Adriaan Joppe Jan Kassn Bastiana Speelman Christiaan Louis de Meester Huub dé Maat Marinus Adrianus Geus Koos Koens-Voet Jacomina Maas-Meijers Sjef de Wael Wilhelmina Neeltje van Maldegem-Janse O dlensenlinq.nl fük/jjoffeiiii Hilda Menheere-Boucherie Lieve Kevin 'Een uitvaart mag mooi zij Irma Maria Kints-De Windt r%\ Uitvaartverzorging OVERTOOM-GROEN kijk ook op 32 I Zaterdag 24 januari 2009 Voor al uw blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze oom en oudoom willen wij u hartelijk bedanken. Uit aller naam, M.G. Otte Middelburg, jan u ari Z009 Uw blijken van medeleven, de hartelijke reacties en kaarten, ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader (opi) waren overweldigend. Wegens de grote belangstelling bij de uitvaartdienst is het ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. 1 Iet is ons duidelijk geworden dat hij niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft betekend. C. Kasse-Maas kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2009 Wij danken u heel hartelijk voor de belangstelling in welke vorm dan ook na het verlies van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante I let zijn voor ons even zovele bewijzen dat u mede een goede herinnering aan haar zult bewaren. P. Speelman Burgh, januari 2009 Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd na het overlijden van onze broer en oom betuigen wij u onze oprechte dank. Familie de Meester Terneuzen, januari 2009 Zonder I luub. Pa, Opie is alles anders. De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van Wij bedanken iedereen voor de kaarten, bloemen, steun en aanwezigheid bij de begrafenis. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Astrid de Maat Kinderen en kleinkinderen Hengstdijk, 24 januari 2009 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed, wanneerje iemand die je lief hebt. missen moet. Graag willen wij langs deze weg iedereen bedanken voor de enorme belangstelling en de vele kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa - Rinus - I let is voor ons een steun geweest om dit verlies te dragen. Betsie Geus-Priem kinderen en kleinkinderen lieinkenszand, januari 2009 Draag me mee in je hart, mijn taak is hier voorbij. Denk met vreugde terug aan mij, blijf niet om mij treuren, het leven is mooi, vol met kleuren. Draag me mee op een plaatsje apart Graag willen wij iedereen bedanken voor de hart verwarmende belangstelling, die wij als familie mochten ontvangen, tijdens het ziekbed en overlijden van onze moeder, oma én omi Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapellebrug, januari 2009 Tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve vrouw en moeder hebben wij veel steun en medeleven ontvangen. Wij willen u hiervoor danken. De gedachte dat zij voor velen iets betekend heeft is voor ons een troost. Frans Koens Ingeborg en Peter Michel (in liefdevolle herinnering) Ovczande, januari 2009 Achter tranen van verdriet schuilt een glimlach van herinnering. Voor de vele warme blijken van medeleven, die wij mochleir ontvangen na het zo plotseling overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma zeggen wij U allen hartelijk dank. Het heeft ons gesteund in deze moeilijke tijd. André en Mieke Maas-Poppe Jennie, Jacco Gapinge, januari 2009 Zwevend tussen hemel en aarde Nu zijn aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij hem zo verschrikkelijk missen in alle dagelijkse dingen voelen wij ons gesterkt en getroost door alle tekens van medeleven, die wij van zovelen hebben ontvangen na het overlijden van Adrie de Wael Diane en Paul Dennis Heinkenszand, januari 2009 Wij willen iedereen hartelijk bedanken die ons zijn medeleven heeft betoond tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn zeer geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en lieve hartelijke oma Het heeft ons goed gedaan; vooral het delen van de goede herinneringen aan haar. Tevens wensen wij u nog een gezegend nieuwjaar toe.- Numeri 6:24-26 W. van Maldegem Kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2009 I - "Ab imo pectore" 9 maart 1943 25 januari 1989 Lieve mama, zo lang al zo ver weg en toch dichtbij. Mique Annette Menheere 25-01-2007 25-01-2009 Voor altijd in ons hart. We missen je. Ma en Robert, Dilano, Pa en Esther, Wendy en Daniël en Kyano 'tSd- Dillenburglaan 63, Goes.1)113-2TöB15 www.uitvaart.vg lanneke den Besten Janneke den Besten -j dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 U1TVAARTLEIDERS Jos Sijrkr en Jaco Steijn SCHOUW EN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34