Familieberichten (J) IHensenlinq.nl opzegaienst De Uitvaart Informatie Hulplijn Be! gratis 0800 - 44 44 000 kijk ook op Louis van Parijs Denyse De Causemaecker Hendrik Jan Adriaan ten Haaf Arie van Dimren Elvire Pauwels Joseph van Royen j£f Hlensenlifiq.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manierén te bereiken: Telefonisch: U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000 24 uur per dag, 7 dagen per week Per email: U kunt uw vraag mailen: info@scu.nu Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.scu.nu voor folders, vragen, en andere informatie 24 I Vrijdag 23 januari 2009 Het laatste beetje is nu op, veel hadje te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede, dat na een lang durige ziekte, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve man, zorgzame pa en opa Echtgenoot van Hij is geboren te Eede op 3 maart 1928, overleden te Oostburg op 21 januari 2009 voorzien van de H. sacramenten der zieken. Eede: Denyse van Parijs-De Causemaecker zijn echtgenote Watervliet: Eric en Annie van Parijs-Versluys Filip Frederik en Nathalie Eede: Stanny van Parijs Aardenburg: Carolien en lludi Meijler-van Parijs Marieke Agnetha en Richard, Tygo John Terneuzen: Corrie en Tonnie Baert-van Parijs David Eede: Harold van Parijs Jolien Cedric Eede: Geert en Carine van Parijs-Welvaert Evy en steven Stephanie en Jelle Sint-Laureins: Dirk en Ann van Parijs-D'Hoore Björn en Evelien Nick en Celine Chariot en David Clinge: Kurt van Parijs zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Eede, 21 januari 2009 Scheidingstraat 4,4529 GI< Een speciaal woord van dank aan de artsen en medewerkers van verpleeghuis de stelle, afdeling klaverblad De eucharistieviering waartoe u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op maandag 26 januari 2009 om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te Eede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de "Verrijzenishof" te Eede. Er is gelegenheid tot condoleren voor de uitvaart- viering van 9.30 u tot 10.00 uur achter in de kerk. Liever geen bezoek aan huis Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. God keek rond in zijn tuin, en zag een lege plaats. Toen keek Hij neer op onze aarde, en zag jouw moe gelaat. Hij deed zijn armen om je heen, en nam je mee om uit te rusten. Intens verdrietig over het verlies, maar dankbaar voor alle liefdevolle jaren die we met elkaar hebben gedeeld, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en onvergetelijke opa Zierikzee 19 november 1933 Zierikzee 21 januari 2009 Zierikzee: J.F. ten Haaf-de Vrieze Zoutelande: Marianne en Henk Bruinisse: Karin en Ben Iris en Marco Fleur Zierikzee, 21 januari 2009 Correspondentieadres: Frederik Hendriklaan 4 4301 NZ Zierikzee Henk is thuis, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 26 januari om 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om samen te zijn en de familie te condoleren in de koffieruimte van boven genoemd crematorium. >4 Haastrecht 14 februari 1926 Verdrietig geven wij u kennis dat, voor ons geheel onverwacht, is overleden onze vader, opa en overopa f Goes 21 januari 2009 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Karei Doormanstraat 24 4461 GP Goes Correspondentieadres: N. Suk-van Duuren Europalaan 26, 4463 GM Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 26 januari om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 11.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men dankbaar zijn dat God het komt bevrijden In haar vertrouwde omgeving is op 87-jarige leeftijd rustig thuis ingeslapen mijn lieve echtgenote, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder echtgenote van Hulst: J. van Royen Neerpelt: Marleen en Zef Geldrop: Veronique en Wim, Wouter, Bart, Koen Geldrop: lngrid en Marcel Hoensbroek: Chantalle en Patrick, Lisanne, Bas Roermond: Maud en Hans, Anique, Kiyan Hulst, 21 januari 2009 Correspondentieadres: Kievitstraat 214561 KK Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op maandag 26 januari 2009 om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst voor aanvang van de uitvaartdienst in de Basiliek. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag van 18.00 - 18.30 uur in het uitvaartcentrum, van der Maelstede- weg 102b te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Indien a sprake is van een sterfgeval moete; zaken worden geregeld. Hierbij Worden nébei geconfronteerd met veel administratieve afh papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdi Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Stichting Centrum voor Uitvaart Informatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48