een kabinetsformatie'
'Ik weet hoe je een goede zin opbouwt en een slechteen hoe grappig dat kan zijn'
z
n
Kemper
PZC Woensdag 21 januari 2009 I 35
Richard Kemper Televisie
07:05 Little House on
the Prairie 08:00 The
Bold and the Beautiful
08:30 Trauma Centrum
09:00 SUUS, jouw winkel
09:40 Tommy
Teleshopping11:40
SUUS, jouw winkel 12:00
My Wife and Kids 12:25
Joey 12:55 Planet's
Funniest Animals 13:20
Animal House 13:45
Wegmisbruikers 14:45
JAG 15:40 The Cosby
Show 16:10 According
to Jim 16:40 The Bold
and the Beautiful 17:00
Little House on the
Prairie
07:00 Teleshop 7: Car 07:00 Teleshop 8: Tel
tracks 08:00 RTL Nieuws sell 17:15 Oprah Win-
08:15 Teleshop 7: Car freyshow
tracks 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
13:15 RTL Gadgets 13:20
RTL Z Nieuws 14:20
Business links 14:40 RTL
Z Nieuws
06:55 Disney feest
07:30 Boo! 07:55 Hotel
08:30 Born2Cook 09:05
ER 10:05TekTVShop
11:05 Astro TV 13:05
McLeod's daughters
14:00 Out of the blue
14:30 Home and away
15:00 Disney feest 15:30
Born2Cook 16:05 Sma
ken verschillen 16:35
Ready steady cook 17:35
McLeod's daughters
VERONICA
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Strawberry short
cake, YoGabba Gab-
ba, Bamboe Club, Mete
or and the mighty mon
ster trucks, Bamboe
Club, Bob the builder,
Bamboe Club, Yo Gabba
Gabba, Bamboe Club,
Finley the fire engine,
Musti, In the night gar
den, De drieling, Lilo St
Stitch, A kind of magic,
Kim Possible, Total dra
ma island, Yin Yang Yo,
Transformers Anima
ted, Dinosaur King, Jac
kie Chan, The suite life
of Zack and Cody, Poké-
mon Battle Frontier, Jac
kie Chan, The replace
ments, Famous 5, Phi-
neas Ferb
O
O
18:00 De grote verbou-
18:00
The A-Team, ac
18:10 Dr. Phil, talkshow
18:35 Home and away,
18:00
Politieachtervol-
wing, realitypro-
tieserie
dramaserie
gingen, serie re
gramma
18:55
Knight rider, ac
portages
tieserie
18:10
My wife and kids,
comedyserie
18:40
According to Jim,
comedyserie
19:00
Hart van Neder
19:55
Married with
19:05 Goede tijden,
19:00 ER, dramaserie
19:05
Will Grace, co
land - Vroege
children, comedy
slechte tijden,
medyserie
editie, nieuwspro
serie
soap
19:30
Friends, comedy
gramma
19:35 Heren maken de
serie
19:20
Shownieuws -
man, makeover-
Vroege editie, het
programma
laatste nieuws
20:00
Trauma centrum,
20:30
RTL Voetbal:
20:30 Wicker Park, thril
20:00 Smaken verschil
20:00
Joey, comedyserie
realityprogramma
KNVB Beker NAC
lerdrama
len, culinair pro
20:30
Criminal minds,
20:30
De 25 meest hi
Breda - FC Gro
gramma
misdaadserie
larische tv-blun-
ningen, liveverslag
20:30 Topstylist-
ders aller tijden,
Home edition
overzicht
21:30 Stylista
21:25
Numb3rs, mis
daadserie
22:30
Hart van Neder
22:45
RTL Voetbal:
22:40 As the world
22:25 Gordon Ramsay:
22:20 The border, actie-
land - Late editie,
KNVB Beker sa
turns, soapserie
Hell's Kitchen
serie
reportages
menvattingen, sa
22:45
Piets weerbe
menvattingen
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:15
Hels Weer
23:45 RTL Poker: Heads 23:30 Oprah Winfrey
23:20 Criminal intent,
23:10
Profiler, misdaad
up, verslag
show (h)
dramaserie
serie
00:10
Te Dik om Af
00:45
Teleshop 7
00:20
Ally McBeal
00:15
•Smaken verschil
00:05
Friends (h)
te Vallen
00:46
Nachtlounge
01:10
Teleshop 8
len (h)
00:35
Freddie
00:40
LekkerLive
03:00
Sneak preview
01:11
Sneak preview
00:45
Will Grace
01:00
Nachtprogram
02:00
Happy Hour
05:30
Car tracks
02:00
KamasutraTV
01:15
Nachtprogram
mering
05:30
Car tracks
04:00
mering: Relax TV
Hart van Nederl.
