J Familieberichten H1ensenlinq.nl Edmondus Adriaan Vanhij fte Edy Vanhij fte Leo Verbeek Leo Verbeek Marco Voets Marco Voets Josephus Johannes van Weijnsbergen Sjef Clasina Thilleman Adrie Luijk-Ver hulst Harry Friesen i gij ij i ikl/jkhHIU De Uitvaart Informatie Hulplijn Jé y. 26 I Donderdag 29 januari 2009 kijk ook op Hij had het leven zo lief Verdrietig dat wij hem moeten missen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Edy Sluiskil, 11-6-1938 Terneuzen,27-1-2009 Terneuzen: Sary Vanhijfte-van Driel Terneuzen: Roselinde en Frank Sharon Glenn en Laura Amsterdam: Yolanda en Marco Yuki en Faedra Wij bedanken het verplegend personeel van ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen voor de liefdevolle verzorging. Amperestraat 8 4532 LN Terneuzen Mijn man, onze pa en opa is opgebaard in rouw- centrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 30 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid waarvoor u bent uitgenodigd zal plaatsvinden op zaterdag 31 januari om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Lieve Opa, Een dikke knuffel. Yuki Faedra V V Dag lieve Opa, Wat zal ik je gaan missen maar voort leven in mijn hart zal je altijd blijven doen. !ou vergeten zal ik nooit! Je was een kei van een opa. Dikke kus Sharon Lieve Opa, Je was een opa uit duizenden! Liefs Glenn 8i Laura Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van mijn zwager en onze oom Onze gedachten zijn bij Sari en de kinderen en klein kinderen. Truus van Driel-de Feijter Jack Thea, Anne en Eva Martin Inge, Ras en Max André en Marta Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Met verbijstering namen wij kennis van het onver wachte overlijden van onze directeur Sinds februari 2003 stond Leo aan het roer van een aantal scholen van het ROC West-Brabant. Hij zette zich met een enorme gedrevenheid in om van deze scholen niet alleen de mooiste maar ook de beste te maken. Zijn ambitie werd beloond toen hij in de loop der jaren meerdere scholen mocht gaan leiden. Geen uitdaging was hem te groot en moeilijke dingen ging hij niet uit de weg. Zijn ingeslagen weg moeten wij nu helaas verder zelf bewandelen. Wij wensen Sonja en de kinderen alle sterkte om dit grote verlies een plekje te geven. ROC West-Brabant VMBO Prinsentuin College Praktijkschool Breda "We waren al de mooiste, maar willen ook de beste zijn! Dat is watje altijd zei. Leo, wij zorgen ervoor. Je collega's van het Centraal Kantoor Breda, ROC West-Brabant Ik wilde, ik kon je iets geven Tot troost diep in je leven, Maar ik heb beelden en woorden alleen Eneen Naam, Maar dingengeen. (naar Herman Gorter) Geschokt en verdrietig zijn wij door het totaal onver wachte overlijden van onze directeur Prinsentuin College en VMBO-entiteit Leo was een markante persoonlijkheid, die met zijn kordate wijze van handelen doelgericht en humorvol leiding wist te geven aan een groot aantal school- locaties. De mens centraal en vooral de leerling centraal was de koers die hij in al zijn handelen volgde. De scholen waaraan hij leiding gaf, waren de laatste jaren volop in ontwikkeling. Een lege plek in het hart van onze organisatie laat hij achter, een plek in het hart van vele collega's zal hij behouden. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Sonja, Dirk, Han en allen die hem hef zijn. Namens de medewerkers van ROC West-Brabant Raad van Toezicht en Raad van Bestuur Collega's van Colleges en Diensten IT-Workz en P3 transfer Hoewel we wisten dat hij ernstig ziek was, hoopten we dat hem nog een langere tijd gegeven zou worden. We zijn verdrietig en aangeslagen door het toch nog onverwachtse overlijden van onze collega Marco werkte sinds 2006 bij Dethon. In deze tijd hebben we hem leren kennen als een vriendelijke sociale man. Wij verliezen met Marco een gewaar deerde medewerker, die we nooit zullen vergeten. Zijn familie en vrienden wensen we veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Diep geschokt vernamen wij dat toch nog onverwachts, op veel te jonge leeftijd onze dierbare collega is overleden We verhezen in hem een gewaardeerde en vriendelijke collega en hebben veel bewondering voor de moedige manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen. We wensen zijn vriendin en familie veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Collega's van de Electronica-afdeling Dethon T erneuzen ALGEMENE KENNISGEVING Stiller, steeds stiller werdje, alsof je wachtte, tot je, toch nog onverwacht werd verlost. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, Is tot onze droefheid toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn heve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van A Schoondijke, 19 december 1926 t Oostburg, 23 januari 2009 Oostburg: C.M. van Weijnsbergen-Thilleman Oostburg: Wilfried en Joke Richard Schoondijke: Ronald Kevin en Mariska Anouk Oostburg: Christianne en John Correspondentieadres: Slickenburgschans 2/27 4501 LC Oostburg Een speciaal woord van dank aan Dokter Bruggeman en dokter Idink. We hebben in stilte afscheid genomen van pa. De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heengaan van mijn heve vrouw, moeder, oma en overgrootmoeder Hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Onze dank gaat ook uit naar verpleeghuis "de Cleijen- borch" voor de verpleging en naar Alexandra Markusse voor de begeleiding van de uitvaart. A.P.Luijk Famihe Verspuij Kamperland, 26 januari 2009 Nu zijn aanwezigheid is vervangen door herin neringen en wij hem zo verschrikkelijk missen in alle dagehjkse dingen, voelen wij ons gesterkt door de vele kaarten, warme woorden en ahe andere blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die wij hebben ontvangen tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Cora, Judith en Erik Khadija, Frank, Dorien en Chris te. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28