Boek nu de mooiste ÜJ^ busexcursie reizen WF3 voor zomer 2009! F 429,- 439,- 479,- 519, 799,- 132%- r wi ■éééi! Bekijk het hele aanbod op peterlanghout.nl of vraag de brochure aan! 1 Al onze i zomerreizen 2009 zi}n |T" *e boeken! 10 dagen Costa Brava 10 dagen Kroatië 10 dagen Pyreneeën en Lourdes 10 dagen Zwitserland - Saas Grund I2M2SHH 12 dagen Dalmatië 12 dagen Rome-Pompeï- Sorrento 17 dagen rondreis Portugal en Spanje 13 dagen Noordkaap Kol nOnO ÖQQ1 prijzen zijn p.p. Del U-/UU~U-/-7 I (€0,15 p.m.) De prijzen zijn per persoon. Prijzen zijn excl. reserveringskosten en calamiteiten fonds. Yraaa nu br°chure ?°°9 nan». Vanaf o.b.v. volpension p.p. De Spaanse Costa Brava is een ideale bestemming voor een heer lijke vakantie. Geniet van zon, zee en strand maar laat u ook mee nemen naar eeuwenoude Cata laanse dorpjes en het indrukwek kende Montserratgebergte. Ook brengen we een bezoek aan de wereldstad Barcelona. Reiscode: BE30576 Boek met deze code op peterlanghout.nl Excursies Bezoek aan de markt in Tordera Stadstour Barcelona o.l.v. een Nederlandstalige gids Bustour door het binnenland van Catalonië o.l.v. een gids Bezoek aan Rupit en Besalu Boottocht Costa Brava Bezoek aan Tossa de Mar Bezoek aan het Montserrat gebergte Diverse vertrekdata van april t/m oktober Vanaf o.b.v. halfpension U verblijft tijdens deze excursie- reis in het plaatsje Karlobag. Vanuit dit prachtige plaatsje aan de Adriatische kust maken we mooie excursies naar de steden Opatija, Rijeka en Zadar en be zoeken we de zeer bekende Plit- vice meren en het mooie eiland Pag. U zult tijdens deze reis zeker onder de indruk raken van de adembenemende schoonheid van deze omgeving. Reiscode: BE30580 Boek met deze code op peterlanghout.nl Excursies Dagtocht naar de Plitvice meren o.l.v. een gids (exd. entree) Bezoek aan het eiland Pag o.l.v. een gids Bezoek.aan Rijeka Bezoek aan Opatija Bezoek aan Zadar Bezoek aan Senj Bustour Velebit-gebergte Diverse vertrekdata van april t/m oktober Vanaf o.b.v. halfpension De Pyreneeën is een prachtig gebergte gelegen op de grens tussen Frankrijk en Spanje. Tij dens deze reis naar de Pyreneeën verblijven we in Lourdes. U maakt tijdens deze vakantie niet alleen kennis met het bekende bede vaartsoord, maar geniet oök van het ruige natuurschoon van de Pyreneeën. Boek met deze code op peterlanghout.nl Excursies Bezoek aan Lourdes o.l.v. een gids Diverse prachtige bustochten door de Pyreneeën Bezoek aan Biarritz Bezoek aan St. Jean de Luz Bezichtigen van de waterval Pont d' Espagne Bezoek aan Pau Diverse vertrekdata van april t/m september Vanaf o.b.v, halfpension p.p. Prachtige vergezichten, eeuwig besneeuwde bergtoppen, lieflijke" dorpjes en mooie bergmeren. Tij dens deze reis naar Saas Grund bezoekt u de mooiste plekjes van dit berggebied en brengen we een bezoek aan de stad Lausanne en het Italiaanse feago Maggiore. Ook gaat u per treintje naar het gezellige Zermatt. Reiscode: BE30573 Boek met deze code op peterlanghout.nl Excursies Bezoek aan Lausanne Bezoek aan de grotten van St. Leonard incl. boottocht Treinritje van Tasch naar Zermatt met uitzicht op de Matterhorn Bezoek aan Saas Fee en Sion Dagtour naar het Italiaanse Lago Maggiore Boottocht naar het