Familieberichten Bit ook op (Hensenlinq.nl Job Traas Jan Klaassen Jan Klaassen Jacoba Jansen Stephanie Maria Sijnesael Ad Michielsen Hendrik Bastiaan van der Linden Petronella Maria Rijk Laurensius Jacobus Rijk Maria Josephina Seghers Roger Florimond Ida van Poecke 24 I Dinsdag 27 januari 2009 Met droefheid geven wij kennis dat is weggenomen onze geliefde oom in de leeftijd van 80 jaar. Wij wensen Tante Fija, Joke, Jaap, Johan en William sterkte toe. Dordrecht m/s 'Deo Gratias' Andre den Herder Anita den Herder Wouter, Lydia en Marieke Tot onze diepe droefheid nam de IIEERE van onze zijde weg onze geliefde en zorgzame opa John en Els Miranda en Jan Franklin en Corine Colinda Coby en Lauwrens Marianne en Peter Andrea Jan Willem en Samantha Jan en Sarina Jenny en Leen Conny en Jacco Sjaak enJozine Ellen en Rinko Jan Piet en Frannie Leo en Mariska Francisca Carola Arjan en achterkleinkinderen Sterke de HEERE onze oma in dit. zware verlies. Tot onze diepe droefheid is na een periode van afnemende krachten door de HEERE op Zijn tijd en wijze uit ons midden weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader echtgenoot van in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen: J. Klaassen-Jansen Terneuzen: Levienen Ria Klaassen-Dieleman Terneuzen: Jaap en Saar Klaassen-Klaassen Terneuzen: Kees en Mattie Klaassen-Hoekman Koudekerke: Anneke en Henk Koppejan-Klaassen Truida Klaassen - in herinnering - Terneuzen: Ko en Annie Klaassen-de Braai Klein- en achterkleinkinderen 25 januari 2009 Oostelijk Rolwerk 564 4531 GX Terneuzen De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. gehouden worden op donderdag 29 januari om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar huisarts N. Waalewijn, het personeel van Ziekenhuis De Ilonte, afd. A2, en Zorgsaam Kliniek llulst voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Dag liefste oma van de hele wereld! We houden heel erg veel van je, we zullen je heel erg missen. Je bent voor altijd in ons hart. Dikke kus van Sharon en Yoeri Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou. Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou. Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis. Niemand die beseffen zal hoe erg de pijn wel is. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons gaf, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma sinds 16 januari 2003 weduwe van A 10-06-1933 f 24-01-2009 in de leeftijd van 75 jaar. Biezelinge: Conny en Frank Onderdijk - Michielsen Sharon Yoeri 24 januari 2009 Correspondentieadres: Waardekensstraat 29,4421 KJ Biezelinge Woensdag 28 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 29 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Verenigingsgebouw "De Burcht" te Kwadendamme. Verdrietig om het gemis, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa in de leeftijd van 91 jaar. J. van der Linden-de Jongste Aad en Ada Marjon en Peter, Nova, Jesper Bastiaan Henk en Karin Jurriaan en Mihaela, Elisha Marlijn en Madita Sandra van Stee 25 januari 2009 J.A. van der Goeskade 8/14- 4461 BH Goes De rouwdienst wordt gehouden donderdag 29 januari om 13.00 uur in de aula op de Algemene Begraaf plaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde aula gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van in de leeftijd van 82 jaar. Wolphaartsdijk: Hubert en Jeannet Rijk-Vermuë Ruben, Simon Dinteloord: Rinus en Petra Rijk-van't Westende Simone, Pascal Heesch: Jos en Mariëtte Rijk-Rijk Jasper f: Marjolijn, Nicole, Isabelle Wissenkerke: Carla en Sjaak van't Westeinde-Rijk Joyce, Michael, Tess Lewedorp, 25 januari 2009 Correspondentieadres: Broeder en Zusterpolderweg 1 4471 RT Wolphaartsdijk Op donderdag 29 januari is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 30 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna de begrafenis zal plaatshebben op het r.-k. Kerkhof aldaar (Samen komst bij de kerk). Na afloop van de begrafenis is er in het verenigings gebouw "De Zandlöoper", Zandkreekstraat 33, gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zij die ik liefheb, ga ik verlaten. Zij die ik liefhad, daar ga ik naar toe. Bedroefd delen wij u mede dat we vandaag' afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder en oma weduwe van A 21 -03-1925 123 - 01 - 2009 Koewacht T erneuzen Philippine: Frank en Lia van Poecke-David Nathalie en Gerard, Martijn Femke Kirsti David en Nathalie, Hugo Loïc Terneuzen: Fred en Halina van Poecke Niels en Bieke Marek en Agnieszka, Edmund Emilia Kamil Westdorpe: Annemieke en Ronnie Vale-van Poecke Daphne en Chris Diana Westdorpe, 23 januari 2009 Corr.adres: Schreijboom 1,4554 CS Westdorpe De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uit nodigen, zal plaatshebben op donderdag 29 januari om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid, zal aansluitend plaats hebben in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28 c. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging, als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48