Familieberichten H1ensenlinq.nl Leen van Ham David Kodde Leuntje Boelhouwers- van Vaardegem Johan van den Ameele Willy Vermeire Willy Vermeire Willy Vermeire Pie ter Willem van Diike Petrus Johannes de Rooij Peet Nel van Ham-van den Broeke J. Kodde-Janse J.N.Kok-Slabbekoorn Paulina Wilhelmina Caljouw Piet - Peet - Cornells Vierqever 22 I Woensdag 21 januari 2009 kijk ook op Verdrietig hebben wij, op maandag 19 januari 2009, afscheid genomen van onze buurman sinds 3 maart 2007 weduwnaar van in de leeftijd van 79 jaar. Familie Seijbel Correspondentieadres: Bachlaan 8, 4384 LR Vlissingen Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Hospice "St. Jans de Casembroot", voor de goede zorgen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 23 januari van 19.00 uur tot 19.30 uur in het uitvaart centrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben zaterdag 24 januari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Heden* is plotseling uit onze familiekring weg genomen onze geliefde zwager en oom in de leeftijd van 88 jaar Echtgenoot van Ritthem: M. Janse-de Visser Koudekerke: L. Brasser Ritthem: M. Wisse-Janse F.A. Wisse Vlissingen: K. Janse N. Janse-Kiuylhout Vlissingen: M. Janse A. Janse-Janse Neven en Nichten Koudekerke, 18 januari 2009 Verdrietig geven we U kennis dat is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante, - Sien - Krabbendijke: N.J. Guiran- Slabbekoorn H.A. Guiran Wemeldinge: J. Zoeteweij-Slabbekoorn A.C. Zoeteweij (in herinnering) Neven en nichten Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Westkapelle: J.L. van Vaardegem T. v. Vaardegem-Brasser J. v. Vaardegem C. v. Vaardegem-Kleinepier Neven en nichten «Si* Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid .Wij wensen familie en kennissen veel sterkte toe. Bestuur en leden V.Z.V. Hoofdplaat Na een leven vol van liefde, verdriet en kracht, is zij naar een plaats, waar zij werd verwacht. En daar, is zij na een scheiding van bijna 3 jaar, met haar geliefde man Cor voor eeuwig bij-elkaar. Met vèrslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus", schoonzus en tante Linie weduwe van Cornelis Groen tv 2 maart 1936 118 januari 2009 Steenwijk: Alfons en Germaine Bianca, Stefanie Vlissingen: Fred en Michelle Ftaquelle, Ramon Scooter Australië: Nel Kaljouw-Caljouw t Souburg: Truus Blanker-Caljouw Domburg: Ko en Joke Caljouw-de Jager Vlissingen: Maatje Blom-Caljouw neven en nichten Correspondentieadres: Fred Groen en Michelle Cooper Nieuwe Vlissingseweg 211,4387 AE Vlissingen Onze moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 23 januari om 14.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voetbalvriend We wensen Annie.de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Adrie en Mientje de Gardeijn Hannes (in herinnering) en Koos Keijmel Tonny en Elly van de Luijster Cees en Hannie Dingemanse Ronny en Mary Corijn Jan Jansen Benny de Lavoir Bernhard en Elly Ingels Nico en Marlies de Baerdemaeker Het bestuur van v.v. Breskens heeft kennisgenomen van het overlijden op 67-jarige leeftijd van de heer In de periode van 1979 1989 was Willy voorzitter van v.v. Breskens. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop Willy zich heeft ingezet voor de vereniging. Wij wensen Annie, kinderen, kleinkinderen en overige familieleden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van de v.v. Breskens Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, is na een lang, moedig gedragen ziekte, van ons heengegaan onze dierbare broer, schoonbroer en oom Retranchement: Odiel en Anneke Vermeire Marleen en Rudy Erwin en Riekje Wij wensen Annie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Verdrietig over het verhes en dankbaar voor de goede herinneringen geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste levensfase, toch nog plotseling is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa in de leeftijd van 84 jaar. J.W. van Dijke-de Vos Marlies Wim en Rianne Washi 19 januari 2009 Burg. van der Havestraat 46 4307 BD Oosterland De herdenkingsdienst zal vrijdag 23 januari om 10.30 uur gehouden worden in de Jodocuskerk" van de Hervormde Gemeente aan het Torenplein te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 11.30 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Voorkerk". Het komt allemaal goed' was altijd zijn motto het kwam ook altijd goed tot die laatste keer. Verdrietig hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van een bijzonder mens, mijn man, vader en onze opa Graauw en Langendam Terneuzen 3 februari 1931 18 januari 2009 P.A.T. de Rooij-Fruijtier Patrick de Rooij Kevin Terrence Familie de Rooij Familie Fruijtier Scheldekade 8 4531 EE Terneuzen Donderdag 22 januari is er van 19.00 - 19.30 urn- gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 23 januari om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Uit ons midden is weggevallen onze maat en goede vriend Je vrienden van het 't Keldertje ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Overleden onze vader Cor Zierikzee Zierikzee 25 augustus 1921 15 januari 2009 De kinderen Viergever Zorgcentrum "Borrendamme" Correspondentieadres: A.W. Viergever Ritthemsestraat 42 4388 JR Oost-Souburg De crematie heeft in stilte plaatsgehad.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62