02:00
Poker after dark
bouwt en een slechte, en hoe grap
pig dat kan zijn. En ik heb drie kin
deren die op school midden in de
spellingsfase zitten."
Met Bart Chabot - schrijver, dich
ter, theatermaker - als tegenstan
der, treft Kemper wederom geen
groentje op taalgebied tegenover
zich. En dit maal is er geen moge
lijkheid tot vals spelen. De eerste
twee opnames zijn al geweest. Die
vielen niet mee. Als kleurenblinde
hinderen de gele letters tegen een
blauwe achtergrond hem danig,
zegt hij.
Kemper: „10 Voor Taal is best een
serieus programma, het mag wel
wat spontaner, losser. Met wat
meer grappen. Tot op heden was
daar geen sprake van. Het leek af
en toe wel een kabinetsformatie."
10 Voor Taal, Nederland 2, 20.50 uur
00
VO
K>
O
O
N>
N>
KJ
IO
Ut
Richard Kemper: „10 Voor Taal is best een serieus programma,
wat spontaner, losser."
mag wel
foto GPD
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:18 Weer
18:22 Wie nu?
18:31 Land van water
18:40 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Winterbeelden. 09:30
Sporza: Tennis. 12:10 De rode
loper. 12:35 Blokken. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Man bijt hond. 14:00
Cruiseline Caribbean. 14:25
Thuis. 14:55 Villa politica.
16:10 De rode loper. 16:30
Sporza: Tennis. 17:30 Sporza:
Kunstschaatsen. 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40
Man bijt hond. 20:05 Joker- en
lottotrekking. 20:10 Het
weer. 20:15 Thuis. 20:45 Volt.
21:35 Huis te koop. 22:10
De slimste mens ter wereld.
23:00 Het journaal laat. 23:21
Winstverdeling joker en lotto.
23:22 KENO-uitslagen. 23:23
Het weer. 23:30 Schone schijn.
00:00 Man bijt hond. 00:25 De
rode loper.
België 2
07:05 Zoé Kezako. 07:15
Gawayn. 07:30 Disney's The re
placements. 07:50 Oggy en de
kakkerlakken. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Sprookjesboom.
08:30 Op schok. 08:40 Kar-
rewiet. 08:59 CANVAS. 09:00
Terzake. 09:35 Winterbeelden.
13:59 KETNET. 14:00 Mega
Mindy. 14:25 De Smurfen.
14:50 Gawayn. 15:05 De 5.
15:30 Animalia. 15:55 Disney's
Lilo Stitch. 16:20 Oggy en de
kakkerlakken. 16:30 Samson
en Gert. 16:55 Disney's The re
placements. 17:15 Zoé Kezako.
17:30 Gawayn. 17:45 George
van de jungle. 18:00 Op schok.
18:10 Karrewiet. 18:20 Amika.
18:35 Lolmops. 18:45 En daar
mee basta! 19:00 Carl2.19:20
Karrewiet. 19:30 The Sleepover
Club. 19:59 CANVAS. 20:00
Terzake. 20:36 Gedichtendag.
20:40 La tourneuse de pages.
22:05 Mijn vader. 22:35 When
kids get life. 00:00 Sporza:
Volleybal.
RTBF1
09:30 La clef des champs.
09:55 Le jardin extraordinaire.
10:25 Et si on échangeait nos
vies? 11:57 Questions d'argent.
12:00 Table des terroirs. 12:05
Les feux de I'amour. 12:50
Weerbericht. 12:58 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:40
Weerbericht. 13:45Télétou-
risme quotidien. 13:55 Derrick.
14:55 Régards d'enfance: Me-
lanie. 16:35 Siska. 17:40 Ara
besque. 18:25 Air de familie.
18:26 Chaud devant. 18:30 Le
6 minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:20
Talents Wallons. 19:21 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:10
Joker- en lottotrekking. 20:15
Weerbericht. 20:20 Questions
a La Une. 21:30 Ma femme est
une actrice. 23:05 Questions
d'argent. 23:14 Joker- en
lotto-uitslagen. 23:15 Katrina
- Requiem en quatre actes.