eiland Isola Bella Bezoek aan Brig en Montreux Diverse vertrekdata van mei t/m september Vanaf Vanaf vm pp- o.b.v. halfpension Reizen naar de mooiste gebie den van Italië? We brengen een uitgebreid bezoek aan Rome. Ver volgens reizen we verder richting Sorrento. We maken onderweg het leven van alledag, mee in Napels. Bij de Romeinse stad Pompei kunt u de opgravingen bezichtigen. Werkelijk een schit- Vanaf terende reis doör Italië met een stukje echte Italiaanse cultuur. Reiscode: BE30596 Boek met deze code op peterlanghout.nl Excursies Bezoek aan Vaticaanstad o.l.v. een gids (excl. entree) Rondleiding door Rome o.l.v. een gids Bezoek aan Montecassino en Napels Rondleiding door Pompei' o.l.v. een gids (excl. entree) Excursie naar de Vesuvius Bustour langs de Amalfikust Bezoek aan Sorrento Kort bezoek aan Assisi Diverse vertrekdata van maart t/m november o.b.v. halfpension Geniet van schitterende berg landschappen met eeuwenoude bizarre rotsformaties, lieflijke dorpjes met kronkelende straat jes, pittoreske witte huisjes en prachtige heuvels met olijfbo men, kurkeiken en eucalyptus bomen. Natuurlijk kunt u ook genieten van de Atlantische kust met haar mooie stranden! Reiscode: BE30601 Boek met deze code op peterlanghout.nl Excursies Bezoek aan Burgos en Salamanca Bezoek aan Cruz Alta en het Bucacopark Bezoek aan het mooie vissersplaatsje Aveiro Bezoek aan Fatima, Batalha en Obidos Stadstour Lissabon Bezoek aan Sevilla Bezoek aan Cordoba Stadstour Barcelona Diverse vertrekdata van april t/m oktober rm pp- o.b.v. halfpension Dit jaar nemen we u mee naar het zuidelijke deel van Kroatië; Dalmatië en de Makarska Rivièra. Een heerlijke bestemming voor liefhebbers van zon en cultuur. Lekker luieren op het strand, wan delen over de gezellige boulevard en natuurlijk nemen we u mee naar diverse interessante excur sies. Reiscode: BE30594 Boek met deze code op peterlanghout.nl Excursies Bezoek aan Senj Bezoek aan havenstad Split Bezoek aan de historische stad Trogir Busrit door de Neretvakloof Bezoek aan Mostar Boottocht incl. lunch en drankjes Bezoek aan de eilanden Hvar en Brac Bezoek aan Dubrovnik Diverse vertrekdata van april t/m oktober Vanaf o.b.v. halfpension p.p. Dit is voor natuurliefhebbers één van de mooiste reizen uit ons programma. Indrukwekkende Noorse fjorden, prachtige kus ten en uitgestrekte wouden en schitterende meren. Tijdens deze reis zult u vele verschillende na tuurlandschappen te zien krijgen. Onze tocht door Scandinavië gaat via Noorwegen en Zweden, maar ook komen we even in Finland. Reiscode: BE30597 Boek met deze code op peterlanghout.nl Excursies Bezoek aan Göteborg en Lillehammer Stadstour door Oslo Bezoek aan diverse Noorse fjorden Bezoek aan het Svartisen- gletsjergebied Bezoek aan Alta Excursie naar de Noordkaap Bezoek aan Lulea en Gammelstad Bustour langs de Zweedse kust Stadstour Stockholm Vertrek in juni, juli en augustus WEGEDAGB05 /Weer weten?Onze reisinformatrices vertellen u graag meer (ook op zaterdag en zendag): A II a -yïïrt r> Of surf naar peterlanghout.nl en bespaar tot 10,- reserveringskosten Aan eventuele fouten en/of vergissingen kunnen geen rechten ontleend worden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 71