II)ensenlinq.nl Familieberichten A.L.W. Gudde Johannes Levinus de Jonge Johannes Levines de Jonge Cornells Johannes Reijnoudt Dag lief opaatje C.J. Reijnoudt REMKE L. VON GLAHN Afyfionsus Louis Wilhelmus Gudde Pfwns Gudde Leuntje Brasser - Jan - Neeltje Mol Kees 22 I Vrijdag 23 januari 2009 kijk ook op Na amper één week in fiet ziekenhuis te fte66en gelegen. Na voorzien te zijn van het H. Sacrament der zieken, fteèben vyij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Pfwns A 4 december 1941 121 januari 2009 Addy en Jan Maria en Bertits Koos Neven en nichten Correspondentieadres A.A.C. van Veithoven-Gudde Jufianastraat 22 4301 NB Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 26 januari om 11.00 uur in de R.K. Willibrordus kerk, Hoge Mofenstraat 86 te Zierikzee, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de R.K. begraafplaats St. Barbar a, aan de Grachtweg te Zierikzee. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de bovengenoemde kerk. Ons 6ereikte het droevige bericht dat plotseling is over leden Wij blijven hem herinneren als een actief, gezellig en inspirerend lid van ons bestuur. Oud bestuur ZOC Actief Anton Deurloo Kees v/d Hoeven Cees-JanJonker Miranda v/d Klooster Hans Luijcv Bo6 Noomen Riet v/d Velde Agries v. Vefzen Marianne v/d Vfiet Met verbijstering hebben wij het beticht ontvangen dat na een kort ziekbed en voorzien van de H. Sacramenten der zieken is overleden ons zeer gewaardeerd koorlid en voorzitter de heer - Pfwns - Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte en kracht dit zware verlies té dragen. Namens het bestuur, dirigent en koorleden RK. Zangkoor Willibrordus P.J. Verbaart - secretaris Met droefheid hebben wij kennisgenomen dat na jaren van vriendschap is overleden sinds 4 januari 2009 weduwe van A. v.d. Heijden Wij wensen de familie veel sterkte toe. Vlissingen: A. Francke T.Francke-Vos Middelburg: L.Brasser- de Pagter Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa 4- 15 november 1942 f 21 januari 2009 Heinkenszand: Nelly de Jonge-Moreauw Heinkenszand: Carla Krumel, Hummel, Kwiebus Huijbergen: Leon en Anita Krabbendijke: ConnyenArd Anouk, Kim Van Citterstraat 14 4451 BK Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 27 januari om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna de crematie om 15.00 uur zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematie is er in het'crematorium gelegenheid tot condoleren. Bedroefd zijn wij met het overlijden van onze broer en zwager C. de Jonge t C. de Jonge-Vermeule t J. de Jonge t C. de Jonge-Capello L. Grimminck-de Jonge K. Grimminck t Zr. E. de Jonge (Urselines) A. de Jonge S. de Jonge-de Jonge S. Joosse-de Jonge W. Joosse J. Hoogstrate T. Weststrate-de Jonge D. Weststrate t D. Vermeule-de Jonge P. Vermeuie K. de Jonge-de Jonge J. de Jonge T. de Jonge C. Rentmeester-de Jonge R. Rentmeester Neven en nichten Here, Gij zijt ons een toevlucht geweest van geslacht tot geslacht. Psalm 90, vers 1 Met dankbaarheid omdat' we haar zo lang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd om haar heen gaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en ovtroma weduwe van Jacob Pieter Zandee A Oudelande 7 januari 1919 f 's-Heer Arendskerke 20 januari 2009 een speciaal woord van dank aan het personeel van zorgcentrum Poelwijck"voor de liefdevolle verzorging die zij aan haar hebben besteed. Goes: Hanny de Blaeij - Zandee Piet de Blaeij Goes: Daddy Koole - Zandee Arnold Koole Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres Chopinlaan 8 4462 JN Goes De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen Beetje bij beetje moesten we elkaar verlaten. We konden niet zo goed meer met. je praten. De stilte deed vaak pijn. Het kan niet meer zoals vroeger zijn. Maar, nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij: Dank voor alles wat je hebt gedaan. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat, op 88 jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, vader, opa en opaatje Middelburg: C.J. Reijnoudt-Peperzak Anneke en Kees Piett Martin en Carola Pricilla en Michelle Conchita en Benjamin Myron Westie Middelburg, 22 januari 2009 Correspondentieadres Gerbrandylaan 114,4333 BLMiddelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 26 januari om 10.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Hierbij willen wij het personeel en de vrijwilligers van 't Gasthuis, afdeling Singel bedanken voor de liefdevolle verzorging. Pappa jij hebt mij bij je genomen, zoals een kind alleen maar van kan dromen, jij hebt mij gered, met gevaar voor eigen leven. Echte ouderliefde dat hebben jij en mamma mij gegeven. Pappa jij blijft in mijn herinnering een fantastisch mens Liefs Anneke We zullen u missen en veel aan u denken. Dikke kus, Conchita, Benjamin en Myron Heden is overleden onze zwager en oom Wij wensen de familie veel sterkte. C.O.Peperzak C. Peperzak-Geers Neven en nichten Naar de hel met tijd want vandaag is een eeuwigheid Ramses Shaffy docente tekenen Het Goese Lyceum, 1986- 2000 Van haar slechts 47 levensjaren heeft Remke er 14 gewij d aan het vormgeven van de culturele agenda van onze school. een docente die precies wist hoe ze het beste uit haar leerlingen kon halen oud-leerlingen, -ouders, -personeel, directie en bestuur van Het Goese Lyceum, Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46