i 3nui m o* chtei FHenseniinq.nl Dikkie van der Kleij Adriana Elisabeth de Meester Leen van Ham Harry-Jan Foudraine Harry-Jan Foudraine Harry Foudraine Harry Foudraine Dag Lieve Ome Harry Harry Foudraine Willy Vermeire kijk ook op Colofon Familieberichten Jacobus Marinus Straub Nellie Voois Leuntje Brasser 20 I Donderdag 22 januari 2009 E-mail I pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 «f "Als 'n vlinder die toch vliegen kan tot in de blauwe lucht, als een vlinder altijd vrij" uit "verdronken vlinder" van Boudewijn de.Groot Vandaag nemen wij veel te vroeg afscheid van ons enthousiast koorlid van het eerste uur We wensen Joop en familie veel sterkte voor nu en straks Smartlappenkoor Scharretjoe Vlissingen, 22 januari 2009 Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering. Na een zorgzaam leven is rustig ingeslapen onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 13 mei 1958 weduwe van Hoek, 26 december 1913 Goes, 20 januari 2009 Ramsau: M.J.P.F. Straub M.L.L. Straub-Niejenhuis Goes: M.A.E. van de Velde-Straub Klein- en achterkleinkinderen Onze bijzondere waardering gaat uit naar het verzorgend personeel van 'TerValcke', huis 405, voor de liefdevolle begeleiding. Correspondentieadres: Joost de Moorstraat 18 4461 XH Goes Onze moeder, groot- en overgrootmoeder is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 27 januari om 12.00 uur in de aula van het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen en afscheid van haar wil nemen, wordt u verzocht om 11.45 uur aanwezig te zijn. Na afloop is er gelegenheid om samen te zijn en de familie te condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd crematorium. Oma Straub, je was bijzonder. Goes: Cobie Provoost Lewedorp: Marianne de Kok-Provoost Heden overleed na een ernstige ziekte onze altijd behulpzame buurman We zullen hem missen. De buren van de Bachlaan: Fam. C. Verbeek Mevr. A. Mijnheer-Rijkeboer Fam. A. Klip Mevr. M. Spuybroek-Hamelink Fam. A. E. Sinke Vlissingen, 19 januari 2009 We staan niet altijd stil bij "samenzijn" Het is een groot gemis als "samen zijn Zonderjou nooit meer hetzelfde is Na een kortstondig' ziektehed hebben wij, toch nog plotseling, afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, vader en schoonvader Echtgenoot van Nelly Foudraine-Voois A Goes, 21 december 1984 t Goes, 20 januari 2009 Angela Lukas Jan Terza Mahlerlaan 3 4462 KD Goes We danken iedereen die Harry in zijn laatste levens maanden extra aandacht, zorg en vriendschap heeft geschonken. Harry is thuis. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Harry op donderdag en vrijdag van 19.00 tot 20,00 uur. Liever geen bloemen. De crematieplechtigheid zal plaats vinden op zaterdag 24 januari om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om in het crema torium de familie te condoleren en even samen te zijn. Na een korte slopende ziekte is voor ons toch nog onverwachts overleden onze lieve dappere broer, zwager en oom Echtgenoot van in de nog jonge leeftijd van 60 jaar. Vlissingen: Coby Potter-Foudraine Cees Potter Kapelle: Wies Oudeman-Foudraine Theo Oudeman Neven en nichten We wensen Nel en haar kinderen veel sterkte toe om dit verhes te kunnen dragen. Helaas hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Wij wensen Nelly, Angela en Jan, veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Hans en (Matty-in herinnering) Jolanda, Danny en kinderen Annelies, Perry en kinderen Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht Na een ongelijke strijd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom 'Wij wensen Nelly en de kinderen veel sterkte toe Jan en Lenie Paul Elma en Leen Mattie t en Hans Joke t Neven en nichten Om de pijn te schrijven, heb je weinig woorden nodig. Marie-José, Henk, Kim, Niels, Casper, Lisa, Marlies Danni Jolien t Ernst-Jan, Sylvia, Steven, Ruben, Liza, Vincent, Niels Christel, Ron, Michael, Kevin Geschrokken en verdrietig ontvingen wij het bericht van het overlijden van na een kort ziekbed. Harry was sinds 1968 werkzaam voor onze familie. Hij mocht helaas niet genieten van zijn vroeg-pensioen, waar hij zo ontzettend naar uitkeek. Iets wat we hem zo gegund hadden, na zoveel jaren van hard werken. Wij wensen Nelly en zijn kinderen heel veel kracht bij het verwerken van dit grote verlies. Frank en Annelies, F. van Craenenbroeck zonen Na een langdurig ziekbed is toch nog onverwacht overleden onze schoonbroer en oom Wij wensen Annie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Zuidzande 2009 Jaap, Tanja en Tineke Faas Lobke en Stephan Ruurd komt tot mij allen die vermoeid en belast zijn, en ik zal li rust geven. Verdrietig, maai' dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij kort na het overlijden van onze pa, ook afscheid genomen van onze moeder, oma en overgroot-oma sinds 4 januari 2009 weduwe van Adriaan van der Heijden Koudekerke, 17 mei 1930 Vlissingen, 21 januari 2009 Koudekerke: Wim en Paula John en Saskia Karlien Elna Wolphaartsdijk: Nel en Jan Stefan en Sandra Kortgene: Addie en René Hanneke en Tom Rik Arjen en Viona Marianne en Pascal Lewedorp: Lenie en Johan Carolien en Frank Daan Hans Vredehoflaan 410, Vlissingen Correspondentieadres: Biggekerksestraat 514371 EX Koudekerke Wilt u van moeder afscheid nemen, dan is hiervoor gele genheid op vrijdag 23 januari van 20.00 uur tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissingen. r Wanneer u de herdenkingsdienst wilt bijwonen, bent u op maandag 26 januari welkom in de "Michaëlskerk" aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aanvang van de dienst om 13.00 uur. Aansluitend wordt moeder om 14.00 uur begraven op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de "Couburs" aan de Duinstraat te Koudekerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48