Venetiaanse Rivièra Bioemenrivièra Flaneren langs de Ontdek de kleurrijke SPECIALE LEZERSAANBIEDING: Voor beide reizen geldt (ongeacht de vertrekdatum) 25 p.p. korting op de reissom! (korting nog niet in bovenstaande reissommen verwerkt!). Excursie- en rondreizen 2009 ADVERTENTIE De Venetiaanse Riviera heeft voor velen iets romantisch. Deze welvarende regio is bekend vanwege de wijnproduc tie, maar ook vanwege bijvoor beeld textiel en meubels. En natuurlijk vooral bekend door Venetië, de stad van geliefden, maar ook een stad om verliefd op te worden. De Venetiaanse Rivièra combineert cultuur met zon, zee en strand. En natuurlijk met het lekkere Italiaanse eten. Je kust biedt talloze kleine vissers dorpjes en badplaatsen, maar ook oude Romeinse steden, zoals Aquileia en Crado. U wandelt door smalle steegjes die zo uit de Middeleeuwen lijken te komen. Hier lijkt de tijd stil te heb ben gestaan. Ook ontdekt u pittoreske pleinen, her en der komt u talloze kleine winkels tegen, terwijl uit de keukens de heerlijke geuren van lokale specialiteiten uw neus bereiken. En ook in het voor- en najaar is de temperatuur al aangenaam. De grote trekpleister van dit gebied is na tuurlijk Venetië. Bij deze wereldberoemde stad ziet iedereen direct beelden van gondels, kabbelend water en een onder gaande zon voor zich. Terwijl de talloze monumenten als de oude koopmanshui zen en natuurlijk de Rialtobrug een feest van herkenning zijn. Maar hier is veel meer te vinden. Denk aan het Dogenpa leis, ooit het absolute machtsvertoon van de Dogen, oftewel handelaars. Of de Brug der Zuchten, het San Marcoplein of de meer dan honderd museums. Naast rustig door de stad slenteren, kunt u zelf op verkenning gaan. En u moet zeker ook het water op. Er is keuze uit een gondel, een vaporetto (busboot) of een motoscafo (watertaxi). Het best kunt u tegen het vallen van de avond gaan, als het gezellig druk is. Om daarna lekker van een vismaaltijd te genieten. Dan pas kunt u zeggen dat u Venetië hebt beleefd. Met volle teugen. I O-daagse excursiereis al vanaf 599 p.p. Deze aantrekkelijke excursiereis biedt u de mogelijkheid om interessante excur sies, stranden en steden te combineren. U bezoekt o.a: - Aquileia - Grado - Venetië 2x (facultatief) - Dolomieten - Bassano del Grappa - Belluno - Udine - Caorle Inbegrepen: koffie bij vertrek, reis per luxe Comfort Class Touringcar, overnacht ingen volgens programma, verzorging op basis van halfpension, begeleiding van chauffeur tevens reisleider, afscheids- koffietafel. Prijzen en vertrekdata in 2009 8 mei 599,- 22 mei 609,- 5 juni 649,- 26 juni 669,- 10 juli 669,- 4 september 609,- II september 599,- Toeslag 1 pk 89,- Het Italiaanse broertje van de Franse Cöte d'Azur is zeer geliefd bij Nederlanders. Hier bereiken de Alpen de Middellandse Zee, waardoor het landschap wisselend ruig en heuvelachtig is, met fraaie vergezichten, olijfgaarden en diverse nationale parken. Hier proeft, voelt en ruikt u het echte Italië. e Bioemenrivièra loopt van Monaco tot Ventimiglia, al wordt ook soms Genoa als grens aangehouden. In deze ruige kuststrook komt u diepe inhammen tegen, maar ook rustige stranden. Het is een ideaal wandelgebied, waar u ook tot rust kunt komen en kunt genieten van de subtropische omgeving met palm- en citrusbomen. Cinque Terre is een van de meest gewaar deerde delen van Italië. Het omvat meer dere dorpjes die aan zee liggen. Vernazza, Manarola en Riomaggiore zijn uniek door hun ligging op de rotsen aan het water. Dit gebied is onlangs uitgeroepen tot nationaal park en werd in 1997 door UNESCO op de werelderfgoedlijst gezet. Een ander beroemd dorpje is Portofino, dat ook idyllisch aan zee ligt. Met name het haventje geeft aan hoe bijzonder dit deel van Italië is. De wisselende decors zijn synoniem voor de Bioemenrivièra. Veel Nederlanders reden hier vroeger hard doorheen op weg naar bijvoorbeeld Toscane. Maar inmid dels niet meer, het is zelfs meer dan een tussenstop. Het is een vakantiegebied, dat er om vraagt om ontdekt te worden. 