www.KindtenBiesbroeck.nl «advertentie Kindt Biesbroeck Bedrijfsonroerendgoed 08 Huur: 125,- per m2 per jaar exclusief BTW en servicekosten Huursom: v.a. 95,- p/m2 p/jaar exclusief BTW www.KindtenBiesbroeck.nl VBO ;V'AKELAAR www.KindtenBiesbroeck.nl vbom^ makelaar Kindt Biesbroeck Bedrijfsonroerendgoed Terneuzen, Neptunus KINDT BIESBROECK MAKELAARDIJ Kindt Hulst, Onder de Toren Biesbróeck Bedrijfsonroerendgoed KINDT BIESBROECK MAKELAARDIJ Overdamstraat 14 Hulst Noordstraat 17 lerneuzen Tel. 0114 31 21 29 Tel. 0115 62 27 31 Officieel lid van de: KINDT BIESBROECK MAKELAARDIJ Overdamstraat 4 Hulst Noordstraat 17 Terneuzen Te[. 0114 31 21 29 lef. 0115 62 27 31 Officieel lid van de: Nieuw te bouwen, hoogwaardige bedrijfsruimte (237m2) op A-locatie in het centrum van Terneuzen. Deze ruimte is gelegen op de eerste verdieping van het prestigieuze appar tementencomplex "Neptunus" wat gerealiseerd zal worden aan de oevers van de Westerschelde. Het gebouw kent een unieke uitstraling dankzij het gebruik van veel glas en het prachtige tijdloze ontwerp. Mogelijkheid tot vrij parkeren op eigen terrein. Hulst Steenstraat 25A Hulst Europaplein 9 Hulst Absdaalseweg 43 Axel Noordpolderstraat 9A Vrijstaande dubbele loods met voorterrein. Bouwjaar: ca. 1965. Perceel: 1.250 m2. Vloeroppervlakte loods. 750 m2. Aanvaarding in overleg. De loodsen zijn voorzien van houten beschieting en asbestgolfplaten. Het perceel heeft op dit moment een vergunning voor autogarage/sloopbedrijf/spuiterij. Indeling loods 1: entree met toilet, receptie met kantoorruimte en pantry met gasgeiser. Indeling loods 2: spuiterij met opslag ruimten en bovenmagazijn. Vraagprijs 175.000,- k.k. Huursom i 4.000,- exci. BTW per jaar! Vraagprijs 297.000.- k.k. Vraagprijs 970.000.- k.k. Terneuzen Othene Winkelcentrum Terneuzen Noordstraat I 7 Terneuzen Handelspoort 3 Terneuzen Axelsestraat 7 Huurprijzen v.a. 250,- p/m Te huur wegens bedrijfsverplaatsing: zeer goed gelegen winkel- annex kantoorruimte in kernwinkelgebied. Gesitueerd nabij kle dingzaken en grootwinkelbedrijven. Brede etalage vanwege lig ging op hoek. Momenteel in gebruik als makelaarskantoor der halve ook uitermate geschikt voor (financiële) dienstverlening. Ind.: verkoopruimte, pantry en toilet. 1' verd.: Kantoor, spreek kamer en toilet. 2" verd.: Ruime verdieping met mogelijkheid voor opslag of archief. Verandering van indeling c.q. andere wensen is bespreekbaar. Huurprijs I -250,- per maand exci. BTW Karakteristiek kantoorpand met eigen entree, centraal gelegen nabij het centrum van Terneuzen. Mogelijkheid tot parkeren voor de deur. In de directe omgeving zijn banken, advocaten, makelaarskantoren, accountancy en uitzendbureau's gevestigd. Opp.: ca. 115 m2 (incl. 45 m2 op de eerste verd.). Pand is op de begane grond v.v. ontvangstbalie, spreekkamer en tuindeuren naar patio. Algemene voorzienigen: Systeemplafonds tl-armatu- ren, uitgebreide elektra, cv en airco. Verandering van indeling c.q. andere wensen is bespreekbaar. Huurprijs 1.200, exci. BTW (casco) (momenteel geen BTW van toepassing)^ Overdamstraat 14 Hulst