Familieberichten kük ook op fllensenlinq.nl Pfions Gudde Alpfions Gudde Pfions Pfions Gudde Pfions Gudde Pfions Gudde Fleur van Sterkenburg- van Mieghem Lieve Fleur Fleur Sara Hendrika Westerweel Sari Westerweel Prosper Sevestre Prosper Sevestre 26 I Zaterdag 24 januari 2009 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede vriend en buurman We zuilen je missen. Marco Verhaart Mark en Danielle Berrevoets-Verkaart We wensen de familie Gudde veel sterkte, met dit zware verlies. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Wij zijn hem dankbaar voor alles wat hij voor onze parochie heeft betekend. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe. De H. Willibrordusparochie te Zierikzee ParocfiieÊestuur en Pastoor Paul Verbeek Bedankt! Je collega's WV Schouwen-Duiveland We waren verbijsterd toen we het bericht kregen dat na een kortstondig ziekbed is overleden. De afgelopen zomer was hij nog te vinden achter de WV balie op het Transferium in Renesse, waar hij altijd goed geluimd het de passanten en ons chauffeurs naar de zin maakte. We wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe met het verlies van onze markante Zierikzeeenaar. de chauffeurs en medewerkers van Ta,ri Centrale Renesse-vestiging Transferium Er is een Zierikzeeënaar doodgegaan. Hij heeft ons in verbijstering laten staan. Jaren de spil op Transferium van Renisse. Phons we zullen je heel erg missen. Geheel onverwacht bereikte ons het bericht van het plotseling overlijden van Jarenlang was (tij in onze dienst het aanspreekpunt voor toerist, reiziger en onze chauffeurs van de TCR-verstiging op het Transferium van Renesse. Met zijn tomeloze energie, inzet en enthousiasme zorgde hij ervoor dat alles op rolletjes liep. Phons, bedankt voor alles. We zullen je zeker gaan missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Taxi Centrale Renesse Cees Hage, directeur Peter Markusse, bedrijfsleider en het managmentteam: Jofm Hage Kim Langeraet Jacob Boer Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze voorzitter, de heer A(s voorzitter van de Katholieke Bond van Ouderen afdeling Scfwuwen-Duivelantf, heeft Phons zich op een enthousiaste en gedreven wijze ingezet om de belangen van de KB O en met name van onze afdeling, uit te dragen. Wij danken hem hiervoor van ganser harte en zullen hem missen in ons midden. Namens öestuur en leden KBO, afdeling Schouwen-Duiveland Riek van Zeventer, secretaris Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde. Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten. Ik leverde het bewijs van mijn bestaan, omdat door het verleggen van die ene steen, de stroom nooit meer dezelfde weg zal gaan. (Bram Vermeulen) Na een moedig gevoerde strijd en na een plots kort ziekbed is overleden onze lieve schat, mijn vrouw, moeder van onze vier kindjes, onze dochter, schoon dochter, zus, schoonzus en tante We missen haar intens 3-8-1968 18-1-2009 La Hulpe: Tys van Sterkenburg Maxim fQuintin, Iris, Marnix Terneuzen: Piet en Tilly van Mieghem- Mattheijssen Terneuzen: Manuel en Jet - Valentijn, Matthijs Terneuzen: Lilian en Dirk - Fleur, Leonie Hulst: Stef en Miep van Sterkenburg- ten Kortenaar Veldhoven: Bas en Jacqueline - Max, Evelien Bergen op Zoom: Marijke en Corne - Martine, Caroline Axel: Joep en Emy - Kyra Correspondentieadressen: Avenue Roi Baudouin 56, B-1310 La Hulpe Jan van Galenstraat 1NL-4535 BZTerneuzen Liduinapark 66, NL-4561 JW Hulst Overeenkomstig de wens van Fleur hebben we in besloten kring afscheid van haar genomen. Zo bijzonder Zo veel wils- en levenskracht Zo moedig Zo'n ongelijke strijd We zullen je erg missen... Paul en José Steyaert-van Mol Gert-Jan Tom en Iris Gelissen-Verbrugge Orphée, Gabriël en Prado Arthur en Gees van der Peijl-van Strien Evelien en David Angelo en Christianne Vermüe-Veugen Charlotte en Valérie Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van Woorden schieten tekort. We wensen de hele familie veel kracht en sterkte toe. Tandartsenpraktijk "Otheense Kreek" Lilian, Bieke, Jolanda, Tineke, Ilse, Marlon, Anita en Lia Kleine zorgen kun je delen maar er is een soort verdriet dat mensen niet meer kunnen helen en dat hoeft ook niet. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij heden afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Sari in de leeftijd van 69 jaar. Wijnand en Margriet Noah Onze dank gaat uit naar het personeel van "Verpleeghuis Corneliavoor de liefdevolle verzorging. 23 januari 2009 Verpleeghuis Cornelia, Zierikzee Correspondentieadres: Ringweg 48,4486 BJ Colijnsplaat De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 27 januari om 10:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Marina en Maarten Lenie en Sjef Colijnsplaat, 23 januari 2009 "Mijn lief is van mij, ik ben van mijn lief. Met veel verdriet in ons hart hebben wij onverwacht en veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lief en onze lieve vader in de leeftijd van 61 jaar. Gonda den Dekker Carla Stadhouder Arthur Sevestre Richard Sevestre Judith Sevestre 23 Januari 2009 Kromwal 31 4318 EJ Brouwershaven De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden dinsdag 27 januari om 13.30 uur in de Grote- of St. Nicolaaskerk te Brouwers haven, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Gemeenschapscentrum "Het Tonnen- magazijn" aan de Haven Noordzijde 38 te Brouwers haven. Vandaag bereikte ons het droeve bericht van het plotselinge overlijden van de heer Prosper was jarenlang vaste organist bij de uitvoeringen van The Ceremony of Christmas Carols. Zijn overlijden betekent voor ons een groot gemis. Bestuur, leden en dirigent van het Gereformeerd Kerkkoor Zierikzee Zierikzee, 23 januari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 146