Mik ook op |j| (TiensenUnq.nl Familieberichten Theresia Bertha van Avermaete Robert Frangois Marquinie tante Trees Trees Marquinie-van Avermaete Trees Marquinie-van Avermaete Janna Knuijt-Kor e vaar Adriaan Pieter Knuijt Leendert Klink Jo Schelfaut Jo Schelfaut Trees Marquinie-van Avermaete Dies Korstanje D.P. Korstanje D.P. Korstanje Catharina Korshuize Pieter de Smit 24 I Donderdag 29 januari 2009 Veel fijne herinneringen verzachten onze smart, voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Diep bedroefd, nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede dat plotseling uit ons midden werd weggenomen mijn lieve vrouw en onze lieve zorgzame ma echtgenote van A 20-06-1937 t 27-01-2009 Terneuzen - Sas van Gent Sas van Gent: Rob Marquinie Schiedam: Noud Marquinie Anneke Loeve Familie van Avermaete Familie Marquinie Sas van Gent, 27 januari 2009 Europalaan 3,455f VA De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 31 januari om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst aan de kerk. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats "St. Jans Schorre" te Sas van Gent, waarna u de familie kunt condoleren in de aula aldaar. Er is nog gelegenheid om afscheid van 'frees te nemen op vrijdag 30 januari om 19.00 uur in familie huis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij onverwachtafscheid moeten nemen van Mevr. T. van Avermaete-Grandsaerd Mare en Suzan van Avermaete Anne, Jeroen en Yvonne Edwin en Anita van Avermaete Lisa en Manon Mevr. A. Mussche-van Avermaete Ankie Mussche en Pierre Steenakker Wendy Vereecke en Johan Coppieters, Femke Frank Mussche Mevr. P. Marquinie-van Herwijnen Alice en Cees Sprangers Ilse en Cees de Greef, Niek Frank, Rick en Sofie Frans Marquinie en Hetty Knook Erg bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriendin, mevrouw v Wij zullen haar nooit vergeten. Ria en Camille, Kitty en Camiel, Mia en Rinus. Wij zijn aangeslagen door het plotselinge overlijden van ons trouwe lid Zij was sinds 1995 - mede door haar hartelijkheid en opgewekte aanwezigheid- een zeer gewaardeerd lid van onze bridgeclub. Wij wensen haar man, zoon, schoondochter en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Bridgeclub Sas van Gent Gelijk zich een vader ontfermt over de kinderen, ontfermt Zich deHeere over degenen, die Hem vrezen. Psalm 103 vers 13 Met veel verdriet geven wij u kennis van het over lijden van mijn geliefde zus, schoonzus, onze tante en mijn vriendin sinds 28 augustus 2006 weduwe van Ede, 2 december 1925 Goes, 23 januari 2009 Gorinchem: E. van der Vorm-Korevaar Oost-Souburg: A.A. Knuijt Neven en nichten Goes: Francien van Keiden Gorrespondentieadres: Marktstraat 85 4381 EVVlissingen De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Verdrietig geven wij u kennis dat na een leven met vele moeilijke perioden toch nog onverwachts is overleden onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 80 jaar. Bruinisse: J.C. Klink M.M. Klink-Knop J. Bal-Klink J.C. Bal Bennekom: M. de Lange-Klink F. de Lange Oosterland: C. Beije-Klink T.A. Beije Sirjansland: M. Klink Bruinisse: Chr. Klink A. Kiink-Otte Neven en nichten 27 januari 2009 Ons bereikte het droevige bericht dat onze voorzitter na een geduldig en dapper gedragen ziekte op 25 januari jl. is overleden. Wij wensen zijn familie en Francien veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Dirigent en leden van het Ouderenkoor "De Herfstklanken" te Sintjansteen Wij vernamen dat op bijna 84-jarige leeftijd is over leden onze enthousiaste fietsvriend Wij zullen hem de komende zomermaanden bij onze fietstochten zeker missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en zijn Francien. Leden van de KBO Fietsclub Sint Jansteen Zeer onverwacht ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Wij wensen Rob, Noud en Anneke, en familie alle sterkte toe om dit zo zware verlies te helpen dragen. Namens de "Maandagmiddagbridgeclub" Opgenomen in het Licht Erg verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, nemen wij afscheid van een bijzonder mens. Dag, lieve vriend Dreischor: Corrie Goudzwaard-Bakker Dag, lieve (opa) Dies Zaamslag: Jan Goudzwaard Atie Goudzwaard-Mostert Nina en Pieter, Job, Tim Paul Julianadorp: Addy Goudzwaard Willy de Jonge Zierikzee: Elly Goudzwaard Joop Schouten Monique en Prospér Melanie en Walter, Lorenzo Wuustwezel (België): Nick Goudzwaard Catharina Suykerbuyk Sonja Niki Timmy Lee Zierikzee: Marina Goudzwaard Rens Smits Ramon Jesse Indy Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons medelid, de heer Wij wensen zijn vrouw en nabestaanden veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigent en leden van het Seniorenorkest Zeeland Heden bereikte ons het bericht van overlijden van de oprichter en oud-voorzitter van onze Fokkersclub Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van de Fokkersclub Schouwen Duiveland Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje, en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd maar die vergeet je, het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, is na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Cornelia", van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 1 april 2001 weduwe van A 7 februari 1923 f 28 januari 2009 Piet Mientje en Kees Anita en Robert Marcel Correspondentieadres: Rozenstraat 12 4486 CH Colijnsplaat De samenkomst is zaterdag 31 januari om 11.00 uur in het stiltecentrum van "Monuta", Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Voorafgaande aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.45 tot 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in bovengenoemd stiltecentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66