Argentijnse topwijnen 5-daagse rondreis i St. Petersburg J Mondial Tours Internationaal bejubelde wijnen van Las Moras uniek samengestel programma! V. Stad van Tsaar Peter de Grote 34 I Zaterdag 24 januari 2009 Las Moras is een Argentijns wijnhuis met een international ongekende reputatie. Zelden wist een wijnhuis uit de "nieuwe wereld" zoveel prijzen in de wacht te slepen. Op de beroemde IWSC te Londen is Las Moras uitgroepen tot "Argentinean Wine Producer of the Year". Wij selecteerden voor u de Reserva serie van dit schitterende wijnhuis. Las Moras Cabernet Sauvignon Shiraz Reserva 2006 Verleidelijke geur van bessen en pruimen ingepakt met vanille. Volle, intense smaak met goed gebalanceerde vruchten-impres sies en zachte tannines. Deze topwijn wordt 12 maanden gelagerd op eikenhouten vaten. Enkele Medailles: - New Brunswick World Wine Expo: Gold - Wine Enthusiast Buying Guide: Best buy -Japan Wine Challenge: Silver Adviesprijs €8,95 Lezersprijs 5,95 Las Moras Chardonnay Reserva 2007 De geur is intens en complex met nuances van frisse appels, perzik en honing. De smaak heeft een mooie structuur met geei fruit, wat honing en een frisse zuurbalans. 12 maanden lagering op eikenhouten vaten. Enkele Medailles: - IWSC London: Best in Class - Decanter Magazine: Zilver -Wine Enthusiast Magazine: 85 pts Adviesprijs €8,95 Lezersprijs 5,95 Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. LI betaalt dus pas als u uw bestelling heeft ontvangen. U heeft u deze binnen maximaal zes werkdagen in huis. Meer informatie en bestellen bestel opwww.pzc.nl/webwinkel. Bij vragen belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON ARGENTIJNSE LAS MORAS Hierbij bestel ik (aantal) x dozen (6 flessen) Las Moras Reserva (rood) a 5,95 per fles. (aantal) x dozen (6 flessen) Las Moras Reserva (wit) a 5,95 per fles. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Om Om e-mail geboortedatum abonneenummer Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. EXTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Reisprogramma Dag 1: Heenreis, vlucht naar St. Petersburg Dpg 2: Stadsrondrit - Peter-Paul vesting en bezoek aan het oude stadscentrum Dag 3: St. Petersburg - Winterpaleis en de Hermitage Dag 4: Poesjkin - Catharinapaleis en de Barnstenen kamer Dag 5: Terugreis naar Nederland BredeYivieren, glinsterende kanalen en hoge bruggen be zorgen St. Petersburg de bijnaam 'Venetië van het noorden'. Barokke paleizen aan brede boulevards, fraaie pleinen en parken maken de stad tot een parel van de architectuur. Een reis vol hoogtepunten, er valt zo veel te ontdekken. Een trip, die u laat kennismaken met de Russische kunst, cultuur, geschiedenis en manier van leven. Speciaal voor onze lezers heeft uw dagblad voor 2009 een prachtige reis samengesteld. Deze wordt gekenmerkt door: Uitzonderlijke kwaliteit van vervoer, hotel en maaltijden Nederlands sprekende reisleiding Reisgezelschap uit uw eigen regio Uniek samengesteld programma Inclusief transfer vanaf de opstapplaats Vertrekpunten Den Bosch, Tilburg, Eindhoven, Goes of, Roosendaal 5-daagse vliegreis van 5-03-2009 t/m 9-03-2009 of 26-11 t/m 30-11-2009 Adviesprijs 995,-p.p. Lezersprijs €895,-p.p.41 *prijs p.p. op basis van een tweepersoonskamer. Toeslag éénpersoonska mer 100,-. Kosten voor visumaanvraag 60,- Boek nu vóór 28 februari 2009 en ontvang 3% korting op de kale reissom! Informatie reserveren Zie www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen). Vraag naar de voorwaarden voor aanvraag van een visum. Voor informatie en reserveren kunt u contact opnemen met Mondial Tours (053) 484 25 26 maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur of per e-mail opreismetuwkrant@wegenernieuwsmedia.nl OP REIS MET UW KRANT - ST PETERSBURG Stuur mij geheel vrijblijvend het Mondial Informatiepakket 2009 en een boekingsformulier: Om Ov plaats geboortedatum Stuur deze volledig ingevulde bon naar: Op reis met uw krant, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de'krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. ZERSEMTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36