Noordstraat 17 Terneuzen Tel. 01 14 31 21 29 Tel.OI 15 62 27 31 Representatief kantoorpand met eigen parkeervoorziening gele gen op industrieterrein "Handelspoort". Vloeropp.: ca. 400 m2. Aanvaarding in overleg. Het gebouw is vrij indeelbaar (schei dingswanden). Ind.: entree, hal met receptie/balie, kantoorruim te met berging/archief, spreekkamer met kantoor, pantry met toiletten, kantine, berging met kluis, achteruitgang middels por taal. Eerste verd.: vergaderruimte, vijf kantoorruimtes waarvan één met berging/archief, pantry met toiletten. Vijf eigen parkeer plaatsen. Het huren van een nabij gelegen loods behoort tot de mogelijkheden. Huursom 105,- per rrr per jaar MAKELAAR Officic-el lid van de: In de snel ontwikkelende nieuwbouwwijk Othene worden te huur aangeboden een aantal casco winkelruimten met opp. van ca. 40 m2, 90 m2 of 160 m2 bvo. De beschikbare winkelruimte zijn voor de Aldi supermarkt gesitueerd, alwaar eveneens een warme bakker zijn intrek zal nemen. Het winkelcentrum heeft een eigen parkeergelegenheid van ca. 85 plaatsen. Verwachte oplevering ca. februari 2009. Bedrijfsruimte met ruim parkeerterrein gunstig gelegen aan een invalsweg van Hulst. Totaal perceel: 5.303 m2. Bruto vloer oppervlak: 1.102 m2. Vrije verkoopoppervlak: ca. 723 m2 De bestemming is detailhandel in volumineuze goederen. Gedacht kan worden aan verkooppunten en showrooms van bijv. keu kens, auto's, meubels, e.d. Indeling: magazijnen, koelcellen, emballage en toiletgroep. Verwarming door middel van hea thers. Het parkeerterrein is ook via de achterzijde (Morres) bereikbaar. Het laden en lossen is ook geen enkel probleem. Aanvaarding in overleg. Winkelruimte gelegen op goede locatie in woonwijk. Winkeloppervlakte: ca. 350 m2. Magazijn: ca. 110 m2. Voldoende parkeergelegenheid aan de voorzijde van het pand. Het magazijn is via een afgesloten binnenplaats aan de achter zijde bereikbaar. Verder zijn aanwezig: koelcel, toilet en kantine. Verwarming geschied door middel van heaters, de vloer is bete geld en het plafond is uitgevoerd in systeemplafond met arma turen. Het pand is in overleg te aanvaarden. Representatieve kantoorruimte op de eerste en tweede verdie ping in monumentaal pand, op A1 -locatie in het centrum van Hulst. Opp. eerste verdieping: ca. 120 m2. Opp. tweede verdie ping: ca. 85 m2. Aanvaarding ca. augustus 2008. Eigen entree met opgang. Ind.: traphal met toegang tot ruime entree met receptie. Kantine, grote vergaderzaal en grote kantoorruimte. De tweede verdieping, middels de vaste trap vanuit de traphal te bereiken, doet momenteel dienst als archiefruimte. Deze ruimte is éénvoudig bruikbaar te maken als kantoorruimte. Zeer gunstig gelegen commerciële ruimte midden in het historische centrum van Hulst. Totale oppervlakte in het karakteristieke winkelproject bedraagt ca. 1.159 m2. Verdeelbaar in units vanaf 100 m2. Frontbreedte vanaf 5 m. Zowel geschikt voor winkelruimte als kantoorruimte. De mogelijkheid bestaat om in de parkeerkelder onder het complex een parkeerplaats te huren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 96