Familieberichte) Hlensenlinq.nl Colofon Familieberichten Jacobus Willem Filius Tona Elisabeth de Haze Robert Charles Hermsen Rob Simone Cornelia Willemstein Elisabeth Mol Frangois Bakker Menno Hasselaar A. J. Hasselaar- Dieperink Beth Bakker-Mol Johanna Suzanna de Kraker Adriana Bruijnzeel-Fierloos Jacobus Bruijnzeel 20 I Vrijdag 30 januari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en j telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdraïïht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.vl telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenemieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.t Meer informatie op wirnv.pzc.nl KW*'- Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dal toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overopa sinds 2001 weduwnaar van A 25 februari 1923 f 29 januari 2009 Middelburg: Cor Filius RiaFilius-van Belsen Ramon en Femke Perou Pamela en Btilent Correspondentieadres: Granaat 62 4337 MJ Middelburg De Dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 2 februari om 13.00 uur in de kerk van de Protestantse gemeente, Geersdijkseweg I, Geersdijk. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid om afscheid van hem te nemen van 12.00 tot 12.30 uur in de kerk. Aansluitend vindt om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in dorpshuis "Drenthehuis", Burg. P. Wissestraat 5 te Geersdijk. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Te jong' gestorven, maar wel met de hoop om jong weer op te staan, is gaan slapen mijn lieve man, onze lieve papa, geweldige opa en vriend echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 56 jaar. Simone Hermsen-Willemstein Jethro Danny en Jeanny, Tobias Keturah en Rishie. Ishika Lydia en Eric 28 januari 2009 Jan van Eyckslraat 18,4571 LT Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 2 februari om 13.30 uur in Cultureel Centrum De Halle, Rooseveltlaan la te Axel, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Burchtlaan aldaar. Samenkomst in de Halle vanaf 13.15 uur. In het huis van mijn Vader zijn vele woningen Joh. 14:2 Door God is thuisgehaald onze lieve moetje en oma getrouwd geweest met geboren 15 maart 1927 overleden 28 januari 2009 Kapelle: Carien en Dick Bol Vincent en Martin Annelies en Pieter Yerseke: Riet en Piet in herinnering Wondergem Anne en Steven Frans en Mellanny Martijn Yerseke: Janny en André Nieuwenhuize Yerseke: Hans en Jeannet Bakker Frank en Elisa Willem Elles Yerseke: André Bakker in herinnering Correspondentieadres: Azalealaan 56 4401 GV Yerseke De dankdienst zalD.V. worden gehouden op maandag 2 februari om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Damstraat 20 te Yerseke, waarna aansluitend om plm. 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Yerseke. Tussen 12.45 en 13.15 uur is het mogelijk om afscheid te nemen van onze moeder en oma in de bijgebouwen van de Kerk. Na afloop van de begrafenis is aldaar gelegenheid om de familie te condoleren. Dag lieve Oma, we zullen je erg missen. Vincent en Martin Annelies en Pieter Anne en Steven Frans en Mellanny Martijn Frank en Elisa Willem Elles Toch nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze oom Echtgenoot van West-Souburg: Michiel Dieperink Petra von Eugen Serua Vlissingen: Andrea Dieperink Miriam Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Yerseke: Rinus Mol Corry Mol-Janssen Goes: John Mol Sandra Mol-Besuyen Jesse en Britt Kapelle: Helma Gijzel-Mol Barry Gijzel Lynn Maar de Heer is trouw aan wie Hem vrezen. psalm 103:17a De Heer nam tot Zich, onze lieve zus, schoonzus en tante 2 augustus 1920 t 28 januari 2009 Werkendam: G.A. de Kraker-Verlinde Zaamslag: W.A. de Kraker-Dees Lyttelton: M. Verlinde-de Kraker (Zuid-Afrika) neven en nichten Correspondentieadres: H.D. de Jonge Madame Curiestraat 83 4532 JXTerneuzen Op maandag 2 februari wordt er om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er in "de Rank", Zaagstraat 2, gelegenheid tot condoleren. Met droefheid geven wij u kennis dat plotseling, dooi de Heere van ons werd weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van in de leeftijd van 67 jaar. De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. Goes: J.C. Fierloos M. J. Fierloos-de Witte Krabbendijke: A.P. Fierloos P.C. Fierloos-de Goffau Neven en nichten 29 januari 2009 Correspondentieadres: Kruisbessestraat 69 4413 DB Krabbendijke Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. zaterdag 31 januari van 16.00 tot 16.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. maandag 2 februari om 13.45 uur in de aula bij de Algemene Begraafplaats, F.M. Boogaardweg 17 te Sint Annaland, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Voorafgaand aan deze dienst is er in de aula van 13.15 tot 13.30 uur eveneens gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22