Familieberichten fd1ensenlinq.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn I Joseph Augustinus Schelfaut Jo Schelfaut Dag Oma 0? C9 Elsie Van de Veire Sara Hendrika Westerweel Sari Westerweel Lieve Jannie Jannie Vermeulen ümliüt'mVêmï Janna Geluk-Kosten opzegaienst Jo Suzanna Augusta Schelfaut-De Belie Francien Stevens-Ferket Lieve opa, Guust Vergauwen (Sari) Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de p tijdrovende zaak 30 I Dinsdag 27 januari 2009 kijk ook op Het is moeilijk te aanvaarden dat je weg bent van deze aarde. Altijd stond je klaar voor ons en voor anderen. Weinig nemen en veel geven, altijd hartelijk en warm. Geslaagd ben je in jouw leven je hebt ons een goed voorbeeld geven. Na een geduldig en dapper gedragen ziekte is, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, van ons heengegaan onze lieve, zorgzame pa en opa en mijn lieve vriend Lid in de Orde van Oranje-Nassau weduwnaar van levensgezel van A Hontenisse, 29 januari 1925 t St. Jansteen, 25 januari 2009 St. Jansteen: Marleen en Jan Pleunis-Schelfaut Jannick St. Jansteen: Ireen en Tonny Verwer-Schelfaut Tess en Kayla Romée St. Jansteen: Francien Stevens-Ferket Een woord van dank aan dr. Spijker, dr. Schulte en het verplegend personeel van de Thuiszorg voor hun goede verzorging. Correspondentieadres: Jos Everaardstraat 14564 CL St Jansteen U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van DE LA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 29 januari van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 30 januari 2009 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de r.k. begraafplaats aldaar. Enkel schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor altijd in ons hart. We zullen je nooit vergeten.... Bedankt voor alles! Een kus van Tess, Jannick, Romée Na een kort ziekbed is rustig in zijn slaap ovèrleden onze dierbare vriend en naar ons gevoel onze opa Jose en Erik t Nielen-Stevens Jurgen en Nikkie Roger en Gerda Stevens-de Rijke Natasja en Mark Marco en Marika Rust zacht lieve Jo Hier ver vandaan Jij moest helaas toch gaan Maar in onze hartjes Blijfjij altijd voortbestaan Jou als oma te hebben was toch fijn We weten datje nu voor ons een sterretje zal zijn Daniël Annemieke Jordy Sharissa Tijdens je leven heb je je naam zonder meer eer aangedaan. Je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "de redoute", en een ongelijke strijd, nu haar rust heeft gevonden mijn lieve vrouw, ons ma en onze meme echtgenote van A 08-03-1930 Zelzate t 24-01-2009 Sas van Gent Sas van Gent: A.J.J Vergauwen Sas van Gent: Annie en Freddy Schauwvliege-Vergauwen Vogelwaarde: Ileike en Johnny Valentijn Sas van Gent: Jessica V en Mario Sas van Gent, 24 januari 2009 De crematieplechtigheid, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 30 januari om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamy- straat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het droevige bericht heeft ons bereikt dat is overleden Met haar sterke persooidijkheid en ondernemers geest was Sari jarenlang in Colijnsplaat en in de horeca een markante en geziene collega. Laten we de vele mooie herinneringen aan Sari koesteren. Wij wensen Wijnand, Margriet en Noah veel sterkte toe. Ondernemersvereniging Colijnsplaat Er is een tijd van komen, er is een tijd van gaan We kwamen vaak en gingen meestal te laat Onze lieve gastvrouw van Café de Patrijs is ons ont vallen De Colijnclub Wij wensen Wijnand. Margriet en Noah sterkte bij het verwerken van dit zware verlies. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Wat heb je gevochten. Wat was je dapper. Met droefheid in ons hart hebben we je moeten laten gaan. We zullen je heel erg missen maarniet vergeten. A. Quinten S.E. Quinten-de Bel E. Weug J. Weug-de Bel C. J. Kramer M. Kramer-de Bel T. Jacobs Bedroefd hebben wij kenpis genomen van het over lijden van Jannie was een zeer gewaardeerde vrijwilligster van 't Gasthuis die reeds 12,5 jaar liefdevolle en warme zorg aan onze cliënten gaf. We zullen haar missen. We wensen haar man, dochter en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens Annie Joosse, locatiemanager SVRZ 't Gasthuis Medewerkers, cliënten en vrijwilligers 't Gasthuis centrum voor zorg en reactivering Graag willen wij iedereen bedanken voor de getoonde belangstelling na het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder De vele kaarten en persoonlijke belangstelling hebben ons veel steun gegeven. Familie Geluk Grijpskerke, januari 2009 ...r -'WJWfct iHenseniinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1,000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32