Boek nu de mooiste bus reizen voor zomer 2009! 249,- 479,- 489,- 199,- 139,-p 300-0991 0,15 p.m.) De prijzen zijn per persoon. Prijzen zijn excl. reserveringskosten en calamiteitenfonds. bel 0900-0991 (€0,15 Bekijk het hele aanbod op peterlanghout.nl of vraag de brochure aan! Al onze zomerreizen 2009 zijn nu te boeken! Ilfe» 1 2009z *-*-» te boe 5 dagen Oranjeroute 10 dagen Toscane 10 dagen Wenen- Bratislava-Boedapest 10 dagen Spanje - Tossa de Mar - App. Tossa Park 10 dagen Italië - Lido di Jesolo - Hotel Astromare 10 dagen Kroatië - Rabac - Hotel Marina 10 dagen Oostenrijk - Brixen Gasthof Sonnberg*** 3 dagen Parijs incl. halfpension en excursies Vanaf o.b.v. halfpension Tijdens deze reis komt u her haaldelijk in aanraking met de overgebleven Nederlandse in vloeden in Duitsland. Zo bezoe ken we Dillenburg, de geboor teplaats van Willem van Oranje en nemen we u mee naar Nas sau, het stadje waaraan onze koninklijke familie haar naam dankt. We bezoeken ook gezel lige Duitse steden als Keulen en Koblenz. Reiscode: BE30546 Boek met deze code op peterlanghout.nl Excursies Stadstour Siegen o.l.v. een gids Bezoek aan Slot Dillenburg Bezoek aan Braunsfels Bezoek aan het museum in Slot Oranienstein te Diez Bezoek aan Nassau Bezoek aan Koblenz Bustour met bezoek aan Bad Laasphe en Marburg Bezoek aan Keulen Diverse vertrekdata van april t/m oktober Vanaf geven van deze prachtige streek Vanaf o.b.v. halfpension Een topper in ons programma! Toscane biedt u de mogelijkheid een kijkje te nemen in een schatkamer boordevol kunst en cultuur, historie en prachtige land schappen. Tijdens deze excursie vakantie maakt u een keur van uitstapjes die u een goede indruk Reiscode: BE30588 Boek met deze code op peterlanghout.nl Excursies Landschapstour Toscane Bezoek aan een wijnproeverij Bezoek aan San Gimignano en Siena o.l.v. een reisbege- leidster Bezoek aan Florence incl. rondleiding door een Ned. gids Dagexcursie Cinque Terrë incl. boottocht (incl. reisleiding) Bezoek aan Lucca o.l.v. een gids Bezoek aan Pisa o.l.v. een reisbegeleidster Diverse vertrekdata van april t/m oktober o.b.v. halfpension p.p. Deze bijzondere reis laat u ken nis maken met drie prachtige hoofdsteden van Europa, allen gelegen aan de Donau. Geniet van Wenen, beroemd als muziek- stad met prachtige gebouwen Ontdek de prachtige binnenstad van Bratislava, de hoofdstad van Slowakije en bewonder Boeda pest. Maar ga ook mee naar de Donau-knie en de Neusiedlersee. Reiscode: BE30593 Boek met deze code op peterlanghout.nl Excursies Bezoek aan de stad Melk Bezoek aan Wenen o.l.v. een Nederlandstalige gids Bustour langs de Neusiedlersee Bezoek aan Bratislava Stadstour door Boetiapest o.l.v. een Nederlandstalige gids Bustour naar de Donau-knie Diverse vertrekdata van mei t/m oktober Vanaf o.b.v. logies p.p. Appartementen Tossa Park ligt in het leuke Tossa de Mar. Tossa de Mar wordt niet voor niets 'het blauwe paradijs' genoemd. De appartementen liggen in een rustig gedeelte van Tossa de Mar op slechts 5 minuten lopen van het centrum. In de directe omge ving vindt u diverse uitgaansge legenheden. Het strand ligt op ca 800 m. Reiscode: BEA7055 Boek met deze code op peterlanghout.nl Inclusief Vervoer per luxe en comfortabele