voor zijn verjaardag de nieuwe kaart is uit Veere zet lijn viering jaarwisseling voort l# p. Kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg Nieuwbouw voor CIOS O Nieuwe voorzitter voor Southpark Festival Zangdienst in de Sint Jacobskerk Restaurant IIN DEN üïciiysEELEEiR ifÉSil w PZC Vrijdag 23 januari 2009 1 9 Opslag voor bedrijf en particulier Middelburg 0118-613713 www.city-store.nl MIDDELBURG - Fred Westerveld is Ruud Heerschop opgevolgd als voorzitter van het Southpark Festi val. Heerschop was vijf jaar lang voorzitter van het Middelburgse multiculturele festival en nam vo rig jaar afscheid. Westerveld was de laatste vier jaar al actief voor het Southpark Festi val als werver van sponsors. Per 1 januari is hij benoemd tot voorzit ter. Het bestuur bestaat verder uit Claudia van Hoorn, Sander Pellik- aan en Tessa Sonnemans, die de pr doet. De zesde editie van het Southpark Festival vindt dit jaar plaats op za terdag 18 juli. Vorig jaar kwam een recordaantal van 7500 bezoekers naar het festival op het Meiveld in Middelburg-Zuid. VLISSINGEN - In de Sint Jacobskerk in Vlissingen wordt zondag 25 ja nuari een speciale zangdienst ge houden. Het gospelkoor Glorify uit Middelburg verleent medewer king. Het 55 man tellende koor staat on der leiding van Jan de Meij en om vat ook drums, blazers, gitaren en een piano. De samenzang wordt begeleid door organist Jos Vogels. Hij laat ook een muzikaal inter mezzo horen. De dienst in de Sint Jacobskerk be gint om 17.00 uur. Extra dit weekend: door Annemarie Zevenbergen VEERE - De gemeente Veere zet de preventieve aanpak tijdens de jaar wisseling ook dit jaar voort. De vuurwerkexpositie op basisscho len zal eveneens opnieuw op het programma staan. Omdat niet alle scholen mee konden doen, wor den scholen uit de kernen Westka- pelle, Domburg en Aagtekerke daarvoor uitgenodigd. De schade van de afgelopen jaar wisseling bedroeg 11.298.41 euro, dat is ruim tienduizend euro min der dan in 2007. De opslag en verkoop van vuur werk leverden weinig problemen op. De controles brachten een aan tal kleine overtredingen aan het licht, met name bij de opslag van het vuurwerk. Hercontroles lever de geen problemen meer op. Het lik-op-stuk-beleid zal dit jaar weer van toepassing zijn. Zeer gunstige tariefstelling Gezellige en veilige opvang met volop activiteiten Vier horiziontale groepen Grote buitenspeelplaats Wij zijn gevestigd aan de Rouaansekaai 61, Middelburg. Bel vrijblijvend voor een rondleiding: tel. 0118 - 623 563 www.villavalentijnmiddelburg.nl Geopend vrijdag - zaterdag - zondag Kaai 25-27 - Veere 0118501392 www.struyskelder.nl ."jkJïiK 'lJEUMSS MBO-sportopleiding CIOS in Goes bestaat dit jaar twintig jaar. In dat jubileumjaar gaat een wens in vervulling: nieuwbouw aan de Zwembadweg in Goes. De nieuwbouw, die 5,5 miljoen euro kost, moet in september klaar zijn. De sportopleiding behoudt zijn huidige ruimte die aan Sportpunt Zeeland vast is gebouwd. Zo komt de oostgevel er uit te zien. De vierkante nieuwbouw telt twee bouwlagen met in totaal 2600 vierkante meter. Op het dak komt nog een vergaderskybox voor personeel. In de constructie wordt rekening gehouden met de bouw van een derde verdieping voor de Hogeschool Zeeland, die plannen De begane grond telt naast een collegezaal en een projectbureau een bijzonder inpandig trappenportaal. Daarin zijn hoekjes aange bracht waar studenten samen kunnen leren of projecten voorbereiden. De trap is dus entree én ontmoetingsruimte. Het restaurant op de begane grond serveert uitsluitend gezonde voeding. Willem Adriaansens foto Ronald den Dekker artist impressions Rothuizen van Doorn 't Hooft heeft voor een sport-HBO. Het idee om op het dak een sportvloer met een hek eromheen aan te leggen is vervallen. Het werd te duur en past ook niet in de mogelijke komst van een HZ- sportopleiding Locatie nieuwbouw CIOS bij Sportpunt Zeeland Ringbaan Oost

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 21