Familieberichten Colofon FamilieberiGhten ÜVBfJed'ifl Coby van Güst-Bakker Coby van Güst-Bakker Coby van Gilst-Bakker PietDuson Piet er Duson Remi Petrus Albertus Audenaerd "Pepe Mik" opkop mensen.; iq.nl Dirkje Filius-Karelse Dirkje Filius-Karelse Magchelina Broodman-van den Berge Lien - i Erik van Sabben 16 I Maandag 26 januari 2009 M, Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en m telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopfeïfit krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren ri.a.v. telefonisch opgegeven advertenties Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsrnedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 1088 -0139990 HllifliiÉilililiiiliiijjH De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Rust nu maar uit - je hebtje strijd gestreden. Je hebt het als een yioedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, watje hebt geleden? En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? Verdrietig geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en dochter weduwe van Kees van Gilst op de leeftijd van 55 jaar. Bas en Linda, Nikky Lies en Martijn, Robert L.I. Bakker-Steffens Zierikzee,24 januari 2009 Correspondentie-adres: Welhoekstraat 19 4416 BG Kruiningen Onze moeder, oma en dochter is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woensdag 28 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 29 januari om 13.00 uur in het kerkgebouw "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland, waarna aansluitend om ongeveer 14.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de plechtigheid is gelegenheid tot condoleren in het "Jhr. Mr. de Casembroothuis". Onze dank gaat uit naar verpleeghuis Cornelia te Zierikzee voor de liefdevolle verzorging die zij de laatste jaren heeft mogen ondervinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wijlt deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een langdurige ziekte is onze lieve zus overleden. Ilse en Joop Arie en Anita Corrie en René Inge en John Lieve Coby, rust zacht het is goed zo. Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Truus de Voogd-van Gilst Bram van Gilst Joke en Adrie Karman-van Gilst Bas en Wilna van Gilst-Leendertse Neven en nichten Wij vernamen dat op 85-jarige leeftijd is overleden onze gepensioneerde medewerker Gedurende ruim 37 jaren is hij met grote inzet en enthousiasme werkzaam geweest op onze productie afdeling. Wij wensen zijn familie sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b. v. Zierikzee, 23 januari 2009 Sterven in vrede dat is: Met een gerust hart je ogen kunnen sluiten. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, toch nog geheel onverwacht, van ons is heengegaan mijn geliefde broer en onze oom Zierikzee, 23 december 1923 Goes, 22 januari 2009 Oostburg: C. Hoogesteger-Duson Streefkerk: Ko en Jeannette Hoogesteger Hoofdpoortstraat 16, Zierikzee Correspondentieadres: Helsinkistraat 8 4501 KJ Oostburg De afscheidsdienst zal gehouden worden maandag 26 januari om 10.30 uur in het Kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee. Aansluitend, omstreeks 11.30 uur, zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. (Ingang en parkeren via parkeerplaats aan de Hoge Molenstraat) Na de begrafenis is er in genoemd Kerkcentrum gelegenheid de familie te condoleren. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze broer, schoonbroer en oom A 22-06-1924 +23-01-2009 Westdorpe Westdorpe Westdorpe: Gaby en Rob Morcus-Audenaerd Axel: Erna en Emiel Marcus-Audenaerd Westdorpe: Lucien en Lizy Audenaerd-dê Causemaeker Westdorpe: Frits en Cecile Audenaerd-van Paemel Westdorpe: Cecile en Armand Thomas-Audenaerd Terneuzen: Gemma en Herman van Maele-Audenaerd Domburg: Gerda en Bram van der Hage-Audenaerd Westdorpe: Edwina Audenaerd Neven en nichten 4554 CB Westdorpe, 23 januari 2009 Graaf J ansdij k B 4 7 De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal plaatshebben op woensdag 28 januari om 11.00 uur in hèt crematorium van Terneuzen, aan de Bellamy- straat 28c, waar u na afloop de familie kunt condo leren. Samenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De kerkenraad van de Protestantse gemeente Kamperland heeft met droefheid kennisgenomen van het overlijden van tot september 2008 voorzitter van de diaconie. Wij gedenken dankbaar haar grote inzet voor en betrokkenheid bij het diaconale werk in onze gemeente in de afgelopen jaren en wij bidden Gods nabijheid toe voor haar man, kinderen en klein kinderen. Namens de kerkenraad: ds. J.J. van Zoelen, preses Namens de diaconie: L. P.A. Wisse, voorzitter Verdrietig en met pijn in ons hart hebben we kennis genomen van het overlijden van Jarenlang heeft Dirkje zich met veel enthousiasme en gedrevenheid als leiding ingezet voor het Diaconaal Werkverband afd. reizen. We wensen Jan en de kinderen sterkte toe in deze voor hen moeilijke tijd Bestuur'en leiding D.W.V. Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder/oma en mijn overgrootmoeder A Middelburg f Middelburg 27 mei 1929 24 januari 2009 J.A. Broodman Jeanne Labrujère-Broodman Rob Labrujère Wouter en Bregje Eva en Wouter, Mirthe Jolien Folcherts-Broodman Wim FolchertS (irt liefdevolle herinnering) Bert en Mascha Gijs Annetten Broeke-Broodman René ten Broeke Charlotte Juliëtte Jaap Broodman Merel Broodman-Schipper Nikki en Yordi Milou Olmenhof35 4334CN Middelburg Overeenkomstig de wens van de overledene vindt de crematieplechtigheid plaats in bijzijn van echtgenoot, kinderen en kleinkinderen. I Verbijsterd hebben wij kennisgenomen van het over lijden, door een noodlottig ongeval in Dubai, van onze dierbare oudste kleinzoon en neef Opa en oma van Stee Netty en Rien Ina en Lies Wil André Lia en Jaap Nella Neven en nichten We wensen Janny en Jaap, Alenoosh, Yanna: en Max, Karin, Edwin, Anne en Éline veel sterkte en kracht toe om dit verlies samen te dragen. Yerseke, 16 januari 2009 d

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 18