kiikootop O mensenlinq.nl Mattheus Reinier Dieleman Elizabeth van der Spoel Maria Hildegonda de Kort-van Aard Riet Coby van Gilst-Bakker Boudewijn de Groot Lieve Bou Boudewijn de Groot (Bou) George Hermans r George Camiel Marie- Hermans Louisa Maria Rosalia Hermans-Kerckhaert Hendrik Boekesteijn Dirkje Filius-Karelse 22 I Dinsdag 27 januari 2009 Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven, maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien A. Roland Holst Heden heeft de Here op Zijn tijd tot Zich genomen onze lieve vader Drager van het verzets herdenkingskruis sinds 3 juli 2001 weduwnaar van in de gezegende leeftijd van 89 jaar. Zie, de landman wacht op de kostelijke vrucht des lands en heeft geduld. Jacobus 5:7 Axel: Annelies Dieleman Theo Dieleman Axel, 24 januari 2009 Correspondentieadres: Hulsterseweg 15 4571 RH Axel Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Pa op donderdag 29 januari van 13.00 tot 13.15 uur in het mortuarium op de Algemene begraafplaats "Westerzicht", aan do Westsingel te Axel. Aansluitend zal er D.V. om 14.00 uur een samen komst van Woord en Gebed worden gehouden in de Gereformeerde Kerk Vrijg, aan de Kerkdreef te Axel. (ingang parkeerterrein Julianastraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op voor noemde begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. f Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Vurssche voor de liefdevolle verzorging. Ik zal de halmen niet meer zien Noch binden ooit de volle schoven Maar doe mij in den oogst geloven Waarvoor ik dien A. Roland Holst Na winst in de eerste etappe, was de eindoverwinning voor haar niet weggelegd A Breda Middelburg 6 september 1933 25 januari 2009 Middelburg: Geert de Kort Vlissingen: Marjan Gapinge: Arno t, Linda en Niek Floris, Bas, Koen Tenerife: Joost en Bella Bianka 't Hof Lustenburg 47 4335 SV Middelburg De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 29 januari om 15.15 uur in de Onze Lieve Vrouwe Kerk, Singel 106 te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst is hier van 14.30 tot 15.00 uur nog gelegenheid om afscheid van Riet te nemen. De crematieplechtigheid zal om 17.00 uur plaats vinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig om het overlijden van onze vriendin en vroegere buurvrouw zijn onze gedachten Bij Bas, Linda, Lies, Martijn, hun kinderen en moeder Bakker. Peter en Mattie Mart en Manon Jeannette en Foort Wilma en Marco Rem en Joke Remmie Hans en Cathrien Rien Ko en Hendriek Adriaan en Hendrien Marijn en Joppe Toch nog onverwachts is op 83-jarige leeftijd overleden, onze zwager echtgenootvan Corrie van Belzen Arnemuiden C. van Belzen-Schuit Oud Beijerland R. Bouter-Schuit L.A. Bouter Arnemuiden, H.C. Schuit J. Schuit-Geldof 25 januari 2009 Je was een vader, opa en overgrootopa voor ons. Bedankt voor alle liefde en hulp die je ons hebt gegeven. Pa wij willen, zullen en kunnen jou nooit vergeten. Jorge en Dilettee Meza BetianaMeza Dominique Allistair Tito Meza en Sarah Seddon Frankie Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Buitenrust (afd vuurtoren) is overleden, mijn lieve, zorgzame man,onze pa, opa en overgroot-opa, In de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: C. de Groot-van Belzen Middelburg: Wim en Rita Breskens: GerdaenTheo Vlissingen: Jos en Magda Middelburg: Rini Middelburg: Danny en Aartie Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 25 januari 2009 Correspondentieadres: W. de Groot Kruitmolenlaan 45 4337 KP Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen: donderdag 29 januari van 10.30 tot 11.00 uur in het rouwcentrum H. Jobse Bachweg 2 te Middelburg. Om 11.15 uur zal er een herdenkingsdienst zijn in bovengenoemd rouwcentrum waarna we onze dierbare overledene om 12.00 uur naar zijn laatste rustplaats brengen; op de algemene begraafplaats Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom We wensen zijn vrouw, zijn zoon en schoondochter heel veel sterkte bij dit grote verlies. Joseph Hermans Achiel en Margriet Hermans-Bryssinck Els en George Sponselee-Kerckhaert Leon Kerckhaert George en Riet Kerckhaert-Verschueren Theo en Gabby Kerckhaert-de Smet Neven en nichten Vol aandacht en toewijding voor de boerderij en het land, vol liefde voor zijn gezin en het leven, f, zo gedenken wij hem in dankbaarheid. Na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijk heid, werklust en eenvoud is, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, plotseling van ons heen gegaan mijn lieve man, onze pa en trotse opa echtgenoot van A Stoppeldijk, fTerneuzen, 17 augustus 1925 24 januari 2009 Vogelwaarde: Wies Hermans-Kerckhaert Groningen: Ronald en Reina Joris Provincialeweg 3,4581 RN Vogelwaarde George ligt thuis opgebaard, in zijn eigen vertrouwde omgeving, alwaar rouwbezoek is op afspraak. Dé plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 29 januari om 10.30 uur in de parochie kerk H. Gerulphus te Stoppeldijk, Rapenburg 49 te Vogelwaarde, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats bij de kerk. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in het Dorpscentrum, Popu lierenstraat 41 te Vogelwaarde. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat geheel onverwacht is overleden onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 62 jaar. Na een dienst van Woord en Gebed die op 29 januari te Schipluiden wordt gehouden zal aansluitend de begrafenis plaatsvinden. Piet Boekesteijn Anna Carien Boekesteijn-Otto Joost-Wim, Else en Alec, Otto Zoutelande, 24 januari 2009 Verdrietig zijn wij omdat uit onze familiekring is weggenomen Kamperland; J.B. de Kam-de Back Middelburg; J. Markusse-de Kam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 78