en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden Probusclub Kanaalzone Zuid i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46