00:20 50° nord.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz - Traduction gestu-
elle. 09:10 Tekenfilms. 10:35
Mille-feuilles. 11:35 Questions
d'argent. 11:40 Plus belle la
vie. 12:05 Tout une histoire.
13:05 Tekenfilms. 16:06 lei
bla bla. 16:07 Tekenfilms.
17:35 Les niouzz. 17:50 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la vie.
19:25 Les dessous de Veronica.
19:50 Beursberichten. 20:00
La ligue des gentleman extra-
ordinaires. 21:55 Matière grise:
Everest - Des médecins en zone
mortelle. 22:40 Le 12 minutes.
22:55 Beursberichten. 23:06
Lotto- en jokeruitslagen. 23:08
KENO. 23:09 Weerbericht.
23:10 Screen. 23:45 Opinions
- UCM. 00:15 Doorlopende
herhaling.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 Wanted
down under. 11:00 Homes
under the hammer. 12:00 To
buy or not to buy. 12:45 Cash
in the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
LazyTown. 16:29 The owl.
16:30 Scoop. 17:00 Thumb
wrestling federation. 17:05
Gastronuts. 17:35 Blue Peter.
18:00 MySay. 18:05 News-
round. 18:15 The weakest link.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 Inside out. 20:57
Nieuws en regionaal nieuws.
21:00 Waterloo Road. 22:00
The secret life of elephants.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 The Natio
nal Lottery draws. 23:45 Movie
connections. 00:25 Tai-Pan.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Our
planet. 07:40 Big cook little
cook. 08:00 Rocket Boy and
Toro. 08:15 Watch my chops.
08:25 Newsround. 08:27
Bernard. 08:30 Barney's bar
rier reef. 09:00 Sorry, I've got
no head. 09:30 Pinky Dinky
Doo. 09:45 Lazytown extra.
10:00 Nuzzle and Scratch.
10:20 Harry and Toto. 10:30
Nina and the Neurons. 10:45
Me too! 11:10 Mister maker.
11:30 In the night garden.
12:00 Wildlife on Two. 12:30
The daily politics. 14:00 See
hear. 14:30 Working lunch.
15:00 Lifeline. 15:10 Bowls.
16:45 Flog it! 17:30 Ready
steady cook. 18:15 Cash in the
celebrity attic. 19:00 Eggheads.
19:30 Extreme dreams: The
ultimate challenge. 20:00 The
real Sir Alan. 21:00 It's not easy
being green. 21:30 Masterchef.
22:00 The City uncovered with
Evan Davis. 23:00 Ql. 23:30
Newsnight. 00:15 Weerbericht.
00:20 Sex, the city and me.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 Brisant. 10:25 Familie
Dr. Kleist. 11:15 In aller Freund-
schaft. 12:00 Tagesschau urn
zwölf. 12:15 ARD-Buffet. 13:00
ARD-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Panda, Gorilla Si Co.
17:00 Tagesschau urn fiinf.
17:15 Brisant. 18:00 ARD vor
acht. 19:45 Wissen vor acht.
19:50 Das Wetter im Ersten.
19:55 Börse im Ersten. 20:00
Tagesschau. 20:15 Mama ar-
beitet wieder. 21:45 Hart aber
fair. 23:00 Tagesthemen. 23:28
Das Wetter im Ersten. 23:30
Hirnwascher - wie gefahrlich ist
Scientology? 00:15 Nachtma-
gazin.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15 girl
friends - Freundschaft mit
Herz. 12:00 Tagesschau urn
zwölf. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00
heute - Sport. 15:15 Dresdner
Schnauzen. 16:00 heute - in Eu
ropa. 16:15 Wege zum Glück.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:45 Leute
heute. 18:00 SOKO Wismar.
18:50 LOTTO Ziehung am
Mittwoch. 19:00 heute. 19:20
Weerbericht. 19:25 Küstenwa-
che. 20:15 Ein Mann, ein Fjord!
21:50 heute-journal. 22:17
Weerbericht. 22:20 Abenteuer
Wissen. 22:50 auslandsjournal.
23:20 Johannes B. Kerner.
00:25 heute nacht.
Discovery
07:40 Brainiac: History abuse.
08:30 Mean green machines.
08:55 Mean machines: The
Transatlantic challenge: Police
cars. 09:20 Die Ludolfs. 10:15
Mean machines: Tunnellers.
