QJobTrack.nl f|l Beauté Beheerder dorpshuis Wissenkerke tm/v] noörd-beveland Fulltime bedrijfsleider m/v Coördinator 14 I Zaterdag 24 januari 2009 Kijk ook op □e gemeente Noord-Beveland is een gemeente met circa 7200 inwoners, gelegen in het centrum van Zeeland. De gemeentelijke organisatie bestaat uit twee sectoren: Grondgebiedzaken en Samenlevingszaken en een stafbureau. De sector Grondgebied bestaat uit de clusters Roer, Bouwen, wonen en milieu en Openbare Werken. Daarnaast is een sectorsecretariaat. Het cluster Openbare werken heeft een taakveld groen en een taakveld grijs. Ben jij: Een zelfstandig ondernemer die sterke affiniteit heeft met de sociale functie van een dorpshuis? Een goede gastheer/-vrouw die ook niet terugschrikt voor schoonmaakwerkzaamheden, klein onderhoud, administratie en boekhouding In bezit van de benodigde diploma's: sociale hygiëne en bedrijfshulpverlening? Degene die de verhuur van de accommodatie op zich neemt? Solliciteer dan naar de functie van: Wij bieden: Geen dienstverband bij de gemeente. Maar wel een dorpshuis inclusief basisinventaris. De inkomsten uit verhuur en de baromzet zijn voor de beheerder. Naast de primaire functie als dorpshuisbeheerder is er de mogelijkheid om het dorpshuis onder een aantal voorwaarden, ook voor commerciële doeleinden te exploiteren. Meer weten? Voor meer informatie kun je contact opnemen met mw. T. Blaas. Telefoon [0113) 377 377. Voorstraat 31 4490 AA Wissenkerke of kijk op www.noord-beveland.nl. Solliciteren! Je sollicitatie ontvangen wij graag vöör 9 februari 3009. Per brief: t.a.v. Het college van burgemeester en wethouders Noord-Beveland. Postbus 3 4490 AA Wissenkerke. o.v.v. sollicitatie beheerder dorpshuis. Per e-mail: info@noord-beveland.nl t.a.v. het college van burgemeester en wethouders o. v. v. sollicitatie beheerder dorpshuis. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DE VEERHOEVE CAMPING BLOKHUTTEN STACARAVANS - BUNGALOWS GR OEPS ACCOMMODATIES Camping de Veerhoeve is een gezellige gezinscamping aan het Veerse Meer. Service en kwaliteit staan bij ons lioog in het vaandel. De camping beschikt over ruime kampeer- en stacaravanplaatsen, verhuur van bungalows, stacaravans, blokhutten en groepsaccommodaties. Camping de Veerhoeve ligt in het hart van Zeeland en biedt daardoor volop recreatiemogelijkheden in de omgeving. Camping De Veerhoeve zoekt zonnige medewerkers voor de horeca Voor seizoen 2009; vanaf april tot eind oktober, in de weekends en schoolvakanties. Je werkt afwisselend in de snackbar en achter de bar, van 10.00-18.00 uur of vanaf 18.00 uur. Wij zoeken mensen vanaf 18 jaar die van aanpakken weten! Tevens zoeken wij nog een medewerker voor de schoonmaak van onze accommodaties, voor de maanden mei t/m augustus,,op maandag en vrijdag. Interesse? Reageer dan snel via email: info@deveerhoeve.nl of bel 0113-581155. Camping De Veerhoeve Veerweg 48 4471 NC Wolphaartsdijk www.deveerhoeve.nl DA drogisterij en luxe parfumerie KIK Is een zelfstandig filiaal bedrijf met 7 vestigingen in Zeeland en Zuid-Holland. Al onze winkels zijn aangesloten bij DA. Voor onze vestiging in.Middelburg zijn wij op zoek-naar: Bij DA Kik is de bedrijfsleider verantwoordelijk voor de resultaten van het eigen filiaal. Je neemt initiatieven voor de optimale realisatie van omzet, personeelsbezetting, winkelpresentatie en uitstekende persoonlijke service voor onze klanten. Je zorgt ervoor dat je medewerkers goed opgeleid en geïnformeerd zijn. Als bedrijfsleider ben je voor je klanten het gezicht van de winkel. Profiel: je bent een gemotiveerde, representatieve, klantvriendelijke en een flexibele team- speler met een commerciële instelling. Je hebt een aantal jaren leidinggevende ervaring in de detailhandel, bij voorkeur in de parfumerie-drogisterij branche, je bent in het bezit van het vakdiploma Drogist of vakopleiding Parfumerie of bent bereid deze te behalen. Interesse? Schrijf dan een brief met CV en foto naar: DA drogisterij en luxe parfumerie KIK t.a.v. Ilse Kik Ring 15 4328 AE Burgh-Haamstede Opleiding: hbo, liefst P&A of MER. Minimaal 5 jaar leidinggevende ervaring (met HR-taken). Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 3.776,- bij een 36-urige werkweek. Ons waterdistrict zorgt op publieksgerichte en milieuverantwoorde wijze voor een veilige en vlotte afhandeling van het scheepvaartverkeer, voldoende schoon water en droge voeten. Als coördinator geef je leiding aan een grote groep medewerkers in de volcontinudienst. Je stuurt het operationele verkeersmanagement aan, fungeert als aanspreekpunt en handelt incidenten en calamiteiten af. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS080665-BNP Werken bij het Rijk. Als je verder denkt www.werkenbijhetrijk.nl Rijksoverheid Werkje bij het Rijk, dan werkje aan Nederland. Het Rijk is de verzamelnaam vooralle ministeries en vele diensten, verspreid over het land. Zo'n 120.000 mensen werken er aan maatschappelijk be langrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinder opvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijkzo bijzonder. Denk je verderen wil je verder? Kijk dan of deze vacature iets voor je is. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor alle andere banen met inhoud. Zowel mannen als vrouwen worden uitgenodigd te solliciteren, tenzij anders vermeld. Rijkswaterstaat Zeeland, waterdistrict Westerschelde, Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62