10-daagse excursiereis al vanaf 619 p.p. Deze mooie excursiereis laat u in korte tijd al het moois zien dat de Bioemen rivièra te bieden heeft. U bezoekt onder andere: - Genua - Markt Diano Marina - Rapallo - Portofino - Cervo - San Remo - Grotten Toirano - Albenga - Monaco - Nice - Monte Carlo (facultatief) Inbegrepen: koffie bij vertrek, reis per Comfort Class Touringcar, halfpension, overnachtingen volgens programma, begeleiding van chauffeur tevens reisleider, Nederlandssprekende gids in Monaco, Monte Carlo en Nice bij de facultatieve excursie, stadsgids in Genua, afscheidskoffietafel. Prijzen en vertrekdata In 2009 24 april €619,- 1,15 mei 689,- 12, 26 juni 729,- 10; 24 juli €739,- 21 augustus 759,- 11 september 729,- 25 september 649,- Toeslaglpk €129,- MEER INFORMATIE EN RESERVERINGEN Voor meer informatie, het complete dagprogramma en reserveren kijk op www.boeksnel.nl en klik op hét logo "Uit de krant!" of bel naar de Jong Intra Vakanties tel. 0180-457803 o.v.v. reiscode XBLIDOl (Venetiaanse Rivièra) of reiscode XBDMAOl (Bioemenrivièra) of ga langs bij uw ANVR-Reisbureau. Al ruim 35 jaar staat de Jong Intra Vakanties bekend om haar veel zijdige programma aan verzorgde rondreizen per touringcar. Wij durven ons dus met recht een echte specialist te noemen als het om excursie- en rondreizen gaat! Wist u trouwens dat de touringcar het meest veilige vervoermiddel is? Om dit zo te houden rijden de Neder landse bussen van de Jong Intra allemaal met de Keurmerk Bus bedrijf certificering. Uw waarborg voor een goed onderhoud van de bussen en voldoende rusturen voor onze chauffeurs. Kortom: bij de Jong Intra Vakanties bent u verzekerd van een veilige en vertrouwde vakantie! Speciaal voor lezers van dit dagblad heeft de Jong Intra Vakanties een tweetal heerlijke busarrangementen geselecteerd aan de beide rivièra's; de Bioemenrivièra en de Venetiaanse Rivièra. Met een leuke korting als u nu boekt: 25 p.p. op de basis reissom. Dresden en Leipzig of de 12-daagse Wijnreis Tsjechië. Daarnaast bieden wij ook culturele touringcarreizen met reisleiding aan en single vriendelijke reizen. Italië neemt al sinds jaar en dag een vaste plaats in in ons aanbod busreizen en dan vooral ook het noorden van Italië. Noord-ltalië oefent namelijk al vele jaren een grote aantrekkingskracht uit op de Nederlandse vakantieganger. Mede vanwege het fantastische klimaat in het voorjaar en de zomer, de gunstige ligging ten opzichte van ons land en het feit dat men zich in grote delen van Noord-ltalië in het Duits verstaan baar kan maken, bezoeken jaarlijks vele duizenden Nederlandse toeristen deze mooie en toeristisch zeer aantrekkelijke streek. Denk alleen maar aan het Gardameer, Venetië, Milaan, de Bioemenrivièra en de Dolomieten. Een grote gevarieerdheid aan landschappen en steden en dus voor ieder wat wils! Een touringcarreis bij de Jong Intra Vakanties is tot in de puntjes verzorgd zodat u onbezorgd kunt genieten. Het programma voor zomer 2009 bevat naast vertrouwde toppers ook weer een groot aantal nieuwe reizen. Bijvoorbeeld de 6-daagse excursiereis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72