Markiezaat College zoekt Topper Kleintjesmarkt maakt je groot! O JobTrack.nl Markiezaat College Docent Installatietechniek 1,0 fte MBO Techniek CNC - Frezer zotfe.f mtdtue.rfe.fcrx mfcf fcfcn VvArf voor mtnXfcn Functionaris personeelsbeheer 500 straatfeesten cadeau! Commercieel Engineer E Labrujère staalbouw BV Ampèreweg 4 4338 PT Middelburg Hoofd/Leidinggevende Machinale afdeling Kijk ook op Zaterdag 24 januari 20091 1 5 Voor onze afdeling Installatie- Elektrotechniek zijn wij op zoek naar een inspirerende, innovatieve en dynamische collega voor de functie van: Vacaturenummer: 6166 Voor informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer M.Redeman, afdelingsmanager Installatie- Elektrotechniek. Tel.: 0164 281014. Voor een beschrijving van het profiel van de functie"en een toelichting op de sollicitatieprocedure, nodigen wij u uit op: www.markiezaat.nl. Daar vindt u ook de adresgegevens waarheen u uw sollicitatiebrief kunt sturen, samen met uw CV en onder vermelding van het vacaturenummer. We zien uw sollicitatie graag tegemoet voor 2 februari a.s. .„nrdtnietoPP^gj deze advertentie Het Markiezaat College is één van de MBO-colleges van het ROC West-Brabant en specialiseert zich in technisch onderwijs. De ambities zijn hoog en we gaan voor topkwaliteit. Samen mét het bedrijfsleven bouwen we aan de realisatie van de Techniekboulevard in Bergen op Zoom. Dit past in ons onderwijsconcept 'real life'. De basis hiervan vormt de visie dat onderwijs pas effectief is als het student en bedrijfsleven metelkaar verbindt. Wij beloven onze studenten dan ook een succesvolle carrière: studeren bij het Markiezaat College betekent een garantie op werk. Wij willen het beste uit onze studenten halen. Dat vraagt ook om leergierige en gedreven medewerkers die met passie werken aan het waarmaken van onze merkbelofte. Machinefabriek Sturm B.V. is een jong en groeiend bedrijf, gevestigd in Serooskerke. Als toeleverancier van machinefabrikanten en andere industrieën leveren wij zeer afwisse lend draai- en freeswerk in diverse metalen en kunststoffen. Op korte termijn zijn we op zoek naar een die na een inwerkperiode zelfstandig onze computergestuurde bewerkingscentra kan programmeren, instellen en bedienen. Heeft u een - M.B.O. opleiding of LTS VMBO met bijv. SOM opleiding. - Ervaring met CNC gestuurde machines - Flexibele instelling - Nauwkeurige en accurate instelling Of bent u - Zonder ervaring, maar hebt u interesse om dit vak te leren? - Schoolverlater en wilt u met ons een werk - leerovereenkomst aangaan? En wilt u - Een uitdagende functie om hoogwaardige onderdelen te maken met behulp van moderne machines. - Samenwerken met een jong, klein team waarin je geen nummer bent - Binnenkort werken in een nieuwe bedrijfshal - Een goed salaris overeenkomstig opleiding en ervaring Als u hieraan voldoet en interesse of vragen hebt,, reageer naar: Machinefabriek Sturm B.V. De Zompe 10 4353 RT Serooskerke (W) Tel.: 0118-628263 'mail@sturmmach.nl HOUT EN PAPIER UIT GOED BEHEERDE BOSSEN 20 uur per week, standplaats Goes Voor meer informatie over deze vacature en de sollicitatieprocedure kunt u terecht op onze website: www.smwo.nl. U kunt ook telefonisch contact opnemen met mevrouw I. van der Meer, functionaris personeels beheer, telefoon 0113-277111. