De Koningssteden van Marokko! J 77, 7;: 7 7/: 7 - Drijvend hotel Swiss Diamond, 4-sterren luxe**** vertrek 11 april 1 1 Met gratïs diner show! t is sr- 8-daagse vlieg/-rondreis v.a. slechts 699,- 28 I Donderdag 22 januari 2009 Weikom aan boord van de Swiss Diamond, 4-sterren luxe. Tijdens deze 7-daagse Dalvaart vanuit Basel in Zwitserland naar Arnhem in Nederland maakt u kennis met de imponerende Zwitserse bergen en meren en interessante steden als Heidel- berg en het Franse Straatsburg. De Romantische Rijn met haar veie burchten en kastelen bevaart u tussen Rüdesheim en Koblenz. Ook maakt u kennis met het schilderachtige Moezel dal en het stadje Cochem met haar beroemde Reichsburcht. Het hotelschip Swiss Diamond 4-sterren luxe heeft A- en B-cabines. Alle cabines zijn voorzien van airco/verwarming, douche en toilet. De Swiss Diamand heeft een royale panora masalon, een hotellift, een whirlpool, sauna en solarium en een smaakvol luxe ingericht restaurant. Vaarschema 7-daagse Vierlandencruise le dag Per touringcar vanaf Arnhem CS of Babberich naar Basel. Inscheping ca. 18.30 uur. Diner aan boord. 2e dag Dagexcursie Zwitserse bergen en meren. Basel - Breisach. Terugkomst excursiepassagiers in Breisach. Breisach - Straatsburg. 3e dag Morgenexcursie Straatsburg. Straatsburg - Speyer. 4e dag Speyer - Mannheim. Morgenexcursie Heidelberg aan de Neckar. Mannheim - Rüdesheim. 5e dag Rüdesheim - Koblenz. Middagexcursie Cochem aan de Moezel. 6e dag Koblenz - Keulen. Middagexcursie Keulen. Keulen - Düsseldorf 7e dag Düsseldorf- Arnhem. Ontscheping na het ontbijt aan de Rijnkade, ca. 12:00 uur. 7-daagse Vierlandencruise metvolpension aan boord Adviesprijs 1198,- prijzen gelden per persoon in een 2-persoons B-cabine Economy, Overige voorwaarden en toeslagen zie webwinkel. Voor deze reis gelden de ANVR-voorwaarden. Annuleringstermijn touroperator 15 dagen voor vertrek. Exclusief 18,- reserverings-/administratiekosten per factuur. Exclusief excursies; deze zijn aan boord optioneel boekbaar. Exclusief verzekeringen, calamiteitenfonds, fooien, drankjes en andere uitgaven van persoonlijke aard. Opstapplaatsen; Arnhem CS en Babberich. Informatie reserveren jfikboeksnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (cruises) U kunt tevens rechtstreeks reserveren bij Friendship Cruises, telelefoon (078) 68453 37 o.v.v. actie(code) Lezers- Extra. Openingstijden: maandagt/m vrijdag 9:00-17:30 uur. Wijzigingen in vaarschema en excursieprogramma om nauti sche/organisatorische redenen voorbehouden. ra WFi VARF'M HF VA K A NTF'A EP LEZERSEXTRA PZC Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. «SSWWWSMi jt/f Laat u betoveren door de schilderachtige vier ko ningssteden van Marokko: Fès, Marrakech, Meknès en Rabat. Iedere koningsstad heeft zijn eigen ka rakter en sfeer en tijdens deze combinatiereis, met Nederlandssprekende reisleiding, ontdekt u ze al lemaal! Het lijkt alsof hier de tijd heeft stil gestaan. De levendige souks zijn nog steeds even kleurrijk als voorheen en u komt hier echt in de stemming door de zinnenprikkelende geuren en mystieke muziek. We bezoeken imposante moskeeën en sprookjesach tige paleizen met prachtige tuinen. Deze onverge telijke rondreis is al superscherp geprijsd, maar als lezer van deze krant krijgt u bovendien een culturele dinershow t.w.v. 27,- gratis! Dagprogramma Dag 1: Vlucht Amsterdam naar Marrakech en overnachting in Casablanca. Dag 2: Rabat, de meer dan 1000 jaar oude hoofdstad, met o.a. het Koninklijke paleis. Dag 3: Meknès, met o.a. de Bab Mansour en het mausoleum van sultan Moulay ismail, d.e vroegere Romeinse stad Volubilis en Fès. Dag 4: In Fès zult u zich in de middeleeuwen wanen. In het historische stadsdeel Fès el Bali vinden we de medina, vermeld op de Werelderfgoedlijst van UNESCO Dag 5: We rijden naar de stad Beni Meilal waar we de komende nacht doorbrengen. Dag 6: Via het stuwmeer van El Ouidane en de watervallen van Ouzaoud naar Marrakech, met o.a. het beroemde Djemaa el-Fna-plein. Dag 7: Marrakech! Met o.a. de Majorell-tuinen, de Koutoubia- moskee en het paleis Bahia. Geniet van lokale gerech ten tijdens de dinershow 'Fantasia el Kasbah'. Dag 8: Transfer naar luchthaven Marrakech voor de terug vlucht naar Amsterdam. Inclusief Vlucht Amsterdam - Marrakech v.v. met transavia.com, lucht havenbelasting en vliegbelasting, transfers en rondreis per Comfort Class touringcar, tolgelden, Nederlandssprekende reisleiding, verblijf in 2-persoonskamer met bad of douche en toilet in toeristenklasse hotels in of nabij de genoemde plaatsen, hotelverzorging op basis van 7 x ontbijt, 1 x lunch en 6 x diner, het beschreven excursieprogramma, dinershow 'Fantasia El Kasbah'. ALLE VERTREKDATA T/M 29 MAART ZIJN GEGARANDEERD! 8-daagse rondreis reisnummer LR 74.728 vanaf 1 februari 699,- 8,22 maart €729,-* 29 maart 749,- 5 aprii €729,-* Prijzen zijn per persoon bij 2 personen. Inclusief gratis dinershow 'Fan tasia El Kasbah' t.w.v. 27 per persoon. U kunt deze gratis optie tijdens de boekingsprocedure bij "Extra's" aanvinken. Voor uitgebreide reisbeschrijving/reservering, zie webwinkel. Informatie reserveren 4 tboiksnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen) of bei met KRAS.NL 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 74.728 |KRA5«NL waarom zou je verder zoeken Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. EP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80