ITlensentjnq.nl Familieberichten kijk ook op Colofon Familieberichten Ctertede f) Jan Boot Jan Boot A. Boot-Schouls Jan Boot Annie Boot-Schouls J. Boot Frans Martin van den Brink Gerda van den Brink-Koelewijn Dag lieve Frans Frans van den Brink Lieve Frans A.A.J.F. Guérand Adrie Menno Hasselaar Frans van den Brink Maria Maatje Kakebeeke-Polderman Pieter Kakebeeke Adriaan van de Schraaf 20 I Donderdag 29 januari 2009 E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Van uw liefde Heer, wil ik eeuwig zingen, van uw trouw getuigen, geslacht na geslacht. Ik belijd: uw liefde houdt eeuwig stand, uw trouw hebt U in de hemel gevestigd. Psalm 891 - 4 Intens verdrietig over de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn geliefde man en onze lieve vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 78 jaar. A. Boot-Schouls Mart en Anne-Mieke John, Maron, Amiëtte Rianne en Aart-Jan Joeran, Annieke, Mart-Jan, Jonna Johan en Carolien Chico, Chanou, Cherique Margreet en Peter Jan-Peter, Annegreet en Kenneth 28 januari 2009 Steurswekken 1 4828 BJ Burgh-Haamstede De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden maandag 2 februari om 13.30 uur in de Christelijke Gereformeerde kerk aan de Dapperweg 25 te Burgh- Haamstede. Aansluitend, omstreeks 14.30 uur zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats "Vredehof" te Burgh-Haamstede. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid de familie te condoleren. Diepbedroefd geven wij u kennis dat de Heere plotseling uit ons midden heeft weggenomen onze innig geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van in de leeftijd van 78 jaar. Zierikzee: C. Quist-Boot D.C. Quist (in herinnering) Fort Macleod: Canada: B. Boot (in herinnering) W. Boot-Timmers Burgh-Haamstede: L. Coomans-Boot S.C. Coomans Burgh-Haamstede: M. Boot Rien Boot fizz herinnering) Neven en nichten 28 januari 2009 "Veilig in JezusArmen Tot onze Hemelse Vader is heengegaan onze lieve zwager en ome Jan Echtgenoot van Rijssen Jo Zierikzee Jaap (in liefdevolle herinnering) Nelly en Wim en kinderen Zierikzee Daan en Catolijn en kinderen Fijnaart Maarten en Addie en kinderen Hoornaar Janeten Richard en kinderen Woerden Riny (in liefdevolle herinnering) .Anke 28 januari 2009 Onverwacht kregen wij het bericht dat is overleden de heer Namens het personeel van Gebr. Boot, wensen wij zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Bart, Koos, Niels, Kees, Erik, Merijn Kom naar mij, jullie die vermoeid zijn en onder lasten gebukt gaan, dan zal ik jullie rust geven. Matteüs 11 vers 28 Bedroefd delen wij u mede, dat na een kortstondig ziekbed, door zijn Heer en Heiland is thuisgehaald mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa echtgenoot van in de leeftijd van 64 jaar. Gferda van den Brink-Koelewijn Natasja en Erik Oggel-van den Brink Mathijs, Jorick, Stijn, Lieke Simone van den Brink Nieuwe Rijksweg 2 4472 AB 's-Heer Hendrikskinderen De dienst van Woord en gebed zal worden gehouden zaterdag 31 januari om 10.30 uur in 'De Hoeksteen', Noordhoeklaan 90 te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Voor aanvang van de dienst is er van 9.30 tot 10.15 uur gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen s 'Een betere vriend hadden wij ons niet kunnen wensen' Wij wensen Gerda, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Robert en Marian Met droefheid hebben wij kennisgenomen dat na jaren van vriendschap is overleden Wij wensen Gerda, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Dolf en Corrie Hermes Jan en Rini van Liere Altijd behulpzaam voor je naaste medemens. We zullen je erg missen. .Alle vrijwilligers wensen de naaste familie veel sterkte toe. Stichting HumaCuba.com Op donderdag 22 januari is na een kortstondig ziek bed op ruim 93-jarige leeftijd overleden, onze vader en schoonvader Biervliet: Jaap en Christine Koewacht: Machiel en Rosita Terneuzen: Anton Correspondentieadres: Matthijsstraat 30,4576 CP Koewacht De crematieplechtigheid heeft ingevolge de wens van pa dinsdag 27 januari plaatsgevonden in crematorium Terneuzen. Heden bereikte ons het bericht dat overleden is onze oud-collega Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens medewerkers en directie van het Scheldemond College H. J. van Arenthals, rector Plotseling is onze altijd behulpzame buurman over leden. Nooit meer buurman in de tuin, zijn geliefde hobby. We zullen je erg missen. Wij wensen Gerda en naaste familie veel sterkte toe. Nel en Willem Haartsen-Gideonse Anneke en Rinus van de Vrie-Van de Velde Annemarie en Sophie Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan onze lieve oudste zus, schoonzus en tante sinds 27 augustus 1999 weduwe van A Serooskerke (W) 1 oktober 1928 t Vlissingen 27 januari 2009 Amstelveen: Rika Australië: Riet Renesse:- Mat en Wijnand Gouda: Corry Barendrecht: Nel en Klaas Barendrecht: Leny en Paul neven en nichten Correspondentieadres: Oranjehof 10 4325 AN Renesse De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 31 januari om 11.00 uur in de Petruskerk,^ Ds. van Wouwestraat te Serooskerke (W). Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Serooskerke (W). Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij dat uit onze familiekring is weggenomen onze broer, zwageren oom in de leeftijd van 77 jaar. Kapelle: C.P. van de Schraaf (in herinnering) J. J. van de Schraaf-de Jonge Kloetinge: P. C. van de Schraaf (in herinnering) E. M. van de Schraaf-Hoogesteger Krabbendijke: M. van de Schraaf E. van de Schraaf-de Bel (in herinnering) Breskens: M.C. Krijger-van de Schraaf M. Krijger Vlissingen: C. M. Kik-van de Schraaf J. M. Kik Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 78