H1ensenlinq.nl Familiebericht) kijk ook op Colofon Familieberichten Overleden Jan van Eek Lieve Papa, Jan van Eek Jan van Eek Jan van Eek Jan van Eek Willem Lemsom Anna Landman Joanna Antonia Maria van Velthoven Geertruida Hendrika Reitsma-Kromsigt Gré Schelte Reitsma 20 I Woensdag 21 januari 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uyv telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdraijiit krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 LET OP: NIEUW NUMMER!! De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq, Meer informatie op www.pzc.nl .nl Iemand die ons lief was is gestorven. Die vertrouwde stem is verstomd. Die vrolijke lach zal niet meer klinken. Geen kus en geen omhelzing meer. Nog niet beseffend wat ons is overkomen moeten wij u meedelen dat wij geheel onverwacht afscheid heb ben moeten nemen van mijn innig geliefde en zeer zorgzame man en mijn vader Vlissingen Vlissingen 4 juni 1947 19 januari 2009 Wilma van Eek - van den Boomgaard Gwen Van Dishoeckstraat 584 4382 XW Vlissingen Er is gelegenheid om van Jan afscheid te nemen op vrijdag 23 januari van 14:00 tot 14:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20,4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 15:30 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mijn allerliefste Jan, Liefde is, eikaars maatje zijn Liefde is, lief een leed delen Liefde is, elkaar niet kunnen, maar moeten missen Liefde is, elkaar niet willen loslaten "Jij zult altijd mijn grote liefde blijven" Ik zal je verschrikkelijk missen Liefs jouw Hoofdprijsje. Je was een rots in de branding en recht door zee Je trotseerde storm en golven Alleen... je had de wind niet mee Liefs Nenne, je Boterbiesje Met verdriet geven wij kennis van het plotseling overlijden van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Middelburg: P.E. van den Boomgaard-Riemens M.J. van den Boomgaard (In liefdevolle herinnering) Oost-Souburg: Jenny en Leen de Fouw- van den Boomgaard Chantal (in liefdevolle herinnering) en Danny Besse-de Fouw Jessy 19 januari 2009 Diep getroffen zijn vvij door het overlijden van onze gewaardeerde collega Jan kwam in maart 1972 in dienst als dokwerker bij Scheldepoort. Slechts 2 maanden geleden hebben wij afscheid van hem genomen en zou hij na een welver diende vakantie gaan genieten van zijn pensioen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte bij het dragen van dit onverwachte verlies. Directie en medewerkers Scheldepoort B.V. Met verbijstering vernamen wij het bericht van het plotseling overlijden van echtgenoot van onze secretaresse Wilma Wij wensen haar en haar dochter veel kracht en sterkte. De maatschap interne Geneeskunde Maag-Darm- Leverziekten, Ziekenhuis Walcheren Marcel van de Berge Martine Boomgaard Henk Jonkers Leon Kerkhofs Alet Stegeman BramTanis Hestia Vermeulen Jenne Wielenga Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van de echtgenoot van onze collega Wilma en de vader van Gwen In gedachten zijn wij bij jullie. De collega's van de poli interne geneeskunde maag darm-leverziekten van Ziekenhuis Walcheren Sheila Carmen Plantien Jos - Carla Loes Joke Marjon Natasja Anke Gert Omringd door degenen die hem dierbaar waren, is rustig en kalm overleden onze zwager, oom en oudoom, die ons met liefde omringde gelijk als een vader en opa weduwnaar van in de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam, Kees en Margo Lemsom Jamie Evita Zierikzee, 19 januari 2009 Correspondentieadres: Fam. Lemsom Weelweg la 4321 AH Kerkwerve De herdenkingsdienst voor familie en belang stellenden zal gehouden worden vrijdag 23 januari om 13.30 uur in de kerk van de Protestantse gemeente aan de Weelweg te Kerkwerve. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in '"t Kerkerf". Met dank aan de liefdevolle verzorging tijdens zijn verblijf in zorgcentrum Allévo "Cornelia" te Zierikzee. In te, Dómine, speravi; non confündar in aetérnum Heer, op U heb ik gehoopt: in eeuwigheid zal ik niet beschaamd worden. Na voorzien te zijn van het H. Sacrament der zieken hebben wij, erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante 8 juni 1931 - Zierikzee - f 20 januari 2009 J.C.B. van Velthoven t M. van Velthoven-van Rijt t Zierikzee, A.J.M. van 'tWesteinde-van Velthoven J. van 't Westeinde Dorst, C.A.C. van Velthoven C.J. van Velthoven-Verspeek B.P.L.W. van Velthoven Zierikzee, J.F.B. van Velthoven neven en nichten Minderbroederstraat 3 4301 EV Zierikzee De Requiemmis zal gehouden worden op vrijdag 23 januari in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molen straat 86 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "St. Barbara" aan de Grachtweg te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. Aan het roer dien avond stond het hart, en scheepte maan en bossen bij zich in, en zeilend over spiegeling, van al wat het geleden had, voer het met wind en schemering, om boeg en tuig, voorbij de laatste stad. Gerrit Achterberg Verdrietig geven wij kennis dat, voor ons onverwachts, is heengegaan naar God onze lieve moeder en oma gehuwd geweest met til februari 1996 A 26 maart 1924 's-Gravenhage 119 januari 2009 Renesse Haar liefde, zorg en aandacht zal voor ons een dank bare herinnering blijven. "Rob en Jenneke Arjanne en Hans Martine en Michiel Paul Alexis en Dave f Pauljr. Bianca Fiona t Marco en Gretha Jeroen, Esther, Mark Renesse, Lindelaan 1/A4 Correspondentieadres: Vloedstraat 34 4321 AN Kerkwerve De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden zaterdag 24 januari in de kerk van de Protestantse gemeente aan de Weelweg te Kerkwerve, aanvang 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'tKerkerf". - Geen bezoek aan huis -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76