nik ook op (Densenlinq.nl Familieberichten Clemens Besson Jozina Carolina Maria van 't Westeinde Harry Foudraine Lucia Catharina de Kort A.E. Straub-de Meester Colofon Familieberichten Siene Johannes Theodorus Maria Akkermans Hendrik Jan Adriaan ten Haaf J. F. ten Haaf-de Vrieze Johannes Lambertus Musters Pieternella Wisse JanTolhoek Dag lieve oma Nel Tolhoek-Wisse N. Tolhoek-Wisse 20 I Vrijdag 23 januari 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en py/ telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere :ri,i io::dracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van echtgenoot van onze collega Ilonka Wij wensen haar en de kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Alle collega's van de afdeling Volksgezondheidszorg, GGD Zeeland Eenvoudig, krachtig en sterk, liefdevol, eerlijk, belangstellend, recht door zee, "goedZeeuws, goedrond, ln de leeftijd van 100 jaar is rustig en kalm ingeslapen onze moeder en oma weduwe van A Borssele Sint-Annaland 3 april 1908 21 januari 2009 Sint-Annaland: Jan en Wil Hans, Marjolein Bladel: Henk en Elly Bas, Martijn Goes: Ad en Lianne Bart, Tom De Heen: Jos en Mimi Jeroen, Joost en Carolien, Robbert Correspondentieadres: Kleinedijk 2 4697 BD Sint-Annaland Onze speciale dank gaat uit naar iedereen die betrokken is geweest bij de liefdevolle verzorging van onze moeder in zorgcentrum De Schutse. Moeder is opgebaard op "De Vijfhaardsteden". Er is gelegenheid persoonlijk afscheid te nemen van moeder op bovengenoemd adres, maandag 26 januari van 12.00 tot 12.30 uur. De plechtige uitvaartdienst vindt plaats op maandag 26 januari om 13.30 uur in de H. Willibrorduskerk. Dorpsweg 7 te Oud-Vossemeer, aansluitend vindt de crematie plaats in crematorium Zoomstede, Masten- dreef 5 te Bergen op Zoom. Daarna kunt u de familie persoonlijk condoleren in het Grand café van Akkermans leisure 8; golf, Heense Molenweg 23 te De Heen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Echtgenoot van op de leeftijd van 75 jaar Brouwershaven C.J. Hoekman-de Vrieze A. Hoekman Nieuwerkerk E.I. Verboom-de Vrieze D. Verboom Haamstede J.C. de Vrieze K. Schut-Gouw Serooskerke F.E. de Vrieze L.W. de Vrieze-Straaijer Noordwelle W.J. de Vrieze A. J. de Vrieze-Adriaanse Schuddebeurs C.M. de Vrieze W.P. de Vrieze-Beije Neven en nichten Zierikzee, 21 januari 2009 Onze collega is op 20 januari overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Kevin Ronald en Daisy Arno en Marina Jan en Ilse Bas en Andrea De ene mens leeft maar een jaar of zeven, de ander honderd en geen centje pijn, soms denk ik, als ik nadenk over leven, ik had ook die van zeven kunnen zijn. Toon Hermans Ons ma is geen zeven jaar geworden, en helaas ook geen honderd, twee en tachtig jaar was voor haar genoeg, op 21 januari 2009 is ze 's nachts gestorven, een moeder die haar kinderen op handen droeg. echtgenote van 10-08-1926 21-01-2009 Bergen op Zoom Terneuzen Terneuzen: Jan Musters Terneuzen: Marian en Peter Wendy en Mare, Mauk Laue en Skaut Anouk en Gertjan, Levi Zoë Dongen: Marijke Fenne en Ralph, Tien en Wies Tjitse en Femke Gorokan (AU): René en Mariëlla Thekla en Justin, Sebastian Nikila Elkie Tjeerd en Kelly Philippine: Ronnie en Irene Jeroen, Luna Petra Martijn Bergen op Zoom: Luus en Wim Soesja Terneuzen, 21 januari 2009 Corr.adres: Gentiaanstraat 9,4537 CZ Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 28 januari om 16.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waarna de crematie plaatsheeft. Samenkomst in het crematorium. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de afscheidsbijeenkomst in het crema torium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons betekende, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en oma weduwe van d- 23 januari 1930 - f 21 januari 2009 's-Heer Abtskerke: René enDiny Tolhoek-Witte Martin Antoinet en Sieward Marianka en Mark Ferdy Josseline en Roy Cherinda en Mervin Christian Claudia Amanda Jarno Correspondentieadres: M.J. Tolhoek Noordhoekweg 2 4444 SL 's-Heér Abtskerke Onze moeder en oma is opgebaard in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Zaterdag 24 januari is daar van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De Afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 26 januari om 13.00 uur in de 'Barbesteinkerk', Clara's pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sinoutskerke. Na de begrafenis is er in de 'Barbesteinkerk' gelegen heid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je kleinkinderen Nel blijft, door haar lief en opgewekt karakter, bij ons in herinnering. Diepbedroefd zijn wij dat totaal onverwachts, twee dagen voor haar 79-ste verjaardag, van ons is weg genomen onze lieve zus, schoonzus en tante 's-Gravenpolder: Sam en Mini Wisse-Holtkamp Nw. en St. Joosland: Neel en Jan Markusse-Wisse '.s-Gravenpolder: Jaap en Rika Wisse-Meedendorp Krabbendijke: Jannie enRien Lindhout-Wisse 's-Heer Arendskerke: Ko en Kobie Wisse-Karman Neven en nichten 21 januari 2009 Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden onze schoonzus en tante Heinkenszand: N. Tolhoek-de Dreu neven en nichten Uit ons midden is weggenomen onze oudste schoon zuster 's-Heerabtskerke: J.K. Paardekooper Waarde: C. Straub-Dijl Kapelle: J.C. van Schaik-Straub Kloetinge: A.N. Straub-Jobsen Goes, 21 januari 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60