10:40 Overhaulin': Junk in the
trunk. 11:35 Discovery project
earth: Engineering the future.
12:30,13:00 How it's made.
13:25 World's toughest tribes:
Tunnellers. 14:20 Smash lab:
Car over a cliff. 15:15 Fight
quest: Japan. 16:10 American
chopper: Bloopers special.
17:05 Biker build-off: Roland
Sands vs Jesse Rooke. 18:05
Miami Ink: Kat and Ami tattoo
the troops. 19:00 Mythbusters:
Franklin's kite. 20:00 World's
toughest tribes: Jungle rangers.
21:00 Ultimate survival: Pa
nama. 22:00 Chris Ryan's elite
police: Best of. 23:00 Overhau
lin': Chip Chris flipped. 00:00
Really big things: Giant hot air
balloon.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Michaela's wild
challenge. 12:30 Animal house.
13:00 Heads up: How does the
earth move? 13:30 Remarkable
vets. 14:00 Hunter hunted:
Outback attack. 15:00 Trap
ped: Osaka train crash. 16:00
Crash science: Trains. 17:00
Megastructures: Impossible
bridges - China. 18:00 Animal
24/7.19:00,19:30 Animal
inspectors. 20:00 Seconds
from a disaster: Pentagon 9-11
21:00 Earth investigated: Shark
attacks. 22:00 Ancient mega
structures: The great pyramid.
23:00 Master of disaster:
Avalanche. 00:00 Frontline of
construction: Landmarks.
TMF
09:00 De videotheek. 10:30
Wakker worden op vakantie.
11:00 TMF Classics. 12:00
Top 25.14:00 De videotheek.
15:00serveert. 15:30 Your
chart. 16:30 Reaction: Wat
te doen voor je poen. 17:30
Clipkennis. 18:00 Wakker
worden op vakantie. 18:30 De
videotheek. 20:00 Your chart.
21:00serveert. 21:30 De
videotheek. 22:00 TMF NL.
23:00 De videotheek. 00:00
Midnight.
MTV
15:30 Made. 16:25 My super
sweet 16.16:50 Dismissed.
17:20,17:45 The Hills. 18:10
Life of Ryan. 18:40 The X-Ef-
fect. 19:05 Dismissed. 19:30
Made. 20:25 My super sweet
16.20:50,21:20 Pimp my ride.
21:40 The X-Effect. 22:10 A
shot at love with Tila Tequila.
23:05 Busted. 23:30 Dirty
Sanchez. 00:00 MTV Music
Hours.
TVS
08:00 Canadees nieuws. 08:25
Alerte terre. 08:30 A la Di
Stasio. 09:00 TV5Monde I'info.
09:05 Une brique dans le ven
tre. 09:30 Littoral. 09:55 Un
safari Indien sunna. 10:50 Des
chiffres et des lettres. 11:15
Tout Ie monde veut prendre sa
place. 12:00 TV5Monde I'info.
12:05 Savoureuses escapades
lointaines: Lituanie. 12:30 Plus
belle la vie. 13:00 Rumeurs.
13:20 Rêves d'hotels. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Sous
le soleil. 15:00 Le doigt dans
I'oeil. 16:00 Nieuws. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Questions a La Une.
18:00 Nieuws. 18:20 L'invité.
18:30 Le journal de l'éco.
18:35 Fort Boyard. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Le porteur de
cartable. 22:45 Lemons de style.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:20 Zwitsers nieuws.
23:50 Soeur Thérèse.com.
Eurosport
08:30,09:30 Tennis. 14:00
Kunstschaatsen. 16:00
Autosport: Rally. 17:00,
17:30 Kunstschaatsen. 18:00
Eurogoals flash. 18:15 Kunst
schaatsen. 21:30 Wednèsday
selection. 21:35 Paardensport.
22:35 Paardensport: Riders
club. 22:40 Golf. 23:40 Golf
club. 23:45 Yacht club. 23:55
Wednesday selection. 00:00
Autosport: Rally. 00:15 Tennis.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 Revealed. 11:00
Larry King. 12:30 World sport.
13:00 World news Asia. 15:00
TalkAsia. 15:30 World business
today. 16:00 Your world today.
17:30 World sport. 18:00 Your
world today. 19:30 Revealed.
20:00 Business international.
21:00 World news Europe.
22:00 BackStory. 22:30 World
sport. 23:00 World news
Europe. 00:00 leder heel uur
CNNI World News, tenzij
anders vermeld.