hs opzegdienst W Familieberichten ff) IT1ensenlinq.nL De Uitvaart Informatie Hulplijn Jan Jacobus Zweedijk Jan Jacobus Zweedijk Hendrik Bastiaan van der Linden Evert Wijtse de Jong Dünkbriuiriiri Roos Bogaert-de Bakker Diny Filius-Vermeulen Pieternella Adriana Flipse-Sinke Marya Visser-Murre Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: j£f (Tl9nsentinq.nl 26 I Woensdag 28 januari 2009 kijk ook op Heden behaagde het de Heere, tot onze grote droefheid, van onze zijde weg te nemen mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa echtgenoot van Catharina Minderhoud in de leeftijd van 88 jaar. Krabbendijke: C. Zweedijk-Minderhoud Nw. en St. Joosland: Krina de Visser-Zweedijk Ko de Visser Jacco en Johanna Maartje, Julie, Nina, Jochem René en Arine Thamar Corné en Ellen Kirsten, Ilse Krabbendijke: heintje Hollebrandse-Zweedijk Rinus Hollebrandse Lianne en Martin Nadine, Leontine, Niels John en Marianne Anne-Lynn Peter 26 januari 2009 Kraaierstraat 18A 4413 CW Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 30 januari om 14.30 uur gehouden in één der zalen van de*Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in genoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Catharina Minderhoud in de leeftijd van 88 jaar. Serooskerke: J. Minderhoud Oost-Souburg: J. Minderhoud J. Minderhoud-de Visser Neven en nichten Krabbendijke, 26 januari 2009 Verdrietig om het gemis, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer en oom Delden: J.A. v.d. Linden H. v.d Linden-van Wassenaar Den Haag: J.H. Bregman-v.d. Linden Goes: J. Hooymeyer-v.d. Linden H. Nelissen Neven en nichten Verdrietig om zijn heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Evert sinds 30 juli 2000 weduwnaar van Alie van Altena A Amsterdam 7 september 1937 t Middelburg 24 januari 2009 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Verpleeghuis 't Gasthuis voor de goede zorg en begeleiding. Middelburg: Carry en Jack Den Haag: Peter en Sandra Mathilde, Nickolai Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 378 4335 JL Middelburg De begrafenis zal overeenkomstig zijn wens in familie kring plaatsvinden. ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl V V Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. De kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hartverwarmend was uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moederen oma Dit heeft ons erg goed gedaan. Wij danken u hiervoor hartelijk. J. Filius Kinderen en kleinkinderen Yerseke, januari 2009 Voor al uw blijken van deelneming na het overlijden van onze moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Anny en Jan Louwerse-Flipse Annet en Kees Hans en Ria Flipse-Kok Marja Goes, januari 2009 Wij voelen ons gesteund door de hartverwarmende belangstelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden van Wij zullen er een dankbare herinnering aan bewaren. Jos Heleen-Wenson Rian- Eddy-T aylor Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil of testament op? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as van een overledene een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Heeft u voorbeelden van grafstenen en urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28