dan de Christenunie' Locatiedirecteur van Boegbeeld HulstArt en PostArt Reynaertcollege weg zegt Hulster kunstwereld gedag Carnavalsbeurs in Kloosterzande Brandweer houdt maaltijden koel Expositie van Wouter Hoek in Kunstuitleen Dag- en nachtopvang krijgt fooienpot molen Huub Mangnus nieuwe directeur De Meerpaal Z PZC Donderdag 22 januari 2009 19 Winkelen in de Gentsestraat, ook op zondag als het aan de meeste ondernemers ligt. foto Camile Schelstraete HULST - Locatiedirecteur van het Hulster Reynaertcollege, Jan-Karei Bolleman, stapt op per maart. Hij wenst geen commentaar te ge ven over de redenen van zijn ver trek. Bolleman trad in augustus 2003 in dienst als locatiemanager van het Reynaertcollege. Sinds 1 januari van dit jaar zit hij thuis. Per 1 maart begint hij aan zijn nieuwe baan; locatiemanager van een scholengemeenschap in Maastricht. Het Reynaertcollege is bezig met het in gang zetten van de sollicita tieprocedure voor een vervanger van Bolleman. HULST - Harry Puts, drijvende kracht en inspirator achter de Huls ter kunstprojecten HulstArt en PostArt neemt afscheid. Hij maakt zich op voor een verhuizing naar Maastricht, waar hij hoopt voor an dere mensen en projecten een mo tivator te kunnen zijn. De kunstgalerie in het leegstaande postkantoor aan de Minderbroe dersstraat in Hulst gaat dit jaar het vierde succesvolle seizoen in. Vo rig jaar is HulstArt erbij gekomen, een project om in leegstaande pan den in de binnenstad (beginnen de) kunstenaars de ruimte te ge ven. Beide kunstprojecten worden na het vertrek van Puts voortgezet. Voor PostArt pakken vier vrijwilli gers de draad op. HulstArt kan bo gen op acht medewerkers. KLOOSTERZANDE - Carnaval staat weer bijna voor de deur en wie nog een leuk carnavalsoutfit zoekt of zijn oude carnavalspak wil ver kopen, kan zaterdag 24 januari te recht op de carnavalsbeurs op de Sandeschool in Kloosterzande. De beurs vindt plaats van 10.00 uur tot 14.00 uur. Naast de koop en verkoop van tweedehandse carnavalskleding kun je nieuwe attributen aanschaf fen om je pak compleet te maken, want Party Max is aanwezig met een greep uit hun brede assorti ment. OOSTBURG - Door een lekkage is gisteren uit voorzorg de stroom uit gezet in Zorgcuisine in Oostbyrg. Via deze centrale keukenvoorzie ning worden koelversmaaltijden en gerechten voor Tafeltje Dekje ingepakt en verstuurd. Om te voor komen dat deze maaltijden verpie teren is door de brandweer een noodaggregaat geplaatst. „Zodat de mensen gewoon van hun maal tijd kunnen genieten", zegt Fred Moens van de brandweer. Een spe ciaal verwarmingsapparaat lost de wateroverlast op. TERNEUZEN - Bij de Kunstuitleen in Terneuzen is tot en met 28 feb- vrauri een expositie te zien van de jonge kusntenaar Wouter hoek uit Den Haag. Hoek exposeert met schilderijen, tekeningen en ruimte lijke objecten. Tevens heeft hij spe ciaal voor deze tentoonstelling een 'verrassingsbeeldje' gemaakt. De Kunstuitleen is gevestigd in het ge bouw van Toonbeeld in de Bel- lamystraat en is geopend op dins dag tot en met vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur enzaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. AXEL - De dag- en nachtopvang vna het Leger des Heils in Terneu zen heeft de fooienpot van het af gelopen seizoen van de Axelse stadsmolen gekregen. Die fooien pot gaat jaarlijks naar een goed doel. Het bedrag van 135 euro werd nog eens verdubbeld door de Stichting Exploitatie de Axelse Mo len. De besteding van het geld wordt overgelaten aan de dag- en nachtopvang zelf De Axelse mo len is vanaf de eerste zaterdag in april tot en met de laatste zaterdag in oktober gratis te bezoeken. TERNEUZEN/HULST - Huub Mang- nus is per 1 maart aangesteld als di recteur van openbare basisschool De Meerpaal in Terneuzen. Hij volgt daar Ed van den Bergen op die wegens ziekte terug is getreden in die functie op de Terneuzense school. Van den Bergen blijft nog wel in een ondersteunende rol ac tief binnen de stichting Open Ba sis. De stichting is nog op zoek naar een andere directeur voor ba sisschool De Reynaert in Hulst, waar Mangnus enkele jaren gele den Van den Bergen opvolgde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 63