Familieberichten Daniël Haak Menno Hasselaar Dingenis Pieter Korstanje Dies Korstanje Dies Korstanje Adriaan Nijsse Adriaan Nijsse Adriaan Nijsse Janus Oele kijk ook op ID9nSenLinq.nl Janna Tollenaar Dies Tannetje Roelse 11996 Pieternella Nijsse-Beeke 22 I Woensdag 28 januari 2009 Hij hield van de polder, het vruchtbare land daar had hij zijn hart aan verpand daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd Na een lang leven in eenvoud en hartelijkheid voor allen die hij kende hebben wij afscheid moeten nemen van een markant mens, onze vader, groot- en over grootvader sinds 27 februari 1999 weduwnaar van In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Johannes 14: 2 in de hoge leeftijd van 102 jaar. Hoek: J.D. Haakt J.M. Haak-de Mul Don Mariël en Frank - Pieter Joshua Hoek: D.J. Haak C.M. Haak-Dieleman Janny en Ad t - Patrick, Joeri Jos en Bernadette - Edwin, Brenda, Remco Fanny en Gert-Jan - Davy, Francesco Middelburg (België): J.T. Dees-Haakt F.J.B. Dees en J. I.uteijn Marjan en René - Leon, Michelle Angelique en Mark - Mitchel, Jeffrey Zaamslag: T E. Boogerd-Haak M. Boogerd Rini Annemarie en Bas Terneuzen, 27 januari 2009 Corr.adres: Langestraat 34 A, 4542 AG llöek De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 30 januari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Lange straat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "Ter Schorre", unit A31, voor de liefdevolle verzorging. lti de verwachting van een nieuwe aarde waarop gerechtigheid woont is overleden mijn lieve man en levensgezel, onze lieve pa en opa Hilversum, 13 juli 1924 Vlissingen, 27 januari 2009 Vlissingen: A.J. Ilasselaar-Dieperink Groenekan: Paula en Joost Meijers-Hasselaar Aniek, Karin Eindhoven: Maarten en Hieke Hasselaar-Besselaar Joris, Jeroen, Wouter Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis Weyevliet voor de liefdevolle verzorging. Kenau Hasselaarstraat 103 4382 AH Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 30 januari 0111 13.30 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 urn-voorafgaand aan de bijeenkomst. De begrafenis zal plaatsvinden 0111 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de President Roosevelt- laan 766,4382 NB te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Mattheüs 11 28 Met verdriet geven wij u kennis dat, na een intens geleefd leven van werk, toewijding en zorg voor de ander, vredig is ingeslapen onze lieve vader, groot vader en overgrootvader echtgenoot van Drager van de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau All februari 1924 te Kloetinge 126 januari 2009 te Goes Kloetinge: L.'W. Korstanje Eric en Diana, Joey Nico en Mariska, Annyck Michelle en Theo, Robin, Alyssa 's-Gravenpolder: W.L Korstanje H.B. Koster Ornella en Rob, Tycho, Jens Oscar Noordgouwe: M.H. van As-Korstanje L.C. van As Tanja en Jeroen, Aline, Joran Cornelis Dennis Noordgouwe: H.N. Goedegebuure-Korstanje A. Goedegebuure Ellen Inge Donkereweg 20 4317 AN Noordgouwe Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 30 januari van 19.00 tot 20.00 uur in het "Dorpshuis", Pauwstraat 24a te Noordgouwe. De dienst van Woord en gebed zal D.V. zaterdag 31 januari om 10.30 uur gehouden worden in de "Driekoningenkerk" van de Hervormde Gemeente aan de Ring te Noordgouwe. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaats hebben. Vanaf 12.15 uur is er alsnog gelegenheid tot condole ren in het "Dorpshuis" te Noordgouwe. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-voorzitter en ouderling van de kerkenraad van de Streekgemeente Noordgouwe- Dreischor Wij zijn hem zeer erkenteüjk voor zijn jarenlange inzet voor de kerk. Zijn belangstelling en betrokken heid zullen wij dan ook heel erg missen. Namens de kerkenraad, Ds. T.P. Wiersum II. van den Hoèk, voorzitter Verdrietig, maar dankbaar voor de vele herinnerin gen is toch nog plotseling van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Krabbendijke: J.M. Korstanje P. Korstanje-Olivier (in herinnering) Goes: P.J.C. Korstanje M. Korstanje-Bruijnzeel Vlissingen: M. Krombeen-Korstanje J. Krombeen Neven en nichten Diepbedroefd geven wij u kermis dat, door de Heere in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid, na een ernstige ziekte, uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde, zorgzame man en onze innig geliefde vader en opa in de leeftijd van 56 jaar. 'Sterke de Heere ons in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart'. Goes: P. Nijsse-Beeke Leo en Ineke Nijsse-Ziekman Sanne, Levi Ede: Bas en Ilse Nijsse-Hoogerduijn 's-Gravenpolder: Jozalien en Bas Vroonland-Nijsse 26 januari 2009 Dillenburglaan 8 4461 TL Goes De begrafenis zal in familie kring plaatsvinden. Geen bloemen, geen bezoek aan huis. Alleen schriftelijke condoleance. Als wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, hopen we dat u deze advertentie als kennisgeving wilt zien. Na een ernstige ziekte is 'toch nog onverwacht overleden mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 56 jaar. Wij wensen Ella, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. A. Nijsse (in herinnering) M. Nijsse-v.d.Kreeke Rinus en Addie Thijs en Betsy Kees en Laura Corrie en Wim Tannie Neven en nichten Wolphaartsdijk, 26januari 2009 Psalm 39 De Heere heeft uit onze familiekring weggenomen onze geliefde schoonzoon, zwager en (oud)oom echtgenoot van Goes: J. Beeke-Walraven Middelburg: C.P. Polderman T. Polderman-Beeke Jolien Polderman Hans Polderman Vlissingen: Randolf Maljaars Christine Maljaars-Polderman Jean-Pierre Anne Christy Jan Kees Polderman Janneke Polderman-Mathijsse 26 januari 2009 Bedroefd, geef ik u kennis dat na een kortstondige ziekte toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man A Oudelande, fGoes, 23 december 1923 22januari 2009 Goes: G.C. Oele-de Broekert Correspondentieadres: Zorgcentrum 'Ter Valcke', Kamer TV 02 Louise de Colignylaan 2,4461 SP Goes De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60