Familieberichten (D (Hensenlinq.nl Colofon Familieberichten Mi Iff' Overleden J. Bal-Faasse D. Bal Anna Apolonia Cammaart-Weesepoel Honoré Theodorus Cam maart Ans (Jansje) Ciaas-Meijers J.J. Claas Pieter Jacobus van Hekken Johanna Adriaantje Filak Maria Francina Deseijn-Pladdet Pieter Willem Deseijn Maria Francina Deseijn-Pladdet Maria Dieleman-Romeijnsen Marinus Johannes Dieleman 20 I Dinsdag 27 januari 2009 kijk ook op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw' telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl fc&w Bedroefd geven wij u kennis dat de Heero heeft weg genomen in de leeftijd van 88 jaar, onze zeer geliefde tante Jaantje echtgenote van Sterke de Heere ome Dies, de kinderen, klein- en achterkleinkinderen in dit zware verlies. Jo Schot Jan en Adri Kwist-Schot Johannes en Corrie Nieuwenhuize-Schot Kees Schot Ko en Miep Meijaard-Schot Siem Schot Kees en Heieen van de Kreeke-Schot Jan Schot Yerseke, 23 januari 2009 "Bezige handen en een sterke wil vielen na een bewogen leven stil" Na een liefdevolle verzorging in "De Lange Akkers" is heel rustig van ons heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van A Hontenisse 18 augustus 1916 t Koewacht 24 januari 2009 Zuiddorpe: Paula Camniaart JosAudenaert Roosendaal: Alex Cammaart Wilma Cammaart-Kruyskamp Axel: Lien Cammaart Theo Biesebroek Axel: Mariëtte Durinck-Cammaart Benny Durinck t Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Robertstraat 62 4571 AV Axel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 29 januari om 10.00 uur in het crematorium, Bellamystraat28-c te Terneuzen. Na afloop is er in Restaurant "Vijverhof', Fred, van Eedenstraat 2 te Terneuzen gelegenheid tot condoleren. Indien u nog persoonlijk afscheid van ma wilt nemen, wordt u verzocht om 9.45 uur aanwezig te zijn in het crematorium. O, 'Keer, hoor mijn stem Hls Hfnaar ww troost verhang Zxer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan haar (even, hebben wij afscheid moeten nemen van weduwe van Maarssen 25-02-1922 Domburg 25-01-2009 Middelburg Damt Claas Ted Claas-Bemard Qutrine-Harre Jens-Paufine Rutger-Lilian Amstelveen Henri Claas Trudy Claas-Pijls Judith-Raoxd Joost Epse Jack Claas Domburg Margriet deJonqe-Claas Cor de Jonge Tamara-Cor Jouri Tim-Jucfitfi Cheryl Middelburg Edith de Jong-Claas Wim de Jong Marco Xander-Birgitte Carola-Matthew Onze danfgaat uit naar de dojter en verplegend personeel van het zorgcentrum Simnia te Domburg voor de liefdevolle verzorging Correspondentieadres: J.W. Schuurmanstraat 83, 4357 EH Domburg tel. OU8-582535 De begrafenis zal plaats vinden vrijdag 30 januari 2009 om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er inde aula gelegenheid tot condoleren en het glas te heffen op onze moeder. "Begonnen aan zijn allerlaatste reis" Na een liefdevolle verzorging van enkele maanden in Verpleeghuis '"t Gasthuis", is vredig ingeslapen onze lieve pa, opa en overgrootvader sinds 28juli 1974 weduwnaar van Kruiningen, 21 juni 1919 Middelburg, 25 januari 2009 Middelburg: Gerda van Vredegem-van Hekken Frans van Vredegem Middelburg: Patrick en Elke, Quincy Middelburg: Natalie en Gert-Jan, Daisy, Mike Terneuzen: Jacqueline Kantouras-van Hekken Andreas Kantouras Arnemuiden: Kristian en Jacomiena Correspondentieadres: Archimedesstraat 24,4532 LE Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 29 januari van 15.30 tot 15.40 uur in de aula op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de rouwdienst plaats vinden om 15.45 uur in bovengenoemde aula. Daarna zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "Ter Schorre", van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en oma Ter Schorre sinds 12 november 1957 weduwe van A 16 december 1929 125 januari 2009 Adrie Deseijn Ria Deseijn-Karelse Marianne Neels-Deseijn Constantijn Neels Joost Maud Peter Deseijn Correspondentieadres: Evertsenlaan 23 4535 AA T erneuzen Op vrijdag 30 januari wordt er om 14.00 uur een afscheidsdienst gehouden in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneu- Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum gelegen heid tot condoleren. Indien u nog persoonlijk afscheid van moe wilt nemen, wordt u verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn. Op 25 januari 2009 overleed mijn zus, schoonzus en onze tante P. Stoffels-Pladdet A.M. Stoffels Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Stuvesande 674, 4532 MN Terneuzen Want wij weten dat, zo ons aardse huis dezes tabernakels gebroken wordt, wij een gebouw van God hebben, een huis niet met handen gemaakt, maar eeuwig, in de hemelen. 2 Korinthe 5:1 Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat ze zolang bij ons mocht zijn, geven wij kennis dat, voor ons onverwacht, is weggenomen onze lieve en zorg zame moeder en onze oma sinds 7 juli 2003 weduwe van in de leeftijd van 88 jaar. Den Helder: F.M. Dieleman in herinnering) C. Dieleman-Zaagman Terneuzen: M.C.Ph. van Maele-Dieleman W.C.F. van Maele in herinnering) Sluiskil: C.J.A. Perdaan-Dieleman L.H. Perdaan Klein- en achterkleinkinderen 25 januari 2009, Ferd. Bolstraat 74 Terneuzen Corr. Adres: Wagnerhof 62 4536 BS Terneuzen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 29 januari a.s. om 13.30 uur in "De Kandelaar", van Cantfortstraat 36 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in "De Kandelaar". Degenen die door omstandigheden geen rouw- circulaire hebben ontvangen, worden verzocht om deze kennisgeving als zodanig te zien.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60