touringcar op basis van Royal Class Verblijf in Appartement Tossa Park op basis van logies Nederlandstalige reisleiding ter plaatse Exclusief Bijdrage calamiteitenfonds 2,50 per boeking Reserveringskosten €20,- per boeking 10,-via internet) keipromenade zijn vele restau rants, winkels, bars en ijssalons te vinden. Tevens ligt het hotel op slechts 80 meter afstand van de zee en het strand. Hotel Astromare*** is een goed familiehotel op de Piazzo Man- zoni in het centrum van Lido di Jesolo. Het hotel is gelegen aan het begin van de 7 km lange Piazza Manzoni. Aan deze win- Boek met deze code op peterlanghout.nl Inclusief Vervoer per luxe en comfortabele touringcar op basis van Royal Class Verblijf in Hotel Astromare op basis van logies en ontbijt Exclusief Bijdrage calamiteitenfonds 2,50 per boeking Reserveringskosten 20,- per boeking 10,- via internet) Vanaf Vanaf fM PP- o.b.v. logies en ontbijt 11 i n i - wr** ''TfT" "Tz! M Hotel Marina is een goed onder houden 3-sterren hotel met een zeer gunstige ligging en goede faciliteiten. Het hotel is geschikt voor zowel zon- als cultuur lief hebbers en bovendien is het ho tel erg kindvriendelijk. Het hotel ligt op slechts 700 meter afstand van het centrum van Rabac. p.p. o.b.v. logies en ontbijt Reiscode: BEA3019 Boek met deze code op peterlanghout.nl Inclusief Vervoer per luxe en comfortabele touringcar op basis van Royal Class Verblijf in Hotel Marina op basis van logies en ontbijt Exclusief Bijdrage calamiteitenfonds 2,50 per boeking Reserveringskosten €20,- per boeking 10,- via internet) Gasthof'Sonnberg is een traditi oneel ingericht gasthuis met een fijne ligging om er op uit te trek ken. Het hele huis is rookvrij en heeft een mooie tuin met een klein terras. Vanuit het Gasthof is de gondelbaan direct zichtbaar voor de diverse mooie wandel tochten. Het Gasthof ligt aan de zonzijde van Brixen. Reiscode: BEA7187 Boek met deze code op peterlanghout.nl Inclusief Vervoer per luxe en comfortabele touringcar op basis van Royal Class Verblijf in Gasthof Sbnnberg op basis van logies en ontbijt Exclusief Bijdrage calamiteitenfonds 2,50 per boeking Reserveringskosten 20,- per boeking 10,- via internet) Vanaf o.b.v. halfpension Tijdens deze verzorgde reis naar de wereldstad Parijs.biedt Peter Langhout Reizen u een uitge breid excursieprogramma inclu sief diners in het centrum van Parijs. Zo wordt u o.a. getrak teerd op een boottocht over de Seine, kunt u winkelen in Mont- martre en maakt u, onder leiding van een gids, een stadswandeling door het centrum van Parijs. Reiscode: BE30149 jan t/m maart Reiscode: BE30530 apr t/m okt Boek met deze code op peter- langhout.nl Excursies Avondtour langs indrukwekkende monumenten en gebouwen Bezoek aan het oude centrum van Parijs incl. rondleiding met gids Bezoek aan Montmartre Boottocht over de Seine Bezoek aan de Joodse wijk Le Marais Diverse vertrekdata van januari t/m oktober WEGEDAGB05 Meer weten?Onze reisinformatrices vertellen u graag meer (ook op zaterdag en zondag): Alle prijZGfl Zljfl P P Of surf naar peterlanghout.nl en bespaar tot 10,- reserveringskosten Aan eventuele fouten en/of vergissingen kunnen geen rechten ontleend worden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74