O JobTrack.nl (Assistent) Shopmanagers Oproepkrachten Administratief Medewerker Grafisch Vormgever Rite! is een onafhankelijke retailketen met tien filialen in Zuid-West Nederland. Wij verkopen alles op het gebied van telefonie en accessoires voor zowel de particuliere als de zakelijke markt. Wegens uitbreiding van onze winkelformule en online verkoop bieden wij onderstaande functies LmlVJ :.nl Spreekt één van deze functies je aan, solliciteer dan direct online op www.ritel.nl/vacatures of stuur je motivatie voorzien van C.V. en pasfoto naar: Ritel personeelszaken Postbus 64, 4460 AB Goes o.v.v. vacaturenummer Voor onze winkels in Terneuzen en Goes zijn wij op zoek naar fulltime Wat wij je bieden: Een uitdagende en leuke job binnen de dynamische telecombranche Verantwoordelijkheid voor de prestaties van jouw filiaal Een aantrekkelijk salaris en dito provisieregeling Wat wij vragen: Minimaal MBO werk- en denkniveau Een commerciële leider die het goede voorbeeld geeft als het gaat om service en klantgerichtheid Flexibele werkinstelling Ervaring in de verkoop is een pré vacaturenummer: '9-003' Voor onze winkels in Zeeland zijn wij op zoek naar Wat wij je bieden: Een uitdagende en leuke job binnen de dynamische telecombranche Een functie in te vullen op koopavonden, vakanties en weekenden Een aantrekkelijk salaris en dito provisieregeling Wat wij vragen: MBO werk- en denkniveau en minimaal 18 jaar jong Je bent commercieel ingesteld, ziet elk klantencontact als een verkoopkans Flexibele werkinstelling Ervaring in de verkoop is een pré vacaturenummer: '9-004' Ter versterking van ons team op het hoofdkantoor in Goes zijn wij op zoek naar een Wat wij je bieden: Een afwisselende functie in een enthousiast team Een functie vanaf 24 of 32 uur per week Een gemotiveerd en resultaatgericht team Een salaris en arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de functie Wat wij vragen: Minimaal MBO werk- en denkniveau Enthousiasme en doorzettingsvermogen Nauwkeurigheid en geen 9 tot 5 mentaliteit Relevante werkervaring in een soortgelijke functie is een pré Ter versterking van óns marketingteam zijn wij voor onze webwinkels op zoek naar een parttime Wat wij je bieden: Een afwisselende en zelfstandige functie in een enthousiast team Volop kansen om jezelf te ontwikkelen en je creativiteit te tonen De mogelijkheid je studie te combineren met de praktijk Een prima salaris Wat wij vragen: Minimaal MBO werk- en denkniveau Uitstekende kennis van Quark Xpress, Adobe Illustrator, Photoshop, Flash Je bent nauwkeurig, stressbestendig en kunt zelfstandig werken - Interesse in mobiele communicatie is duidelijk aanwezig vacaturenummer: '9-005' A^ui^n-o^ deze vacature wordt met op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 15