Familieberichten O H1ensenlinq.nl Adriaan van de Schraaf Adriaan van de Schraaf Adrie v/d Schraaf kijk ook op Gerard Ruissen Wilhelmina van Oosten Gerard Ruissen Gerrit Ruissen Bou de Groot Adrie J. Dalebout Jo Schelfaut Sini Tramper-te Sligte Sini te Sligte Jan Tramper Sini Tramper 24 I Woensdag 28 januari 2009 Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. joh. 11: 25 Diep bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat hij liefdevol voor ons gedaan en betekend heeft, laten wij u weten dat rustig is ingeslapen mijn dierbare man, onze lieve, zorgzame vader en opa echtgenoot van A Kapclle, 5 februari 1921 f Goes, 26 januari 2009 Goes: W. Ruissen-van Oosten Breda: Gerda Ruissen Amsterdam: David Tilburg: Martijn Amsterdam: Christel en Mare Schoonhoven: Kees en Ludolfia Ruissen-Verschoor Willemijn en Thomas Gerben Corjanne Torrevieja, Spanje: Gerard en Angela Ruissen-Melby Gerard-Omar Javier Karei Doormanstraat 23 4461 GN Goes Do dienst van Woord en gebed, die geleid zal worden door ds. G.R.P. van de Wetering, zal worden ge houden vrijdag 30 januari om 10.00 uur in de "Belhelkerk", Tulpstraat 2 te Goes, waarna aan sluitend omstreeks 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er in de "Bethelkerk" te Goes gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve broer, zwager en oom Kapelle: A. Ruissen A. Ruissen-Meijer Middelburg: W. van Keulen-Ruissen Kapelle: P. Ruissen Kapelle: L. Ruissen Neven en nichten Goes, 26 januari 2009 Veilig in Jezusarmen Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom We zijn dankbaar voor alles wat hij in een welbesteed leven in liefde voor ons deed. J. van Oosten-Traas, Kapelle M.J. van Oosten-van Houdt, Krabbendijke L. Verhoeve-van Oosten, Zeewolde Mevrouw M. van Oosten-Douma, Fair Lawn. New Yersey, USA Neven en nichten Onverwacht kregen wij bericht dat onze opa is overleden. Wij hebben gelukkig nog vele fijne herinneringen aan u. Wij wensen oma en de. andere familieleden heel veel sterkte toe met dit verlies. Angela de Groot Lex van Dijken Jesse-James Shadow Je strijd is gestreden het leven was soms zwaar. Maar jouw liefde houdt ons allen bij elkaar. Na een arbeidzaam leven, met veel zorg voor zijn geliefde echtgenote en gezin, is na een kort ziekbed overleden, mijn man, onze zorgzame vaderen opa in de leeftijd van 77 jaar. Goes (TerValcke): A. E. van de Schraaf-Dalebout Kattendijke: Peteren Wilma Niels Dagmar 's-Gravenpolder: Jack en Corinne Sara Pim Kapelle: Henry en Patricia Antwerpen, 26 januari 2009 Correspondentieadres: Provincialeweg 25 4431 NA 's-Gravenpolder Er is gelegenheid om van Adrie afscheid te nemen op donderdag 29 januari van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 30 januari om 13.00 uur in voornoemd rouwcentrum. De begrafenis vindt plaats om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve Opa Niels, Dagmar Sara, Pim Nu zie ik hem nooit meer, maar ik zal hem nooit vergeten. Pimmetje Bedroefd zijn wij dat uit onze familiekring is weggenomen onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 77 jaar. Kapelle: C.P. van de Schraaf (in herinnering) J. J. van de Schraaf-de Jonge Kloetinge: P. C. van de Schraaf (in herinnering) E. M. van de Schraaf-Hoogesteger Krabbendijke: M. van de Schraaf E. van de Schraaf-de Bel Breskens: M. C. Krijger-van de Schraaf M. Krijger Vlissingen: C. M. Kik-van de Schraaf J. M. Kik Neven en nichten Toch nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom echtgenoot van Nijmegen B. Bos-Dalebout (in herinnering) A. Bos (in herinnering) Goes P. Dalebout L. Dalebout-Rijn Spijkenisse M. Dalebout (in herinnering) S. Dalebout-van derWeele Kapelle: L. Zegers-Dalebout C. Zegers Neven en nichten Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Jo was als akoliet, collectant en bij allerlei werkzaam heden actief voor de kerk en de parochiegemeen schap van St. Jansteen. Wij wensen zijn levensgezellin en familie alle sterkte toe in het dragen van dit verlies. Kerkbestuur H. Johannes de Doper St. Jansteen "Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was". Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma in de leeftijd van 73 jaar. Jan Tramper Dorien Hirdes-Tramper Dick Hirdes Yvonne en Johnny, Sein Inge Henk Tramper Carolien Tramper-Hennekij Alex Astrid 26 januari 2009 Doelstraat 55 4413 BG Krabbendijke Sini is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar donderdag 29 januari van 19.30 tot 20.15 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De afscheidsdienst, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt zaterdag 31 januari om 10.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop is aldaar nog gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, clan verzoeken ivij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een korte ziekte is van ons heengegaan, en in Gods Liefde geborgen, onze schoonzus en tante Echtgenote van onze broer en oom Miep en Wim t Gerard t en Rina Koos t Nely en Krijn Ko en Jopie Piet en Jannie Neven en nichten 26-01-2009 Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van onze lieve, meelevende buurvrouw Wij wensen Jan en de (klein)kinderen veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Olivier en Els Christiaan en Karin Gertjan en Janneke Jan Piet en Trüida Mario en Natanja Jan en Coby en kinderen Doelstraat Jacky en Mirjam Rinus en Karin Laurens en Rozanne Rien en Annie Erik' en Jacqueline Rudi en Dinanda Krabbendijke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48