Nucleus h HV Alpha!' RE MIJN www.bezorgers.nl O JobTrack.nl ELECTROMONTEUR enthousiaste directeuren UJII.H J.'Ml.lfl DIRECTEUR MEDISCHE ZAKEN [8-1 Buur) 500 straatfeesten cadeau! Medewerker Technische Dienst of bel 0800 - 022 27 10 WGGGNGR NieuwsMedia I tl I Zaterdag 24 januari 2009 Kijk ook op Wij zijn op zoek naar een fulltime: De werkzaamheden: De elektrotechnische dienst is verantwoordelijk voor het in optimale staat houden van alle productieapparatuur en installaties op elektro technisch gebied. U gaat zich bezig houden met het preventieve onderhoud, storingen, reparaties, aanpassingen en uitbreidingen aan de productiemachines en installaties in de vakgebieden elektrotechniek en pneumatiek. Het programmeren, onderhouden en installeren van besturings systemen is een belangrijk onderdeel van uw werk, middels gerichte trainingen wordt uw vakkennis actueel gehouden. Verder verwachten wij dat u actief meedenkt over voorstellen tot wijzigingen of vernieuwingen op uw vakgebied. De voorwaarden: Een MTS-E opleiding of een gelijkwaardig niveau en enkele jaren werkervaring vormen een uitstekende basis om te starten. Verder beschikt u over actuele kennis van moderne besturingstechnieken. U heeft geen negen tot vijf mentaliteit, tevens bent u bereid om voornamelijk gedurendè het seizoen te werken in een wekelijks wisselende 3-ploegen storingsdienst. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 10 dagen zenden naar: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer K.J. Wieringa, Postbus 61, 4420 AC Kapelle. Welkom bij COROOS! C. OOSTROM'S CONSERVEN FABRIEKEN BV FRUIT- EN GROENTE CONSERVEN/ CANNED FRUITS AND VEGETABLES C. Oostrom's Conservenfabrieken 8. V. is een organisatie gericht op het produceren en ontwikkelen van groente- en fruitconserven welke zijn verpakt in blik en glas. Onder de merknaam Coroos of als priva te label leveren wij onze producten aan een groot aantal Europese grootwinkel bedrijven. De kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertifi ceerde FIACCP- en BRC systemen. Het bedrijf behoort tot de belangrijkste producenten van Europa. Door vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt voornamelijk geïn vesteerd in hoogwaardige moderne bedrijfsapparatuur De structuur van het bedrijf kenmerkt zich door korte lijnen en openheid. Momenteel zijn circa 200 mensen bij de onderneming in dienst. Tijdens een gedeelte van het jaar wordt er gewerkt in ploegendienst In deze periode wordt het personeelsbestand uitgebreid met meer dan 200 medewerkers. w a®*" Christelijk Basisonderwijs ZUID-BEVELAND Alpha Scholengroep omvat de volgende scholen: De Wiekslag, Rillan.d Het Kompas, Yerseke De Welle, Kruiningen De Zevensprong, Krabbendijke De Hoeksteen, Wemeldinge 't Honk, Kapelle De Linge, Biezelinge 't Noorderlicht, Goes Prinses Beatrixschool, Goes Prinses Ireneschool, Goes Ichthusschool, Wolphaartsdijk De Poeljeugd, 's-Heer Hendrikskinderen De Rank, 's-Gravenpolder De Regenboog, Hoedekenskerke De Regenboog, Nieuwdorp De Wegwijzer, Heinkenszand Alphoscholen hebben een open karakter waarbij binnen onze christelijke waarden en normen respect is voor verschillende levensovertuigingen. Het onderwijs kenmerkt zich door een hoog verwachtingspatroon van de mogelijkheden van kinderen en is modern, actueel en vernieuwend. Kernwaarden zijn: kwaliteit, respect, dynamiek, veiligheid, resultaatgericht en transparantie. Alphascholen: een inspirerende basis voor ieder kind. Alpha Scholengroep zoekt Zowel op basisschool 'De Wegwijzer' in Heinkenszand, als op de 'Prinses Ireneschool' in Goes ontstaat een vacature voor een directeur. •Op beide scholen kan de benoemingsomvang variëren van wtf 0,5 tot wtf 1,0. Het is mogelijk beide vacatures te combineren tot één baan van wtf 1,0 als meerschools directeur. Afhankelijk van de aanstellingsomvang kan er sprake zijn van lesgevende taken bij aanstelling op één van de scholen. Salariëring: schaal DB en prima secundaire arbeids voorwaarden. Datum van indiensttreding: 16 maart of z.s.m daarna. Inlichtingen over schoolinhoudelijke zaken bij de huidige directeur van beide scholen René van den Broeke, tel. 0113-568810 (De Wegwijzer) of 0113-270493 (Pr. Ireneschool) of 06-21712550. Inlichtingen over de inhoudelijke procedure bij Ad Vis, voorzitter van het College van Bestuur, tel. 0113-561777 of 06-21605863. Wij zoeken directeuren die leven en werken vanuit de christelijke identiteit; een heldere visie hebben op het onderwijs van nu en van de toekomst: een klimaat kunnen scheppen waarin medewerkers err leerlingen zich gemotiveerd, gestimuleerd en gewaardeerd voelen; resultaatgericht werken