Familieberichten Jan Boonman Dirkje Magdalena Filius-Karelse Jan Filius Dirkje Filius-Karelse Pieternella van Sluijs-Provoost Adriaan van Sluijs Jo Barendrecht-van de Linde Jan Barendrecht Jo Barendrecht-van de Linde Johanna Janna Schipper Erik Jacob van Sabben Erik Erik van Sabben DmlihaiuïMï Catharina Jacoba Meeuwse-Schouwenaar Tante Kaatje 28 I Zaterdag 24 januari 2009 Moedig en dapper heeft ze de strijd gestreden, maarniet kunnen winnen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma echtgenote van A- Kamperland Goes 24 december 1944 22 januari 2009 Kamperland: J. Filius Terneuzen: Laura en Erwin Dirven-Filius Anne Matthijs Delft: Arjan Filius Namalaiko Sunjalai Veerweg 35,4493 AM Kamperland Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het Oosterschelde Ziekenhuis te Goes, afdeling P voor de goede begeleiding en zorg. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden dinsdag 27 januari om 13.00 uur in kerkgebouw "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het "Jhr. Mr. de Casembroothuis" te Kamperland. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er van 12.30 uur tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig geven wij kennis dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Kamperland; Lena Dieleman-Karelse Ko Dieleman (in herinnering) Dies Karelse (in herinnering) Janus Karelse Irene Karelse-de Wael Neven en nichten ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd geven wij u kennis dat na een lang en gezond leven van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van in de leeftijd van 100 jaar. Nieuw-Zeeland: JanenAddy Petra Ellen en Blair Australië: Conny en Paul en achterkleinkinderen Onze zeer hartelijke dank gaat uit naar de goede verzorging die ze genoten heeft in Simnia. Zorgcentrum "Simnia" Simniapad 2,4357 IlJ Domburg De uitvaartdienst zal gehouden worden woensdag 28 januari om 12.00 uur in zorgcentrum Simnia, Simniapad 1 te Domburg. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Domburg, ingang Schuttershof. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Simnia. Slechts vier maanden na het heengaan van haar grote liefde Jan is, in de overtuiging weer met hem herenigd te worden, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Kortgene, 9 januari 1920 Goes, 21 januari 2009 Zij zal in onze herinnering blijven voortleven als een liefdevolle moeder en oma die er altijd voor ons was. Wij zijn bijzonder dankbaar voor de warmte en het respect waarmee het team van woning 406 van Verpleeghuis Ter Valcke haar heeft verzorgd. Kamperland: Conny Bremmer-Barendrecht t Frank Bremmer en Dorith Kools Marieke en John Mika en Danique Jantien en Arjen Julie Ulvenhout: André en Annemieke Barendrecht- Jonker Lieke en André Ulvenhout: Marja en Ruurd Dijkman-Barendrecht Lotte en Koen De crematie zal plaatsvinden op 26 januari 2009 om 15.30 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vanaf 16.30 uur is er gelegenheid tot condoleren op Landgoed Rijckholt, Provincialeweg 2 te Geersdijk. Correspondentieadres: Marja Barendrecht Strijbeekseweg 18b 4834 SL Ulvenhout In plaats van kaarten Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, dierbare zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 89 jaar. Kortgene: Jans van de Linde Kapelle: To en Adri Bauer-van de Linde nichten en neven Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan onze lieve (oud)tante tante Wantje- in de hoge leeftijd van 99 jaar. Wemeldinge: Kees en Lina Schipper Goes: Jannie Schipper Goes: Frans en Gré Schipper Hagestein: Jopie Boey-Schipper(in herinnering) Jan en Rie Boey Achterneven en -nichten Yerseke, 22 januari 2009 zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Familie Schipper Dorpsstraat 54 4424 CZ Wemeldinge De afscheidsdienst, geleid door dhr. J.A. Verduijn, wordt D.V. maandag 26 januari om 1330 uur gehouden in dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Wemei" gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Wij spreken onze bijzondere dank uit aan de medewerkers van zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht udoor omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij li deze advertentie als zodanig te beschouwen. küt ook op m fn9nsenlinq.nl Door een noodlottig ongeval in zijn woonplaats Dubai is volkomen onverwacht om het leven gekomen mijn geliefde echtgenoot, onze liefste vader, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom A-Vlissingen 31-01-1972 Dubai 1.6-01-2009 Dubai (UAE): Alenoosh van Sabben-Mirzakhanian Apeldoorn: Yanna en Max van Sabben Axel: Jaap en Janny van Sabben-van Stee Teheran (Iran): Varouj Mirzakhanian Odet Mirzakhanian-Petrosian Alina Mirzakhanian Ariga Mirzakhanian Breda: Karin van Sabben Edwin de Maat Anne, Eline Correspondentieadres: van Middelhovenstraat 47 4571 AA Axel Liever geen bezoek aan huis. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 28 januari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De HalleRooseveltlaan la, Axel. Zij die geen uitnodiging hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep geraakt zijn we door wat onze lieve collega Janny en haar gezin is overkomen. Zij en haar man Jaap hebben hun zoon verloren, We wensen haar, haar man Jaap, haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Anky, Anouschka. Bernadette, Connie, Desirée, Ilse, John, Leonie, Loek, beide Marianne's Monica's, Mireille, Nadine, Piet, Patrick en Rino Afdeling Beleid Kwaliteit ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Voor de vele blijken van belangstelling na het onver wachte overlijden van mijn maatje en onze lieve papa willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Ann Goes, januari 2009 Robbert, Nikki, Ivan Voor de vele blijken van belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oud-tante zeggen wij u hartelijk dank. Fam. Zandee-Schouwenaar Fam. Schouwenaar-Versprille Neven en nichten Krabbendijke, januari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30