Familieberichten kiik°°kop fI1ensenlinq.nl Giel Faas Anthony Johannis Bouterse Adriaan Lobbezoo Johanna Cornelia Schipper-Bosman Willem Schouwenburg Piet Sonnevijlle Johan Verdurmen Johanna Adriana Verhage-Risseeuw Kees van 't Westeinde Leine Gijsel-Vanacker Jo de Kort Fransjan Gij zeis Han Jeremiasse Jan Feijtel Jacqueline Tazelaar-Herman 30 I Zaterdag 24 januari 2009 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na bet overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Lia Faas-Gernaert Kinderen en kleinkinderen Breskens, januari 2009 Een omarming, een handdruk, een kaartje, lieve woorden van troost en andere blijken van medeleven, na het onverwacht overlijden van mijn geliefde man, onze lieve pa en onvergetelijke opa hebben ons laten voelen dat wij niet alleen staan in ons verdriet. Wij willen li hiervoor hartelijk danken. Mies Feijtel-Steketee Marjan en Jaap Beenakker-Feijtel Michelle Yerseke, januari 2009 Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze pa, opa en overopa Uit aller naam: G.P. Bouterse-van Liere Colijnsplaat, 24 januari 2009 Namens de hele familie wil ik u danken voor alle medeleven en steun door u gegeven na het overlijden van mijn man, onze pa, opa en ouwe opa Sjaan Lobbezoo-Weug kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, januari 2009 Het aantal hartverwarmende kaarten, de vele bloemen tijdens haai- ziekte en de zeer grote belangstelling bij de dankdienst en de begrafenis van Santina (Tini) KETELAAR-FAAS hebben ons getroost. Langs deze weg willen we iedereen daarvoor hartelijk bedanken. Jan, Arjen en Trudie, Saskia en Karel- Henk, Henk-Jan en Karin en de acht kleinkinderen Lieve mensen, Wij willen jullie allen op deze wijze dank zeggen voor jullie medeleven, op welke manier dan ook, na het overlijden van onze moeder en oma. Een speciaal woord van dank voor de artsen en personeel van Ziekenhuis Walcheren afd. Oost 4 voor de goede zorgen, tot het laatste moment, voor onze moeder maar ook voor ons. Het is een grote troost om te weten dat er zoveel mensen met ons meeleven. Kinderen en kleinkinderen van Jo en Kees Moerings Voor uw blijken van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, aan ons betoond tijdens haar ziek-zijn en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Januari 2009 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader, opa, broer en vriend zeggen wij hierbij hartelijk dank. Familie Schouwenburg Janna de Bue-Ruster Borssele, januari 2009 Een telefoontje, een kaartje, een zoen en de enorme belangstelling bij de begrafenis, dat doet ons goed. Daarvoor willen wij iedereen bedanken, ook voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Olga Sonnevijlle-Prokhorova Jan Sonnevijlle, kinderen en kleinkinderen Groede, januari 2009 En als ik doodga, Huil maarniet Ik.ben niet echt dood Moet je weten 't Is maar een lichaam Dat ik achterliet Dood ben ik pas Als jij me bent vergeten. Wij kunnen terugkijken op een mooi en waardig afscheid van Het doet ons goed te weten dat zoveel mensen stil gestaan hebben bij het overlijden van Jacqueline, onze moeder, dochter, kleindochter (sch'oon-)zus en tante. Wij bedanken iedereen voor uw aanwezigheid, overweldigende hoeveelheid kaartjes, persoon lijke berichten, bemoedigingen en bloemen. Voor ons is dit een grote steun en troost. Justin en Mitchel Sjaak Herman Mevr. Herman-de Reu Judith en Theo Ruben en Evita IJzendijke, januari 2009 Een hancl, een woord, een gebaar doet zo goed als je iemand die je liejheeft verliezen moet. De lege plek, het doet zo 'n pijn maar in gedachten zal hij altijd bij ons zijn. Geroerd en dankbaar zijn wij door de vele kaarten en andere blijken van medeleven die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Het heeft ons goed gedaan en is ons tot grote steun geweest. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Jet Verdurmen - de Kort kinderen en kleinkinderen In ons verdriet om het heengaan van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Oostburg, januari 2009 Uw aanwezigheid bij de uitvaart, de vele kaarten en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa waren voor ons een grote troost en blijven een dankbare herinnering. Mede langs deze weg willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. C. van 't Westeinde-Vermuë Kinderen en kleinkinderen Lewedorp, januari 2009 DANKBETUIGING Uw medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en mit troost ons. Wij danken u daarvoor hartelijk. Een speciaal woord van dank aan het personeel van 'de Blaauwe Hoeve', Truffinoweg 240 voor hun liefdevolle verzorging en aan Miranda Brasser en Piet Picavet van DELA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Graag willen wij U bedanken voor de grote belang stelling en de vele kaarten, die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en het overlijden van mijn lieve man, onze trotse pa, schoonvader en super opa Ook willen wij u graag bedanken voor uw gift voor de kankerbestrijding. Klazien de Kort-de Jonge Kinderen en kleinkinderen Voor de overstelpend vele en hartverwarmende bewijzen van medeleven, die wij hebben ontvangen na het noodlottig ongeval, waarbij in de bloei van zijn leven uit ons midden is weggerukt willen wij graag iedereen hartelijk bedanken. Hannie Gij zeis - Rosseel Mieke Aarnoutse, Jaimy en Erwin, Janwillem en Annemarie Ko Rosseel, Karin en Hanny Aardenburg, januari 2009 Een omarming, een handdruk, een kaartje, een gedicht, lieve woorden van troost en andere blijken van mede leven na het zo onverwacht overlijden van mijn lieve man hebben mij wederom laten voelen dat ik niet alleen sta in mijn verdriet. Hartelijk dank hiervoor. Rie Jeremiasse Goes, januari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32