Familieberichten nik .ok op (Il9nseniinq.nl Pieter Marinus Oreel Pieter Willem Hamelink Piet Hennie Thalen Pfions Gndde Anthonina Janneke Koeijers-Lamain Jacobus Cornells Koeijers Mieneke Koeijers-Lamain Nelly Paauwe-Hoogesteger Cornelis Paauwe Lijntje Maria de Raat-Maas Marinus Maarten de Raat Jannetje Vermeulen-de Bel Jannie 18 1 Maandag 26 januari 2009 En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg dus nooit het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en wat je zei. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, geven wij u met veel verdriet kennis van het overlijden van mijn partner, onze vader, opa en over-opa Weduwnaar van W ilh elminikM aria Oreel-Harinck 22 december 1928 t 24 januari 2009 Astrid Daane Krijn en Anneke Michel Mirjam en Francois Markus Johan en Janet Elise en Jeroen Marjolein Rini en Sandra Michiel Kristian Karen Jolanda en Rob Stefan Danielle Lisa Julian Miriam en Rob Sander Correspondentieadres: President Rooseveltlaan 50, 4382 KS Vlissingen De crematie zal plaatsvinden op woensdag 28 januari 2009 om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de Koffiekamer van het crematorium. Door de tranen van verdriet komt de glimlach van de herinnering. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Moedig ging je door, lol op het laatste moment, het wilde niet meer. -Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van 11 mei 1944 21 januari 2009 Terneuzen Terneuzen Sluis: Hennie Aby Koen '%i Hilversum: Tamara en Gerard Davy 21 januari 2009 St. Annastraat 107 4524 JD Sluis Overeenkomstig Piet zijn uitdrukkelijke wens heeft de uitvaart in besloten kring plaatsgevonden. Ons bereikte het droevige bericht dat plotseling is overleden Pftons is jaren de drijvende kracht geweest achter de Intocht in Zierikzee en zette zich voor meer dan 100% in voor het gegarandeerd slagen van dit evenement. Stichting Intocht Sinterklaas Zierikzee "Veilig in Jezusarmen Intens verdrietig, geven wij u kennis dat, na een leven vol pijn en verdriet, nu in vrede van ons is heen gegaan onze lieve en zorgzame moeder sinds 13 maart 1987 weduwe van in de leeftijd van 79 jaar. Waterloo (Canada): Anja Koeijers John Mitchell Goes: Jackie Koeijers Severn Bridge (Canada): Peter Koeijers Tara Letcher Goes, 24 januari 2009 Correspondentieadres: Bongerd 68 4462 TC Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 28 januari om 13.45 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aan sluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Klootinge. Voor aanvang van de dienst is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel, en in het bijzonder dokter Rottier en dokter van de Berg, van Emergis, afdeling Ouderenpsychiatrie, voor de goede en liefdevolle verzorging. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zus en schoonzus Axel: Janneke Lamain Ashford, Engeland: Bep en Tom Brown-Lainain t Kloetinge: Jan en Riet Lamain-Meijaard Goes: PietenTannyLamain-Wissel Kapelle: Ad en Kitty Lamain-Moison 24 januari 2009 Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, pleeg moeder en tante sinds 9 september 1997 weduwe van ik 21 februari 1919 - f 23 januari 2009 Utrecht: Ben Paauwe 's-Heerenhoek: Wim en Ria Hoogesteger-Geijs Bart en Lilian Marieke, Twan Annemarie en Edward Niek, Thomas, Sieske, Bart Saskia en Pascal Mart, Stan, Ivo Correspondentieadres: Stoofweg 23a 4453 CT 's-Heerenhoek De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden woensdag 28 januari om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze speciale dank gaat uit naar iedereen die betrokken is geweest bij de liefdevolle verzorging van haar in Zorgcentrum 'Poelwijck'. Bedroefd, maar vol mooie herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte, zacht en kahn is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma sinds 9 augustus 2000 weduwe van in de leeftijd van 89 jaar. Burgh-Haamstede: Kees en Marja de Raat-van der Hulle Overijse (B): Rob en Isabelle de Raat-Charnaux Marin Steven Zierikzee, 24 januari 2009 Caustraat 33 Correspondentieadres: Kloosterweg 47 4328 Gil Burgh-Haamstede Dinsdag 27 januari is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de aula bij het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal donderdag 29 januari om 14.30 uur plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condo leren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Die eeuwige glimlach op haar gelaat, wie zij ook ontmoette. Zij was de zon die nooit onderging. Laten wij proberen ook in de toekomst, iets van haar warmte vast te houden. Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat ze ons gegeven heeft, laten wij u weten dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder en schoon moeder Goes Middelburg 28 februari 1948 24 januari 2009 Middelburg: Willem Vermeulen Sandra Vermeulen en Corjan Basie «S Scrappy en Molly Onze dank gaat uit naar afd. Oost 4 van het Ziekenhuis Walcheren, Zorgstroom, Hospice Sint Jans de Casembreot en Dr. de Vries. Correspondentieadres: mevr. S. Vermeulen Nassaulaan 131 4332 XR Middelburg Jannie ligt opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1alwaar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op donderdag 29 januari a.s. van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Jannie hield van bloemen. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20