Familieberichten CJ| fflensenlinq.nl Alois Bracke Jan van Eek Elisabeth de Feijter-Faas Clemens Theodorus Johannes Besson Clemens Besson Johannes Jacobus Verhage Mientje de Hamer-But Martha Valentina Bracke-van Kemseeke Frangois de Feijter 'Jan' Leuntje Brasser Leuntje van der Heij den-B rasser Sara Lems - Wolf 22 I Donderdag 22 januari 2009 kijk ook op Alois was een opmerkelijk teruggetrokken en emotionele man. Een man die zei wat hij dacht. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onver wacht van ons heengegaan onze pa en opa weduwnaar van A Stekene, 5 februari 1919 Koewacht, 16 januari 2009 Koewacht: Guido en Fia Bracke-van Damme St. Maartensdijk: Mare Bracke Roosendaal: Oliva van Engelen-Bracke in herinnering Roosendaal: Frans en Marjolein van Engelen Heeze: Vera en Jo Zwegers-Bracke klein- en achterkleinkinderen Verzorgingshuis "De Lange Akkers" Beukenlaan 2, Koewacht Correspondentieadres: Nieuwstraat 123,4576 AK Koewacht Volgens de wens van Alois heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Zeer onverwacht en veel te jong is op maandag 19 januari ons lid Jan van Eek overleden. Jan was een markante persoonlijkheid die op zijn eigen specifieke wijze zijn steentje bijdroeg aan de activiteiten van onze vereniging. Bestuur en leden van de jachthaven WW "Schelde" wensen Wilma en Gwen de familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. De Heere is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Bedroefd geven wij kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van 11 mei 1920 20 januari 2009 AxelF.M. de Feijter A.M. de Feijter-Van Osselaer Annemieke en Etienne Suzanne en Peter Frangoise en Erik - Sepp, Guusje AxelJ.M. Schieman-de Feijter A. Schieman Kees en Annemieke - Fleur, Esmée Frans Martha de Feijter t van Middelhovenstraat 103 4571 AC Axel De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden op zaterdag 24 januari om 10.30 uur in het verenigingsgebouw van de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel (ingang parkeerterrein Juliana- straat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het verenigingsgebouw. Geen bloemen. Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, die redt het niet. Je streelt zijn hand, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Zeer verdrietig, maar met heel veel bewondering voor de manier waarop hij in het leven stond, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, lieve zoon, broer, oom en schoonzoon 18 november 1947 20 januari 2009 Liefde is het Liefde was het Liefde blijft het Ilonka Besson-Staring Chantal Pascal en Susanne Dominique en Robbert Bobby J. C. Besson H. Besson-Oort J. M. Besson-de Vroede C. de Vroede Tessa de Vroede W. R. Staring-van Hooy Kievitstraat 8 4451 DN Heinkenszand Wij nemen afscheid van Clemens óp zaterdag 24 januari om 11.00 uur in de RK Parochiekerk, II. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Na het afscheid wordt hij begraven op de RK begraaf plaats te Heinkenszand. Geheel .in de stijl van Clemens is er daarna gelegen heid tot condoleren, in "De Stenge", Stengeplein 1 te Heinkenszand. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze behulpzame bum-man Ilonka, kinderen en familie veel sterkte om dit verdriet te dragen. Frans en Diana Marja Jeanne Carola en Jurgen Adrie en Jo en kinderen In de stilte van mijn huis bleef ik verlangen naar de tijd van toen om visser te zijn op zee het bleek een onbereikbare droom Wij delen u mee dat op 60-jarige leeftijd is overleden onze broer, zwager en oom N Biggekerke 11 april 1948 Goes 16 januari 2009 Biggekerke: Janny en Daan Kapelle: PietenJannie Vlissingen: Carolina en Jan Neef en nichten Correspondentieadres: P.J. Verhage Oomskinderenstraat 11 4421 DH Kapelle De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij kennis dat van ons is heen gegaan onze zus schoonzus en tante echtgenote van A. van der Heijden t Op de leeftijd van 78 jaar. Vlissingen: F. Brasser t M.K. Brasser-Labrie t Vlissingen: J. Brasser f C. Brasser- Hollebrandse Middelburg: A. Brasser M. Brasser-Joziasse Westkapelle: J. Minderhoud-Brasser H. Minderhoud Koudekerke: B.Brasser W.Brasser-Kluijfhout Neven en Nichten Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze geliefde schoonzus J. v.d. Voorde-v.d. Heijden T. v.d. Heijden-de Pagter M. v.d. Heijden Neven en nichten Koudekerke, 21 januari 2009 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van ma en oma Mientje willen wij u oprecht dank zeggen. Een speciaal woord van dank voor dr. van de Haak, het verplegend personeel van Ziekenhuis Walcheren en Zorgstroom, team Gebrandylaan en Nassaulaan. Jan en Agnes de Hamer Mattie en Albert Holland en kleinkinderen Middelburg, januari 2009 Ik weet niks meer, het is zo leeg hierboven. Heden is vredig in haar slaap overleden, onze moeder, schoonmoeder, oma, bonma, zus, schoonzus en tante sinds 1996 weduwe van Christiaan Hendrik Lems Middelburg, 3 december 1916 t Vlissingen, 15 januari 2009 Veel dank aan de medewerkers van Verpleeghuis TerReede, woning 1 voorde liefdevolle en belevingsgerichte zorg, chapeau. Vlissingen: AryenTruus Ede: Chris en Jessica, Leander Vlissingen: EricenConny Groede: Kees en Lineke t Arnhem: Dennié Goes: Rudi en Quirine, Aidan Breezand: Nelly en Piet Neven en nichten Correspondentieadres: A. Lems van Nispenplein 12 4381 VD Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24