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. STICHTING MAATSCHAPPELIJK WERK WELZIJN OOSTERSCHELDEREGIO www.fscnl.org Let op het keurmerk: Meld je aan op www.klimaatstraatfeest.nl En wees erbij op i6 mei! Zebra Industrial Projects B V is een ingeni- eursburo en installatiebedrijf voor industriële automati sering, instrumentatie en energietechniek. Onze klanten zijn energie centrales, de (petro)chemie, food- sector, machinebou wers, water- en slibzuiveringen en vele anderen, waaraan bedrijfsklare installaties worden geleverd, vanaf ont werp tot en met de nazorg op gebied van ver deel inrichtingen en bestu ringsinstallaties met PLC, DCS en SCADA technieken. Zebra Industrial Projects is gevestigd te Goes en heeft een zusteronder neming in Indonesië. Ons bedrijf is ISO9001 en VCA gecertificeerd. y INDUSTRIAL PROJECTS Wij zijn op zoek naar een collega om ons team te versterken en hebben de volgende vacature Functie-inhoud: - Calculeren, offertes maken, aannemen van werk - Contacten onderhouden met opdrachtgevers - Supervisie over projecten - Werkvoorbereiding ten behoeve van projecten - Delegeren werk aan engineers, monteurs Wij vragen: - HBO denkniveau door opleiding en/of ervaring - Gedegen kennis van instrumentatie, automatisering en energietech niek - Flexibele instelling betreffende werktijden - Leidinggevende capaciteiten - Klantvriendelijkheid Wij bieden: - Goede salariëring volgens CAO metaal/elektro - Zelfstandigheid met verantwoordelijkheid - Een uitdagende, afwisselende baan binnen een stabiel en groeiend bedrijf met een open werksfeer Spreekt deze functie je aan, schrijf dan zo spoedig mogelijk een brief met CV aan: Zebra Industrial Projects BV, Postbus 154, 4460 AD Goes. Nadere informatie betreffende deze vacature is te verkrijgen bij dhr. S. Rijswijk 0113-251811. Staalconstructiewerk Knip- zet- en laswerk in'staal, RVS en aluminium Werktuigbouwkundig onderhoud- Machinale bewerkingen Telefoon 0118-623651 Fax 0118-634375 E-mail info@labruierestaalbouw.nl Web-site www.labruierestaalbouw.nl Daar de huidige Voorman van de Machinale afdeling ons gaat verlaten zijn wij op korte termijn op zoek naar; Functie-eisen: - Ervaring in het leiding geven aan productie personeel. - Ervaring in de machinale wereld. - Goede communicatieve vaardigheden. - Kennis van de Engelse taal. - Zowel technische als commerciële instelling, - Kennis van Word, Exel en AutoCad. - Bereid tot maximale inzet om ons bedrijf als een goed geoliede machine te laten draaien. - Geen 9 tot 5 mentaliteit. - Kennis van de huidige kwaliteitssystemen mbt. kwaliteit, arbo en milieu. Functie-inhoud: - Calculeren en offreren van aanvragen. - Het voorbereiden van projecten, - Het dagelijks leidinggeven aan de machinale afdeling. - Overleg met de opdrachtgever mbt. lopende projecten, - Het opnemen van werken, - De nazorg over afgewerkte projecten. - Verantwoordelijk voor deze afdeling. Veel van deze werkzaamheden worden uiteraard in samenwerking en overleg met directie en overig kantoor personeel uitgevoerd. Uiteraard beseffen wij als directie iemand te zoeken die multifunctioneel is, iemand die tot heel veel inzet bereid is, die een aanwinst is voor ons team en bedrijf, die een spilfunctie gaat vervullen, die op een plaats komt te zitten waar veel van gevraagd gaat worden, maar waar ook veel uitdaging in zit met goede toekomst vooruitzichten. Daarom zijn wij bereid deze functie te honoreren middels een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden die in goed overleg worden vastgesteld. Voor telefonische informatie 0118-623651 A.T. van Gurp of J. de Nood Uw schriftelijke sollicitatie binnen 7 dagen aan bovenstaand adres, t.a.v. de direktie. Aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 63