bevorderen en besluitvaardig zijn; uitstekende communicatieve vaardigheden bezitten; de scholen kunnen positioneren; in het bezit zijn van het Diploma Schoolleider of bereid zijn deze opleiding te volgen; samen met collega-directeuren vorm willen geven aan Alpha Scholengroep. De Prinses ireneschool: is een groeiende school met momenteel 86 kinderen in het centrum van Goes; heeft een harmonieus team en betrokken ouders; biedt eigentijds onderwijs. De Wegwijzer: is een school met 120 leerlingen in een groeikern; heeft een energiek team; heeft betrokken en actieve ouders; bouwt aan de adaptieve school. Uw brief, waarin u uw visie op ontwikkelingen in het primair onderwijs beschrijft, kunt u uiterlijk tot en met 6 februari richten aan Ad Vis, voorzitter van het College van Bestuur. Het mailadres is: directie@alphascholengroep.nl De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 18 februari. Een assessment op 2 of 3 maart maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Deestraat 3 4458 AJ 's-Heer Arendskerke Tel: 0113-561777 info@alphascholengroep.nl www.alphascholengroep.nl Nucleus Zorg BV 'thuis in de eerste lijn', is een organisatie van en voor huisartsen in Zeeuws-Vlaanderen. Zij maakt zich sterk voor een goede en toegankelijke zorg in de eerstelijns huisartsenzorg. Alle praktij khoudende huisartsen 146) zijn mede eigenaar van de organisatie De huisartsen bieden gezamenlijk zorg aen 108,000 inwoners. irste lijn Voor onze jonge organisatie zoeken wij een: De directeur medische zaken is verantwoordelijk voor het medische beleid en mede verantwoordelijk voor de uitvoering en realisatie hiervan binnen Nucleus Zorg en haar dochterondernemingen. De directeur medische zaken voert intensief overleg met het bestuur medische staf en haar leden en werkt binnen een directieteam. Daarnaast legt de directie rechtstreeks verantwoording af aan de Stichting Beheer Nucleus Zorg. Aandachtsgebieden het ontwikkelen van medisch beleid in samenspraak met het bestuur medische staf huisartsen en het vertalen hiervan naar de dagelijkse gang van zaken voor Nucleus Zorg en haar dochterondernemingen; het ontwikkelen van beleid t.a.v. ICT in samenspraak met de overige directieleden en dit toetsen aan de gangbare medische werkwijze en standaard; het ontwikkelen van nieuwe activiteiten en zorgprojecten in samenspraak met de overige directieleden en deze toetsen op de medisch inhoudelijke uitvoerbaarheid voor de regio; het onderhouden van contacten met de tweede lijn. Kennisniveau academisch werk- en denkniveau, [praktiserend) huisarts met kennis van en inzicht in het functioneren van de gezondheidszorg; bestuurlijke achtergrond en een goed ontwikkeld gevoel voor bestuurlijke verhoudingen. Sollicitatie Voor meer informatie over de functie directeur medische zaken, kunt u contact opnemen met de heer B. den Ouden, voorzitter Stichting Beheer Nucleus Zorg, tel. 0114-373122 (tussen 08.00 en 17.00 uur).- Voor meer informatie over de organisatie zie www.nucleuszorg.nl. Uw schriftelijke sollicitatie dient uiterlijk 8 februari 2009 bij ons binnen te zijn. U künt uw sollicitatie richten aan Stichting Beheer Nucleus Zorg, t.a.v. de heer B. den Ouden, p/a Vlietstraat 12, 4535 HA, Terneuzen. Meld je aan op www.klimaatstraatfeest.nl En wees erbij op 16 mei! Warmte in de winter Het Nederlandse Rode Kruis Helpt Direct Telefoon: 070 44 55 888 E-mail: vakanties@redcross.nl VS' www.rodekruis.nl Remijn is gespecialiseerd in het verzamelen en venverken van misproducten uit de levens middelenindustrie. Remijn verwerkt deze tot grondstoffen voor veevoeders, geschikt voor een breed afzetgebied. Dankzij Remijn slaan bakkerijen een dubbelslag. Restanten wor den efficiënt en hygiënisch afgevoerd terwijl bovendien aanzienlijke besparingen op afvoer kosten worden gerealiseerd. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij een: De functie Als medewerker technische dienst bent u degene die zorgt dat storingen opgelost worden. U bent verantwoordelijk voor reparatie, onderhoud en beheer van installaties en machines. Uw profiel - U bent zelfstandig, flexibel en stressbestendig - U heeft geen 9 tot 5 mentaliteit - U beschikt over kennis van een productie-omgeving Ons aanbod - Een prettige ongedwongen werksfeer - Een zelfstandige afwisselende functie - Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring Interesse? Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Remijn, tel. 0113-351386. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Remijn B.V., t.a.v. de heer. A. Remijn, IJslandweg 5,4455 SR Nieuwdorp. DichtbijMedia. Wegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54